Jump to content

berserker

Users
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About berserker

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A czy w ogóle CP ma dekodery 4K?
 2. Czyli na dekoderze HD 5000 nie mogę oglądać darmowego kanału NASA TV UHD bo jak włączam to jest dźwięk , ale czarny obraz? Natomiast NASA TV HD działa.
 3. Czy przy dekoderze HD 5000 będzie działała funkcja HDMI Ultra Deep Colour z telewizora LG? Czy faktycznie obraz jest wyraźniejszy na kanałach HD przy tej włączonej opcji?
 4. Tzn. przy złożeniu wypowiedzenia umowy nie mogę od razu oddać sprzętu? Jest może na forum jakiś wzór wypowiedzenia do CP?
 5. Czy w salonie CP mogę rozwiązać umowę - tzn. mam tam przynieść napisane wypowiedzenie umowy? Czy mogę tam zdać dekoder, zasilacz, pilot - czy kabel HDMI też trzeba ? Umowa przeszła na czas nieokreślony więc mogę rozwiązać w każdej chwili?
 6. Nie prowadzimy aktualnie takich promocji - taką odpowiedź uzyskałem na czacie. Widocznie mam pecha a rok temu mógłbym mieć HBO na rok za darmo.
 7. No właśnie nie spytałem przy zawieraniu umowy przez telefon - do tej pory miałem stacjonarny, internet i komórke w orange a teraz połączyli wszystko na jedną fakturę i doszła jeszcze tv pakiet standardowy . Może to dla nowych klientów , a dla stałego pewnie żadnych promocji nie będzie. Gdzieś czytałem że wcześniej dawali na rok HBO za darmo a teraz nic.
 8. Dwa dni temu zakupiłem pakiet Orange Love. Czy nie powinny być promocyjnie odblokowane jakieś kanały telewizyjne? Czy w ogóle są jakieś otwarte okna i czy pojawiają się jakieś nowe kanały w platformie orange?
×
×
 • Create New...