Skocz do zawartości

4K DualBox+ (ADB-G9SE)


Dj.Graal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Matemistrz napisał(a):

Cześć. Miałem dokładnie to samo. Trzeba było wymienić dekoder w punkcie, a i tak ten nowy łapie krótkie klatkowanie (na około 20 sekund) po godzinie oglądania.

Dziękuję za informację, u mnie jest tak że jak zacznie klatkowac to już nie przestaje, muszę przełączać wyłączać kombinować, syf jak nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2024 o 18:53, Dom1nik napisał(a):

Dzień dobry, posiadam od niedawna dekoder Canal Plus DualBox+ 4k, problem mam z kanałem 4k Eleven Sports, działa normalnie i po jakimś czasie zaczyna jakby klatkowac przeskakiwać obraz.. sprawdziłem 3 różne kable HDMI na wszystkich wejściach w TV i wszędzie to samo. Ktoś wie o co może chodzić ? 

Czy korzystasz z Unicable? Miałem to samo do czasu wymiany rozgałęźnika na inny.

 

@ibookO pendrive zapomnij.

Edytowane przez paskud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ten dekoder jako dodatkowy w multiroom od około dwóch tygodni. Pytanko.

Po wyłączeniu od zasilania np. na 8 godzin i po włączeniu potem obraz na na kanale jest ale po około minucie pojawia się komunikat o braku połączenia z dekoderem głównym. Nie da się tego komunikatu wyłączyć tylko jest przycisk na ekranie prowadzący do ust. multiroom. Wchodzę tam sprawdza połączenie i jest ok.

Jak jest wyłączony do czuwania na pilocie to nie ma takich komunikatów.
Jak miałem wcześniej wi fi boxa to nawet jak był wyłączony z prądu z 2 dni to po włączeniu obraz był i żadnych komunikatów nie było.
Ma ktoś tak też???

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JedynyTaki napisał(a):

Jedną listę ulubionych. W jaki sposób manewrować? 

 

Serio ? Tylko jedna lista ulubionych może być ? XD

 

Manewrować w sensie ustawić po swojemu. Np. ustawić na 1 TVP1 na 2 TVP 2. 

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...