Skocz do zawartości

4K DualBox+ (ADB-G9SE)


Dj.Graal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy będzie go można od 13.09 dobrać do multiroomu zamiast wifiboxa? Przedłużyłem umowę i mam 14 dni na odbiór wifiboxa do multiroomu z salonu. Ciekawi mnie, czy skoro docelowo podobno mają wycofywać wszystkie dekodery poza dualboxem, czy od razu nie będzie można go dostać zamiast wifiboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Nadal brak Dolby Vision

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Wszystko to samo tylko dysk mniejszy... Po co.... :D

Dla oszczędności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
8 minut temu, _Artek_ napisał:

Coś czuje że ludzie będą trzymać ultrabox-y tak długo jak tylko się da. 

Ale ten dekoder nie zastąpi 4K UltraBOX+ w ofercie ;) on będzie obok niego, docelowo zastąpi dekodery HD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

ten dekoder nie zastąpi 4K UltraBOX+ w ofercie

Docelowo ZASTĄPI ‼️  , ULTRABOX 4K nie jest i nie będzie już DOSTARCZANY do APS , nie będzie REFURBOWANY , jego awaria spowoduje wymianę na DUALBOXA 4K - chyba że " cudem " będzie w jakimś APSie . Nie przyzwyczajajcie się do stanu że ULTRABOX 4K będzie do Waszej dyspozycji ile się da. Koszt poniesiony za dystrybuowanie DUALBOXEM 4K jest o połowę niższy niż ULTRABOX 4K . Czy chcemy czy nie , DB4K  staje się " flagowym " sprzętem dla C+

💁‍♂️😁

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek11:)

To kicha totalna jak tylko twór od Samsunga.

 

@patryszqtak ma być wg zapowiedzi. WG zapowiedzi podwyżki dla aneksujacych miały być od października, a będzie inaczej. Kanał LN miał być od pakietu Optimum, a jest od E+.

Więc z dekoderem 4k, też może być inaczej

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, patryszq napisał:

Docelowo ZASTĄPI ‼️  , ULTRABOX 4K nie jest i nie będzie już DOSTARCZANY do APS , nie będzie REFURBOWANY , jego awaria spowoduje wymianę na DUALBOXA 4K - chyba że " cudem " będzie w jakimś APSie . Nie przyzwyczajajcie się do stanu że ULTRABOX 4K będzie do Waszej dyspozycji ile się da. Koszt poniesiony za dystrybuowanie DUALBOXEM 4K jest o połowę niższy niż ULTRABOX 4K . Czy chcemy czy nie , DB4K  staje się " flagowym " sprzętem dla C+

💁‍♂️😁

 

Ale Ty głupoty pisziesz..

 

Obecne Ultraboxy stanowią 30% udziały we wszystkich dekoderach u abonentów. Myślisz że firma produkuje pieniądze i od tak wyrzucą 600 tyś dekoderów aby zastąpić je Dualboxem? 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikizncplus ani moje ani Twoje frustracje nic nie dadzą , nie rozumiesz tego masz prawo - realia zweryfikują to co jest nieuniknione czy tego chcemy czy nie i wchodzi to właśnie w obieg od dziś . Skoro tego nie widzisz ... cóż . Słowo oszczędność jest tu kluczem , i wbrew pozorom , że Tobie i innym w tym i mnie to wszystko się gryzie , będzie to realizowane 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...