Skocz do zawartości

4K DualBox+ (ADB-G9SE)


Dj.Graal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, maniek357 napisał:

Wymienią karty albo nie wymienią ... dyskusja na podstawie jakichś plotek. O dekoderze właściwie nic nie wiadomo - a może będzie bezkartowy ? A już pisanie, że nowy dekoder będzie miał załatane wszystkie wady - to wbrew logice. Nowy dekoder to nowa architektura i nowy soft, więc jak ma mieć od razu wszystko załatane, jak jego wady i błędy dopiero wyjdą w trakcie użytkowania ? Jak wypuszczali Ultraboxa 4K, to mieli już wszystko załatane na podstawie doświadczeń z wcześniejszych dekoderów ?

Właśnie po to wypuścili dekodery 4k ultrabox i co chwila jakieś łatki i testy. Nowy dekoder więc będzie miał identyczny soft z poprawkami, i zostanie dodana funkcja IPTV.  Mam nadzieję że dekoder będzie z kartą, bo z tymi bezkartowymi w przypadku konkurencji co chwila problem z wywalonym napisem o braku dostępu do kanału. Mam więc nadzieję że canal+ nie zrobi tego błędu co polsat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Anita Kaźmierska napisał:

Jak tak czytam te wszystkie artykuły na temat nowego dekodera CANAL+, to jestem w szoku, jak bardzo informacje (nawet nie informacje - to złe słowo, bo jak na razie są to tylko niepotwierdzone doniesienia) potrafią być przekręcane.

https://hdtvpolska.com/canal-plus-nowy-dekoder-4k-dualbox-kanaly-strefa-logowanie-program/

HDTVPolska podaje za źródło wpis z Facebooka:

 

 

Poniższe cytaty pochodzą z artykułu na HDTVPolska.

"Ma się nazywać DualBox+ i umożliwiać korzystanie zarówno z telewizji satelitarnej jak i usług IPTV" - CANAL+ nie oferuje usług IPTV a OTT, czyli na dowolnym łączu internetowym.

"Jednocześnie poprzednie jednostki mają zostać całkowicie wycofane" - to zdanie sugeruje, że wraz z wprowadzeniem nowego dekodera, CANAL+ całkowicie wycofa wszystkie inne dekodery, co jest nieprawdą.

"Platforma CANAL+ ma ponadto ponoć zamiar całkowicie wycofać z oferty model 4K UltraBox+" - to, że jest ograniczone wydawanie tych dekoderów lub nawet ich brak w chwili obecnej, nie musi oznaczać, iż zostaną one wycofane. A może po prostu operator czeka na kolejną dostawę? Zatem mocna nadinterpretacja.

"Zniknąć mają również wszystkie pozostałe dekodery – nowy DualBox+ ma być jedyną jednostką w portfolio CANAL+, jaka będzie oferowana abonentom" - Urkisat pisze "w dalszej perspektywie CANAL+ chce wycofać", co w praktyce, znając CANAL+, może oznaczać długie lata lub nawet nigdy :P Dotyczy to też rzekomej rezygnacji z Conax.

Ogromnie doceniam fakt, że ktoś publikuje tu prześmiewczo informacje uzyskane przeze mnie od CANAL+. Ale Wy macie najlepszy dostęp do osoby z CANAL+, a mimo to nie wiecie jakie są plany? Niewiarygodne. OTT czy iPTV no cóż, to już kwestia nazwy. Poza tym jakby tak ktoś chciał być obiektywny w kolejnym wpisie napisałem co oznacza wycofanie CONAX i że to zajmie lata, a aktualnie jest to plan, nie działanie. HDTV rzeczywiście przekręca nieco znaczenie słów o wycofaniu dekoderów, ale te po N i NC+ siłą rzeczy są wymieniane na te oferowane przez C+ aktualnie. Tak więc ich wycofanie z rynku to kwestia czasu, długiego, ale się to stanie. Poza tym w nową listę kanałów, o której pisałem jako pierwszy oraz zmniejszenie oznaczeń wiekowych w C+ też nikt nie wierzył. Może pora zatrudniać ludzi, którzy mają informacje, bo Sat Kuriera ostatnio wyprzedza nawet mój marny profil na FB :D

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dr.STech napisał:

Jeśli nie znasz różnicy pomiędzy IPTV, a OTT

Widocznie ludzie w C+ nie wiedza co odbiora ich tunery :D Bo takie info mam od nich. Także ironia w tym wpisie :P Ale tutaj spina i ironii nikt nie łyka :D A informacje o CANAL+ publikuję z dużym wyprzedzeniem i jakoś zawsze się sprawdzają :D Taki peszek.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Urkisat nie traktuję prześmiewczo Twoich wpisów, raczej strony, które je przekręcają, i samo CANAL+. Wystarczy, że ktoś przeczyta ze zrozumieniem Twój wpis i porówna z tym, co napisało HDTVPolska i od razu zauważy ogromną różnicę. A docinki w stronę SAT Kuriera naprawdę są zbędne.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bgmnt napisał:

A no i jeszcze jest umowa C+ z Orange, więc ew. tu teoretycznie mogliby dać po kablu całość oferty, robiąc podobny myk jak Polsat ze swoim "IPTV" i dozwolonymi operatorami.

Wtedy chyba  faktycznie byłoby IPTV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Marianos napisał:

Super by było, bo od września zmieniam mieszkanie i bardzo by mi zależało żeby nie trzeba było zakładać satelity. Ciekawe tylko czy nadal będzie możliwość cofania programów tylko na 6 godzin czy dorzucą coś więcej. W Polsacie sporo kanałów ma 7-dniowy catch up.

Telewizja przez internet..ograniczenia licencyjne.

Nawet w UPC w zamkniętym oprogramowaniu nie ma pełnej swobody przy nagrywaniu czy cofaniu kanałów.

Jeśli byłyby problemy z telewizją sat. i automatycznie przełączało na kanały przez  internet to ok, można się zastanowić.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o tym Dualbxox 4k że ma być do wszystkiego i że będzie dodawany do każdej oferty jako jedyny dekoder platformy canal+  i zaczynam się obawiać jakiegoś dekodera na androidzie ze słabymi bebechami... no ale zobaczymy kończy mi się umowa więc może będę jednym z pierwszych.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już będą 2 niespodzianki we wrześniu.

Wyjaśni się cena i oferta z Viaplay, do tego dochodzi nowy dekoder.

😉

A jak jeszcze powiążą te oferty może być ciekawie.😶

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko moje spekulacje. 
Marzy mi się prawdziwe duo czyli tak jak u konkurencji kupuje pakiet sat ale jeśli mam dobry internet mogę sobie go skonfigurować jako dekoder iptv ze wszystkimi kanałami z oferty satelitarnej tyle że przez internet. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...