Skocz do zawartości

4K DualBox+ (ADB-G9SE)


Dj.Graal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4K Dualbox+ specyfikacja na podstawie instrukcji obsługi (screenów nie udostępniam, gdyż odgórny mam zakaz, podobnie jak fotek dysku do zestawu):

 

* Dekoder satelitarny:

- zakres częstotliwości wejściowej: 950-2150 MHz

- poziom sygnału wejściowego: od -65 dBm do -25 dBm

- Impedancja wejściowa: 75 Ohm

- Zasilanie konwertera: od 14 V do 18 V

- Sterowanie wysokim pasmem: 22 kHz

- DiseqC - 2x dla SAT1 oraz 1x dla SAT2

- Modulacja: QPSK (DVB-S) oraz 8PSK (DVB-S2)

 

* Bezprzewodowa karta sieciowa:

- obsługa Wi-Fi 2,4 GHz oraz 5 GHz

 

* Wideo (tylko najważniejsze dane):

- H.265 HEVC

- H.264 AVC

- HDR10, HDR10+ i HLG

- konwersja HDR do SDR

 

* Audio:

- Dolby AC-3 oraz EAC-3

- sprzętowo gotowy na AC-4

- MSI2

- MPEG1 Layer I/II/III (MP3)

- MPEG2 Layer I/II

 

* System:

- procesor (CPU): Mediatek K8 MT5751A

- pamięć RAM: 2048 MB DDR4

- pamięć FLASH: eMMC 8 GB

 

* Ścianka przednia i boczna:

- dioda LED

- czytnik kart

- czujnik podczerwieni (odbiornik sygnału pilota)

- przycisk WPS

 

* Ścianka tylna:

- 2x wejście anteny SAT (SAT1 i SAT2)

- HDMI 2.0/HDCP 2.2

- Ethernet RJ45

- gniazdo zasilania

- USB 2.0

 

W zestawie jest także:

- pilot zasilany dwoma bateriami CR2032, klawiatura posiada 38 przycisków, dodatkowo wyposażony w diodę LED sygnalizującą pracę pilota.

- zasilacz 200-240 V AC/50 Hz 12V 2.0A z diodą LED.

 

* Wymiary 147x147x40 mm

* Waga 0,388 kg

* Pobór mocy: 24W (praca), 0,5 W (czuwanie)

 

Dodam, że C+ w instrukcji zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji sprzętu!!!

Edytowane przez Urkisat
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, wojtekmedia2 napisał:

To mi poniekąd, przypomina jakiś wielki odtwarzacz VHS, tyle że bez wejścia na kasetę 😂

Na takich sprzętach z przodu był czytelny wyświetlacz.

A tu na sprzęcie  "retro" tylko dioda.

Taki gadżet mógłby mieć swój styl 😉 .

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Urkisat napisał:

Bajka nie bajka, ale nawet MWE chce w 2023 podnieść kanały na Sat do HD i to właśnie w HEVC :D

A kto to taki MWE zapytam z przekąsem. Nic nie znaczący podmiot na rynku. Przypomnę tylko, że w celach oszczędności i zdrowego rozsądku większość kanałów kodowana jest dla trzech platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od początku tego całego zamieszania mówiłem, że będzie to dekoder od ADB z softem Graphyne 3 to na grupie C+ na FB mnie wyśmiano skąd to wiem. Poprostu C+ dobrze się współpracuje z ADB, nowy soft dla Ultraboxa pokazał, że nie będą rezygnowali z odziedziczonej po n-ce współpracy. 
 

Co do wyglądu dysku to śmiech na sali. Wygląda jakby wykręcili ze starych dekoderów dyski 3,5 cala. A wystarczyłoby aby był to dysk od Wifi Premiumboxa stawiany na górę dekodera, ewentualnie jako podstawka która się chowa w obudowie jak w przypadku Ultraboxów. 
 

Mam nadzieję że Ultraboxy pozostaną w ofercie, a te Dualboxy będą wydawane jako podstawowe w zamian za Wifiboxy i Premiumboxy

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, extor napisał:

No i od początku tego całego zamieszania mówiłem, że będzie to dekoder od ADB z softem Graphyne 3 to na grupie C+ na FB mnie wyśmiano skąd to wiem. Poprostu C+ dobrze się współpracuje z ADB, nowy soft dla Ultraboxa pokazał, że nie będą rezygnowali z odziedziczonej po n-ce współpracy. 
 

Co do wyglądu dysku to śmiech na sali. Wygląda jakby wykręcili ze starych dekoderów dyski 3,5 cala. A wystarczyłoby aby był to dysk od Wifi Premiumboxa stawiany na górę dekodera, ewentualnie jako podstawka która się chowa w obudowie jak w przypadku Ultraboxów. 
 

Mam nadzieję że Ultraboxy pozostaną w ofercie, a te Dualboxy będą wydawane jako podstawowe w zamian za Wifiboxy i Premiumboxy

Moje przecieki tez wysmiewali. Normalka. Robimy swoje i podajmy info dalej. A inni niech sobie gadaja😏

9 godzin temu, kris194 napisał:

i postanowił wypuścić kastrata.

I do tego niedopracowanego kastrata.

16 godzin temu, Jaś Fasola napisał:

Ciekaw jestem jaką to wysokość ma razem z dyskiem, po zdjęciu widać że dużo. Wypisz, wymaluj farelka z PRL.

Wymiarow dysku nie posiadam. Tylko wymiary dekodera znam i podalem. Ale tak z 8 cm jak nie lepiej chyba ma ta obudowa dysku.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie cyfrowe to najmniejszy problem, każdy TV to ma. Jak nie ma to nie problem zastosować dodatkowy konwerter przy HDMI. 

 

Unicable to powinien przynajmniej w standardzie mieć. Nie wiadomo ile dokładnie głowic będzie miał dostępnych, wstępnie wiadomo na pewno ma dwie a czy ma więcej to się okaże. 

 

Jeszcze co do dysku to zamiast brać dodatkowo dodatkowe pudełko  i za to bulić lepiej zastosować własny np M.2 w obudowie USB ceny dysków SSD spadły dość dużo. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien, raczej nie robi się już głowic bez wsparcia.  

Pozostaje tylko kwestia głowic, czy tylko 2 czy jednak więcej. :P 

 

p.s. Mi się marzył streaming z boxa z głowicą FBC ale wiadomo do tego operator nie dopuści bo kto by kupował dodatkowo multiroom. :) 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...