Jump to content

Sławomir Pawłowski

Users
 • Content Count

  1118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralna

About Sławomir Pawłowski

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 10/26/1985

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wieluń (Woj.Łódzkie)
 • Hobby
  TV satelitarna/naziemna/IPTV,Krótkofalarstwo-Jestem licencjonowanym krótkofalowcem-Mój znak wywoławczy SQ7OIU,elektronika,informatyka oraz telefonia GSM/3G/LTE. W wolnych chwilach także akwarystyka.

Equipment

 • Multifeed
  Brak
 • Receiver
  CP - HD 5500S, Jambox HD - MAG 255 DVB-T - Maximum T-102 PVR
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat, Jambox HD
 • Package
  CP - Rodzinny HD+Cinemax w Smart Dom. Jambox HD-Wielotematyczny HD, Więcej Muzyki, Więcej Discowery HD, Więcej Świata.

Recent Profile Visitors

312 profile views
 1. Sławomir Pawłowski

  JAMBOX

  Na moim dekoderze MAG 255 mam podobnie i do tego okrutnie się zawiesza. Obecnie mam pożyczony od operatora dekoder MAG 250 z pakietem tzw Demo sprzedażowe z full ofertą i się nie zawiesza. Jako ciekawostkę dodam że demo sprzedażowe działa w godzinach 6 - 21 i jest to full pakiet. Na tym dekoderze z pakietem demowym jest dodatkowo na liście kanałów 2 dodatkowe kanały 4K. jednym jest TravelXP 4K a drugiego nie pamiętam ale jutro dopiszę. Tych 2 kanałów 4K oficjalnie nie ma na razie w ofercie. Są też jakieś kanały testowe ale jest tylko czarny ekran. Dodam też że kanały dla dorosłych Adult Channel i Brazzers Europe mają czasami fatalne bitrate wideo czyli czasami słabą jakość. Oczywiście na kanałach 4K na dekoderze MAG 250 jest tylko fonia, gdyż ten dekoder nie obsługuje tej rozdzielczości. PS. Nowa lokalna stacja Zebrra.tv jest nawet dość ciekawa. Skąd oni nadają i kto to nadaje?
 2. Sławomir Pawłowski

  Dekoder HD5000

  Nic nie ruszaj bo nie będziesz mieć internetu nawet na komputerach i innych sprzętach. Wejdź w ustawienia serwera DHCP i odpisz co tam pisze. Podaj jaki masz router. Podaj producenta routera i dokładny jego model, a postaram się pomóc. PS. Jeśli nie odpiszę od razu to się nie denerwuj. Z powodu choroby nie jestem zbyt często na forum, ale postaram się być tu w miarę na bieżąco aby Tobie pomóc.
 3. Sławomir Pawłowski

  Dekoder HD5000

  Przypomniało mi się że miałem pół roku temu podobny problem. Okazalo się że w routerze TP-Link był wyłączony Serwer DHCP. Włączyłem Serwer DHCP i od tej pory wszystko z dekoderów jest odtwarzane bezproblemowo. Sprawdź w routerze. Jeśli masz wyłączony serwer DHCP to go włącz. W serwerze DHCP początkowy adres IP ustaw 192.168.1.100 a końcowy adres IP ustaw 192.168.1.199. Jeśli nie pomoże to niestety nie wiem jak pomóc. Jeśli mi coś do głowy jeszcze na ten temat wpadnie to tu napiszę. PS. Jeśli nie przywracałeś ustawień fabrycznych w dekoderze to możesz najpierw to zrobić.
 4. Sławomir Pawłowski

  Dekoder HD5000

  Mi przy internecie radiowym przy prędkości 6mb/s VOD z dekodera HD5000 i HD6000 były bezproblemowo odtwarzane materiały w 720p. Jaką masz prędkość pobierania na swoim łączu internetowym?
 5. Sławomir Pawłowski

  JAMBOX

  Jambox korzysta z sieci światłowodowej lokalnych operatorów ISP do rozprowadzania swojej oferty. Natomiast co do dosyłu treści od nadawców na swoje serwery, to niestety nie wiem.
 6. Sławomir Pawłowski

  JAMBOX

  Zamierzam przejść na nowe pakiety podstawowe plus i pakiet z erotyką. Jeśli ktoś zna przybliżone ceny to proszę o podanie. Wiem że u różnych operatorów ceny będą być może nieco inne, ale proszę jeśli znacie ceny podać orientacyjnie. Mój operator jeszcze nowych pakietów nie wprowadził, ale niedługo wprowadzi.
 7. Sławomir Pawłowski

