Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczę co mi odpiszą. Skoro konsultant potwierdził w rozmowie że PS i PSE są gwarantowane przy złożeniu zamówienia a jak w papierach nie będą to wprowadził mnie w błąd.

 

 

Miałem dzisiaj telefon z informacją  konsultant się pomylił. PS SD i PSE SD. nie jest gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie:

 

Czy dowód + legitymacja szkolna (LO zaoczne) wystarczą przy umowie przez neta? Mają być to kserokopie czy on spisuje jakieś dane?

 

Legitymacja szkolna nie przejdzie. Karta płatnicza może być (ksero bez numeru karty).

Wszystkie dane potrzebne do umowy podaje się konsultantowi, który przygotowuje zamówienie, a kserokopie dokumentów przekazuje się kurierowi, z którym podpisuje się umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta płatnicza, rozumiem że debetowa, w tym problem że nie ma na niej zdjęcia?

 

PS. Czy w salonie dostanę taką samą ofertę jak jest w internecie czy też lepszą/gorszą? W jakich wypadkach trzeba przedstawić dodatkowe zaświadczenie np. jakieś rachunki czy coś? Osobiście jestem dosyć młody (21l) i nie opłacam rachunków w moim imieniu. 

Edytowane przez kokodzambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta bankomatowa(płatnicza) nie musi mieć nadrukowanego zdjęcia. Pan zasłoni czymś numer karty i zrobi jej kserokopię.

 

W salonie powinneś dostać podobną ofertę co na infolini, ale mogą się upierać i dać Ci nieco gorszą, np dłuższą na 29 miesięcy i z krótszym okresem promocyjnym.

 

Nie trzeba przedstawiać żadnych, zaświadczeń, czy też rachunków.

 

PS. Jako drugi dokument oprócz karty bankomatowej, może być prawo jazdy, paszport, a nawet książeczka ubezpieczeniowa ze zdjęciem.

 

PS. Nie martw się. Na 100% będziesz mógł podpisać umowę i cieszyć się telewizją satelitarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie ma sprawy z tymi dokumentami bo mam prawko + dowód ew. książeczka wojskowa. Teraz mam smart HD+ ale niestety jest dosyć ubogi.. więc zamierzam podpisać umowę na Familijny HD. Ciekawi mnie jeszcze czy te 24miesiące umowy i te 6 miesięcy bez płacenia to jest 24-6 czy 24 miesiące płatne i 6 niepłatnych razem 30 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie korzystam z oferty nc+. Zastanawiam się nad podpisaniem umowy  z CP w ramach Cyfrowego Domu-Pakiet Rodzinny HD.

W związku z tym mam dwa pytania:

1)Do jednej anteny mogę podpiąć dwa dekodery-Nc+ i z Polsatu i czy to nie zakłóci odbioru telewizji od obecnego operatora??

2)Czy w trakcie trwania umowy z Cyfrowym Polsatem, w przypadku np. rezygnacji z NC+ , mogę przejść na wyższy pakiet, zachowując zniżkę 50%??

Z góry dziękuję za pomoc

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie korzystam z oferty nc+. Zastanawiam się nad podpisaniem umowy  z CP w ramach Cyfrowego Domu-Pakiet Rodzinny HD.

W związku z tym mam dwa pytania:

1)Do jednej anteny mogę podpiąć dwa dekodery-Nc+ i z Polsatu i czy to nie zakłóci odbioru telewizji od obecnego operatora??

2)Czy w trakcie trwania umowy z Cyfrowym Polsatem, w przypadku np. rezygnacji z NC+ , mogę przejść na wyższy pakiet, zachowując zniżkę 50%??

Z góry dziękuję za pomoc

:-)

 

Zawierając umowę na rodzinny HD nie dostaniesz batatu 50%, minimalny abo na dekoderze 59,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poszukam jakiś wzór wypowiedzenia i w grudniu wysyłam bo już mi się znudziło latanie z anteną co chwila jak zawieje to muszę ustawiać :(.

Wzór znajdziesz bez problemu( zwłaszcza w dziale Zmiany w Kanałach) ale zanim ono dotrze do CP to zdejmij antenę z tej gałęzi na której wisi i przymocuj ją do porządnego uchwytu,masztu czy balkonu- ja swoją powiesiłem z 5 lat temu i do tej pory nawet nie drgła.

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...