Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj tu pogadać ;) Powiedz, że z nc+ zmigrowałeś i spodobała Ci się oferta, ale wolałbyś wyzszy pakiet i takie tam. Dobra ściema nie jest zła, zresztą to im powinno być na rekę, że bierzesz wyższy abonament i jest chcesz multiroom dobrać.

Dział Utrzymania Klienta Cyfrowego Polsatu (DUK)
Telefon: 222 127 128

 

Oni więcej mogą, chyba, że już tu dzwoniłeś.

 

Chyba, że zamawiałeś przez www to możesz umowę rozwiązać bez podania przyczyny do 14 dni wg prawa.


http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-files/reg-repo/pouczenie-o-odstapieniu-od-umowy.pdf

Edytowane przez myster
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do DUK.  Muszę czekać pól roku. Mogę odstąpić i podpisać nową umowę. Nie zależy im. Nie mam aż takiego ciśnienia na już. Mam jeszcze do końca roku w drugim pokoju nc+ więc jakoś sobie poradzę. Wziąłem polsat z modułem żeby sprawdzić czy to będzie działać na moim tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam pakiet Familijny HD + Max HD (2 mies. za free) i wyłączyłem go przed końcem darmowego okresu i teraz chciałbym do niego powrócić to jak to wygląda? Po prostu zaznaczam Max HD w ICOK i włączany jest od razu czy od nowego okresu rozliczeniowego? (w moim przypadku 9 dnia miesiąca). Ewentualne potem wyłączenie też odbywa się bezproblemowo? Nie spowoduje to też utraty zniżek w SmartDomie (trzeci produkt)? 

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/897271,prawo-konsumenckie-przez-telefon-mozna-porozmawiac-interesu-zrobic-sie-nie-da.html

Pojawił się art. dotyczący przedłużania umów z CP. Prawnicy którzy się tam wypowiadają twierdzą że przedłużenie umowy to w zasadzie nowa umowa.i że klient powinien potwierdzić na jakimś nośniku że zgadza się na takie warunki. Jednak to fikcja jest. W przypadku przedłużenia telefoniczicznego dostaje potwierdzenie na papierze lub mejla jeśli ma i tyle, niczego nie odsyła. W ustawie jest napisane, że takie potwierdzenie powinno być wysłane w najbliższym czasie od złożenia zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Was. Dzisiaj zamawiałem przez infolinię 222127222 usługę Cyfrowego Polsatu

Oferta elastyczna: Rodzinny HD Przez pierwsze 6 miesięcy oglądasz pakiet Familijny HD i nic za niego nie płacisz. Konsultant co najmniej dwu krotnie zapewniał mnie że kanały Polsat Sport SD i Polsat Sport Ekstra SD są gwarantowane. Patrząc na stronę CP w/w kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu) dla Abonentów: od Pakietu Rodzinnego HD - Polsat Sport, Polsat Sport Extra i jak to jest naprawdę gwarantowane czy nie gwarantowane? Na co zwrócić uwagę jak dostanę dokumenty do podpisu jest tam jakiś zapis odnośnie kanałów gwarantowanych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD są gwarantowane w pakiecie Sport HD. W niższych pakietach dostępne są niegwarantowane Polsat Sport i Polsat Sport Extra, w wersji SD oczywiście.

Do umowy jest dołączony m.in. Promocyjne Warunki Umowy z wykazem kanałów gwarantowanych. Poza tym na maila powinieneś dostać wzór umowy z regulaminami, które przywiezie kurier.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ swojadroga dzięki za odpowiedż.

Nie dostałem na meila ani wzoru umowy ani regulaminów tylko meila Powiadomienie o zmianie statusu zamówienia Potwierdzamy złożenie zamówienia. Wysłałem zapytanie na adres zwrotny o braku dokumentów i potwierdzeniu oferty odnośnie kanałów PS i PSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że kanały PS(przed wszystkim) i PSE są dla wielu abonentów tym po co trzymają oni CP. Siatka, kosz, piłka pojawiają się na kanale SD Polsatu Sport tak samo jak w wersji HD, więc po ewentualnej likwidacji zwykłej wersji PS mogliby potracić abonentów. Albo te kanały przejdą całkowicie do HD i zostaną w takich pakietach jakich były, albo zostawią wersje SD do końca oferty Familijnej, czy MINI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...