Skocz do zawartości

4K DualBox+ (ADB-G9SE)


Dj.Graal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie fantazjuj.

BTW oczekiwania na dekoder a znając życie przez pierwsze miesiące będzie tylko dla nowych :D. Dla pozostałych może na Boże Narodzenie.i jeszcze nie wiadomo z jaką opłatą. Technicolor startował zdaje się od 15 zł. Przy obecnej drożyźnie mogą wołać nawet 20 zeta :D Są chętni ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2022 o 13:00, _Artek_ napisał:

kupuje pakiet sat ale jeśli mam dobry internet mogę sobie go skonfigurować jako dekoder iptv ze wszystkimi kanałami z oferty satelitarnej tyle że przez internet. 

jest nawet lepiej bo w wersji iptv sa kanały w HD ktore na sat nie ma w ofercie ich odpowiedników 

majac combo sat+iptv w chwili gdy za oknem szaleje burza itp. obraz sat zanika, znika amba fatima , a wystarczy dany kanał zaPAUZować by przejść na obiór iptv 💁‍♂️ i nie straszne mi zakłócenia czy sztormy za oknem pogodowe ;) liczę że takowe " rozwiązanie " minimum będzie w DualBoxie+ 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, profik napisał:

Więc plotki stają się rzeczywistością :)
Brak szczegółów i specyfikacji - na pewno będzie dedykowany dysk zewnętrzny 500 GB.
Oferty z dekoderem pojawią się po 13.09

caf165cadac6a.jpg0c0ca4da5c226.png

 

Wygląda jak le Mini Décodeur (G9 mini), który we Francji jest stosowany przy multiroomie. Do nas, prawdopodobnie z powodu konfliktu z Technicolor, nigdy nie trafił.

 

Przód wygląda tak, jakby był tam jakiś wyświetlacz, bo jest lekko jaśniejszy fragment.

 

Sądząc po wyglądzie i wcześniejszych dyskusjach będzie to lżejsza wersja 4K Ultrabox+. Brak złącza eSata do podłączenia dysku, być może także brak odpowiedniej wnęki pod sam dysk.

Edytowane przez WebMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał Artek@ ludzie będą chomikować Ultraboxy Technicolor, jak karty Cameleon 😀 będzie to tzw. Święty Gral. Na razie można gdybać co ten nowy dekoder będzie miał, np. czy będzie miał możliwość zrobienia listy ulubionych kanałów itd.

Ja nauczony życiem dwa dni temu zapewniłem sobie Święty Gral na kolejne 24 mieś. Jak coś działa i jestem zadowolony to tego nie zmieniam.

Przypominają mi się czasy Pioneerów w Cyfra+ i walki o te dekodery 😂   

Edytowane przez Woocash
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...