Skocz do zawartości

4K DualBox+ (ADB-G9SE)


Dj.Graal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Od wczoraj jestem szczęśliwym (ekhm) posiadaczem DualBoxa. Musiałem wymienić swój główny dekoder Turbobox z nagrywarką, który służył mi wiernie przez 14 lat, ale niestety ostatecznie padł.

I tutaj zaczynają się schody:

 

Na TVN24, i na razie widzę, że tylko na TVN24, często zdarza się, że nie mam zsynchronizowanego głosu z obrazem. Widać ewidentne opóźnienie głosu. W ustawieniach dekodera opcja opóźnienia jest ustawiona na bez opóźnień.

 

Czy ktoś z Was ma może podejrzenia? Dodam, że 2 godziny wcześniej, tj. przed wymianą, na starym Turboboxie opóźnienia nie było, nie ma także tego problemu na pozostałych dwóch dekoderach multiroom. Instalacja satelitarna także bez zmian. Jedyny element wymieniony to DualBox (+zasilacz, HDD, pilot).

 

Dzięki za pomoc,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przykładzie chodziło o to, że jak wprowadzasz zmiany tak widać je od razu. Powiedz mi który sprzęt działa tak że po wgraniu aktualizacji jeszcze przez kilka dni działa wg starego softu? 

57 minut temu, Pawel napisał(a):

Nowo zainstalowany Windows czy Android też z czasem chodzi coraz wolniej.

Przecież to zupełnie inna sytuacja. Chodzi coraz wolniej bo jest poinstalowane coraz więcej aplikacji które zajmują pamięć.

 

Ponowie pytanie. Jakim cudem po wgraniu aktualizacji zmiany zobaczę dopiero po kilku dniach?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Padł mi właśnie dysk w moim WifiPremiumbox+ i zacząłem się zastanawiać czy czasem nie wymienić go już na dekoder 4k, ale przeczytawszy cały ten wątek nabrałem sporo wątpliwości.

 

Warto wymieniać WifiPremiumboxa na tego dualBoxa?

Edytowane przez Arsey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, mam pytanko.
Czy jest jakaś możliwość aby ten dekoder połączyć z mini wieżą, która ma tylko chinc...???

Mam pod innym telewizorem dek 4K Ultrabox ale on ma chociaż optyczne wyjście. Dokupiłem przejściówkę i działa.
A w tym to nie wiem???

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 23:44, Arsey napisał(a):

Warto wymieniać WifiPremiumboxa na tego dualBoxa?

Jeśli nie potrzebujesz 4K to nie. Użytkowałem WiFiPremiumBoxa przez prawie 6 lat, nie było większych problemów poza wymianą dysku w międzyczasie. 

Dualboxa mam od września 2022 i dość często są z nim problemy. A to się zawiesi i nie reaguje na pilota, a to sam z siebie walnie restart. Nie zdarza się to codziennie ale kilka razy w miesiącu są takie problemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mingo napisał(a):

A to się zawiesi i nie reaguje na pilota, a to sam z siebie walnie restart. Nie zdarza się to codziennie ale kilka razy w miesiącu są takie problemy. 

U mnie takie problemy nie występują. Ale:

1. Trzeba dość dokładnie celować pilotem w odbiornik.

2. Dysk na USB musi być podłączony stabilnie. Jeśli coś się poluzuje, można sobie pilotem naciskać ile się chce, a efektu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, posiadam od niedawna dekoder Canal Plus DualBox+ 4k, problem mam z kanałem 4k Eleven Sports, działa normalnie i po jakimś czasie zaczyna jakby klatkowac przeskakiwać obraz.. sprawdziłem 3 różne kable HDMI na wszystkich wejściach w TV i wszędzie to samo. Ktoś wie o co może chodzić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...