Jump to content

swojadroga

Moderators
 • Content Count

  6853
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

104 Rewelacyjna

About swojadroga

 • Rank
  Moderator
 • Birthday 03/12/1981

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Rybnik

Recent Profile Visitors

2452 profile views
 1. To idź do punktu CP/Plus i kup w promocyjnej cenie konwerter Unicable. Masz o tym zapis w regulaminie promocji.
 2. Tak, jest. Usunąć swoje konto. Załatwiajcie wyznania miłości sobie przez PW. Koniec OT.
 3. Jeśli o ścisłość chodzi, to tutaj teraz to jest dyskusja nie związana z tematem. 😉 Na przyszłość funkcja "zgłoś" jest właściwym trybem zgłaszania tego typu uwag i jeśli zgłoszenie jest zasadne, to ktoś z zielonych na pewno zareaguje.
 4. Czynszu się pozbędziesz wybierając ofertę z Evobox PVR, bodaj z abonamentem przynajmniej 70zl.
 5. Tak, dobrze rozumiesz, ale czynsz na pewno zostaje do kolejnego przedłużenia umowy z wymianą dekodera.
 6. Gwoli wyjaśnienia. Nie chodzi tylko o nieszczęsną częstotliwość 11508, ale poprzez różne UB inne częstotliwości transponderów również się zaczynają pokrywać lub zbliżać z częstotliwością LTE w Polsce. Koniec. Kropka. 😉
 7. @roberttosat, oczywiście mówię o kaskadowym połączeniu. Jest to wykonalne jak najbardziej. Pozostaje kwestia kosztów i możliwości. Odbiegamy już jednak też mocno od tematu dyskusji. 😉
 8. A zacytowany zapis regulaminu promocji mówi o przypadku dobierania kolejnego numeru telefonicznego. Wtedy na drugi i trzeci numer telefonu dostaniesz 50% zniżki.
 9. Nieco w obronie CP. Zmiana UB w Evobox ma być podyktowana uniknięciem zakłóceń z LTE. Jeśli chodzi o budynki wielorodzinne, to tam jeszcze nie zauważyłem tendencji w kierunku Unicable i w tym wypadku pozostaje dogadanie się z administratorem, aby do instalacji włączył szeregowo, dodatkowy multiswitch Unicable oraz podał z nich sygnał do mieszkania zainteresowanego lokatora. Czy nawet dwa takie multiswitche. 😉 Inna rzecz, że opcja zmiany UB w dekoderze, to dobre rozwiązanie alternatywne.
 10. Multiswitch srm 522 domyślnie ma zaprogramowane inne kanały pracy, aniżeli te na których pracuje PVR Evobox. Jak powinien być zaprogramowany multiswitch znajdziesz m.in. w temacie o dekoderze PVR Evobox oraz o późniejszej jego prawidłowej konfiguracji.
 11. Sport HD można dokupić do pakietu Familijnego Max HD w normalnej cenie, tj. 50zl plus 20 za Sport HD.
 12. Ja bym mimo wszystko w punkcie CP lub Plusa spróbował. W tym drugim nawet powinno być łatwiej.
 13. Problemem może dodatkowo być to, że te dekodery od lat nie są już wspierane przez CP. Ja bym poszedł wymienić "dziadka" na HD5500s (z tym, że z tym modelem ostatnio jest duży problem z dostępnością), w ramach bezpłatnej usługi serwisowej. Teoretycznie powinno działać po dopisaniu nowego TP, ale skoro nie wyszukuje nawet po ustawieniach fabrycznych, to szkoda czasu na męki.
 14. Możemy zgadywać tylko po tak skąpych danych. Do tego w procentach. Mi to bardziej wygląda na przesterowana głowicę (siła sygnału), ale bez wartości wymiernych, a nie procentowych, to tylko zgadywanie że szklanej kuli.
×
×
 • Create New...