Jump to content

Burito

Maintainers of channel lists
 • Content Count

  4280
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Burito

 1. Teraz i u mnie działa. Pakiet Rodzinny HD za 4,99 zł.
 2. Czyli "stara" pakietyzacja jest oferowana ale tylko chyba w jakimś ograniczonym zakresie ? Na pakiet Familijny HD za 20 zł miesięcznie nie ma szans ?
 3. Zależy na jakich kanałach Tobie zależy, bo cenowo zapłacisz za Familijny HD 30 zł i za pakiet M też 30 zł. Z tego co kolega @Artur912 wyliczył to różnice pomiędzy pakietem Familijnym HD, a pakietem M są następujące: "W pakiecie M nie ma MTV Music 24 Disney XD, Nickelodeon, Kino Polska, History HD, Nat Geo Wild, CBS Reality, Nat Geo, Axn, Cartoon network, Disney Disney Junior, Fox, Amc, Nicktoons, Kino polska muzyka, Kino tv. Za to jest Animal planet, Discovery historia, Eurosport 2 tv, Republika, Polsat Sport fight, Polsat Sport news".
 4. Bo te początkowe promocyjne umowy na Familijny HD za 20 zł, Rodzinny HD za 4,99 zł gwarantowały tą samą cenę za pakiet nawet po okresie podstawowym umowy.
 5. Kolego sprawdź z zapisach PWU umowy czy po okresie podstawowym nadal będziesz płacił 20 zł za pakiet Familijny HD. Jeżeli tak to nic lepszego nie dostaniesz w tej cenie.
 6. U mnie w Rodzinnym HD nie mam "otwartego okna" z kanałami o których wspomniał @berserker
 7. Myślę, że przez tą nową pakietyzację Cyfrowy Polsat straci wielu klientów. Obecna oferta przedlużeniową dla stałych klientów jest poprostu żałosna. Może pójdą po rozum do głowy. Ja na szczęście mam 3 umowy na pakiet Rodzinny HD za 4,99 zł, nawet po podstawowym okresie umowy. Chciałem ostatnio przejść na pakiet Familijny HD za 20 zł ale nie ma szans.
 8. Niestety nie mam telefonu w Plusie, inna sieć.
 9. Niestety ale zmuszony jestem zmniejszyć zobowiązanie, celowałem w pakiet Familijny HD za 20 zł ale przy obecnych zmianach nie jest to możliwe. Zostaje mi wynegocjowanie pakietu M za 30 zł miesięcznie, umowa na czas 24 miesięcy, niestety nie mam z tego tytułu żadnych profitów. Jedynie co zyskam to 2 miesiące pełnej oferty. Czy jest szansa na coś lepszego ?
 10. To w moim przypadku jedynym bonusem będzie 2 miesiące pełnej oferty. Tylko pytanie czy to ma zastosowanie przy przejściu z pakietu Familijny Max HD + HBO na pakiet M, bo całkiem inna bajka, różne pakiety. Rozumiem, że gdybym schodził z pakietu Familijnego Max HD na pakiet Familijny HD lub z pakietu L na M to wtedy jest obniżenie zobowiązania. Ale z pakietu Familijny Max HD + HBO HD na pakiet M to nie powinno mieć zastosowania.
 11. No to lipa, czyli dla samego pakietu M nic nie dostanę z bonusów w ramach przedłużenia umowy ? Przez cały okres umowę będę płacił 30 zł.
 12. Aktualnie posiadam umowę na pakiet Familijny Max HD wraz pakietem dodatkowym HBO HD/HBO GO w cenie 70 zł miesięcznie, do końca umowy zostało 4 miesiące. W planach było złożenie wypowiedzenia i wynegocjowanie umowy na pakiet Familijny HD w cenie 20 zł miesięcznie. Z tego co czytam już raczej tego nie otrzymam. Czyli zostaje mi nowa pakietyzacja, czyli jakbym się zdecydował na pakiet M w cenie 30 zł miesięcznie i umowa na 24 miesiące. Co mogę otrzymać w ramach "bonusa", tylko roczną opłatę za ten pakiet w cenie 20 zł ?
 13. Ja przed chwilą dostałem informację poprzez ICOK, że są dostępne oferty z pakietem Rodzinnym HD, Familijnym HD i Familijnym Max HD. Czyli jakbym chciał otrzymać ofertę utrzymaniową na pakiet Familijny HD za 20 zł to jest taka szansa ?
 14. Czyli dobre czasy umów utrzymaniowych, gdzie pakiet Familijny HD kosztujący 40 zł, można było dostać za 20 zł, pakiet Rodzinny HD kosztujący 19,90 zł, można było dostać za 5 zł - mamy za sobą ? To co można teraz dostać promocyjnego przy przedłużeniu umowy ? Coś na wzór pakietu Familijnego HD ?
 15. Witam, czy obecne umowy utrzymaniowe opierają się na nowej czy starej pakietyzacji ? Jest szansa jeszcze otrzymać pakiet Familijny HD w cenie 20 zł ?
 16. Na ile miesięcy przed końcem umowy można otrzymać nową ofertę przy obniżeniu zobowiązania ? Czyli mam teraz Familijny Max HD + HBO i chciałbym nową umowę na Familijny HD za 20 zł. Kiedyś było 4 miesiące, czy coś się zmieniło ? Czy obecne oferty przedłużeniowe opierają się na nowej pakietyzacji czy na starej ?
 17. Coś więcej jeszcze "świeci" w pakiecie Rodzinnym HD ?
 18. Kup Fergusona Arivę 103 i będzie dobrze, na znanym portalu ogłoszeniowym kupisz za 50 zł.
 19. Chyba koniec promocji, przynajmniej u mnie. Ciemność, nie odbierają mi już kanały z pakietu Familijnego HD.
 20. I wszystko jasne, obsługuje DVB-S, MPEG-2, więc TV TRWAM na nim babcia nie ogladnie.
 21. Rozumiem, że masz antenę ustawioną na Hot Bird i dodatkowy konwerter skierowany na Astra 1 na zezie ?
 22. Jeżeli masz antenę poprawnie ustawioną na satelitę Astra1 to bez problemu powinieneś odbierać TRWAM z nowych parametrów.
 23. U mnie także, czy znamy z jakiego powodu mamy wyższe nadanie abonowanego pakietu ?
 24. @maciekmm to są umowy o kodach DRH2 lub DRH6 umożliwiające elastyczną zmianę pakietów pomiędzy Darmowy HD, a Mini HD i na odwrót.
 25. Zmieniły się parametry nadawania Kino Polska HD: Eutelsat Hot Bird 13C (13°E) tp. 15 (11,488 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/194333/kino-polska-hd-i-filmbox-premium-hd-zmienia-parametry.html
×
×
 • Create New...