  JAMBOX

  Ile kosztują pakiety podstawowe z plusem i ile kosztuje pakiet więcej erotyki? Nie mogę tego znaleźć na stronie Jamboxa. Czy dekoder MAG255 obsłuży nowe kanały 4K, czy trzeba wymienić dekoder aby z nich korzystać? PS. Ciekawe czy będzie możliwość przejść z pakietu Wielotematycznego HD na nowe pakiety z plusem. Umowę mam niemal świeżą bo była podpisana 11 lutego tego roku.
 8. Sławomir Pawłowski

  Pakiet Darmowy HD

  Moje dekodery były też zakupione w ofercie w której nie można było włączyć Darmowego HD a pomimo tego bez problemu włączyli pakiet Darmowy HD. Atakuj do skutku. Może Ci w końcu też włączą ten pakiet.
 9. Sławomir Pawłowski

  JAMBOX

  Z tego co gdzieś czytalem to Ariss ma tak jak MAG 250 i MAG 255, czyli odcina tylko AV/HDMI. Niech się jednak wypowie ktoś kto ma fizycznie u siebie ten dekoder, bo ja tylko czytałem że tak jest, a po ewentualnych aktualizacjach oprogramowania może być teraz inaczej.
 10. Sławomir Pawłowski

  JAMBOX

  Brava HD dalej nadaje. Przed chwilą sprawdziłem.
 11. Sławomir Pawłowski

  Cyfrowy Polsat - oferta IPTV

  Ciekawe czy CP byłby w stanie dogadać się z nadawcą Canal+ i dołączenie go do usługi IPTV. Z tego co kiedyś słyszałem to Canal+ jest na wyłączność NC+ tylko z satelity a na sieci kablowe i IPTV nie ma wyłączności.
 12. Sławomir Pawłowski

  Cyfrowy Polsat - oferta IPTV

  Info z strony Satkurier: "Aby skorzystać z nowego rozwiązania, wystarczy zdecydować się na nowy dekoder Evobox IP i mieć dostęp do Internetu stacjonarnego od operatora sieci Plus, Netii lub Orange o minimalnej prędkości pobierania 8 Mb/s (na jeden dekoder)." Czyli mając internet światłowodowy od lokalnego operatora o prędkości pobierania 100 Mb/s, to mogę zapomnieć o używaniu IPTV Cyfrowego Polsatu? U mnie internet od lokalnego operatora działa płynnie i stabilnie i jest lepszy od Orange, Plusa i Netii. Dziwna ta polityka Cyfrowego Polsatu. I jeszcze pytanie. Na światłowodzie lokalnego operatora to IPTV w ogóle pójdzie, czy dekoder wykryje innego operatora i w ogóle nie pójdzie?
 13. Sławomir Pawłowski

  Big Brother (TVN 7)

  Witaj. Mogę wiedzieć o co Tobie chodzi? Nie można wyrazić opinii? Ja się Ciebie o nic nie czepiam i mam prośbę Ty też się nie czepiaj. Wyraziłem tylko opinię. Żyjmy w zgodzie. I taka rada na przyszłość. Nigdy człowieka nie widziałeś na oczy i i go nie znasz to proszę nie oceniaj. Nie piszę tu o sobie tylko ogólnie o wszystkich. PS. Co do uczestników to z odcinka na odcinek wydają mi się coraz to mniej sztuczni czy też spięci. Zaczynają się różne charaktery "docierać"
 14. Sławomir Pawłowski

  Big Brother (TVN 7)

  Do grona "naturalnych" mieszkańców dodał bym jeszcze Kasię Olek i Klaudia Marchewka. Wydają mi się onae jak na razie spoko. Natomiast irytuje mnie nieco zachowanie Daniela i Macieja. PS. Dostałem na prośbę voucher na BB w Player, bo chciałem przetestować przed zakupem dostępu. Dobrze że przyznali bo już wiem że nie wykupię dostępu do BB. Słaba głośność z micro portu, cichy głos WB i często pokazywany staw i dom od zewnątrz. Popatrzę w Player do niedzieli i chyba nie wykupię niestety.
 15. Sławomir Pawłowski

  Big Brother (TVN 7)

  @wislok Na TVN 7 nie ma w ogóle męskiego głosu WB. Jest tylko głos Wielkiej Bratowej. To co usłyszałeś na TVN 7 to jest to głos narratora, który mówi o zachowaniach mieszkańców itd. Potwierdzam. Głos WB na Playerze jest męski. Jest on tak cichy, że w smartfonie mając głos na full to aby usłyszeć głos WB muszę przykładać głośnik telefonu do ucha. I tu ciekawostka. Wydaje mi się że głos męski WB należy hu Huberta Urbańskiego. Mogę się jednak mylić, ponieważ głos jest bardzo cichy. Żarty męskiego brata w pokoju zwierzeń też są w stylu Huberta Urbańskiego.
×