Skocz do zawartości

4K DualBox+ (ADB-G9SE)


Dj.Graal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.09.2023 o 09:26, Dawid B. napisał(a):

Wymianilem swojego Dualboxa na nowy w punkcie (problem z klatkowaniem obrazu na kanałach 4K). I wiecie co...? Jest to samo! O co tu chodzi? Może problem leży po stronie dysku? Czy te dekodery już tak mają...? Instalacja antenowa wydaje się być ok. Parametry odbioru są dość wysokie. Antena i konwerter sa nowe, kabel HDMI dla pewnosci też wymieniłem...

 

Mam tak samo. Bardzo widoczne to jest na canal+ 4k podczas oglądania jakiegoś meczu.

 

Także chyba będę musiał to też zgłosić bo jest to na tyle denerwujące, że muszę przełączyć.

 

Do tego mam też niezsynchronizowany głos z obrazem. Tylko na canal+ 4k.

Macie coś takiego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć!

Dwa lata temu kupiłem w Canal+ Ultraboxa z anteną satelitarną w zestawie. 

Teraz otrzymałem Dualboxa. 

 

Niestety po podłączeniu jednego przewodu do pierwszego gniazda Dualboxa dekoder nie pokazuje sygnału. 

dekoder jest sprawdzony w punkcie - gdzie działał poprawnie. 

Kupiłem też nowy kabel aby wykluczyć uszkodzenie. 

 

Podłączony do Ultraboxa działa. Podłączony do Dualboxa nie pokazuje sygnału. 

co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2023 o 06:53, rafi76 napisał(a):
Dzień dobry.
Zauważyłem ostatnio że dekoder 4k dual box po włączeniu ma ustawiona rozdzielczość 1080.
Muszę wejść w menu ustawić na 2160 i jak wyłączę i znów włączę dalej jest na 1080.
Ktos miał podobnie i jakąś przyczyna

Mam to samo


 

Edytowane przez Kiler
Proszę wyłączyć w Tapatalk opcję wyświetlenia modelu telefonu, z którego została wysłana wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2023 o 14:04, Zibi03 napisał(a):

też pikseloza?

Do tego w moim przypadku całkowite zawieszanie, brak kanałów(błędy) , problemy z głosem, nie reagujący pilot np. nie przełącza kanałów lub nie reaguje siła głosu . Od wrzesnia ubiegłego roku trzy razy wymieniany na nowy i za każdym razem z czasem cos się zaczyna dziać. Ostatni egzemplarz i tak jest najbardziej stabilny, od czasu do czasu coś się dzieje i pomaga odłączenie go od zasilania. Z tego co tu wyczytałem to i parametrami odstaje od ultraboxa, wiec ja bym sie z chęcią zamienił.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

z choinki sie urwaliscie?

takie reklamy sa od dobrych 10 lat!

dostaja je abo, ktorzy wyrazili zgode na otrzymywanie info marketingowych co daje znizke bodajze 5 zl na abo.

nie jest to nic nowego i funkcjonuje od lat, a na forum bylo o tym setki razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...