Jump to content

pacik

Users
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About pacik

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przez parę dni też tak miałem, potem dłuższy czas było wszystko ok a teraz znowu usterka losowo występuje. Odechciewa się słuchać radia.
 2. A możecie polecić tuner DVB-T2 z kodekiem H.265 HEVC ale na usb? Jakoś nic nie mogę znależć?
 3. Dziwny problem z tunerem: po wybraniu menu - radio, tuner zatrzymuje się na ikonie radia, nie dział działa żaden przycisk, dopiero po 5 do 10 minutach tuner ożywa. Jest jakaś rada, czy wymiana tunera?
 4. Po długich bojach problemy zgłaszane w poprzednich postach rozwiązany. Wystarczyło tylko przy programowaniu pilota uruchomić tylko wspólne włączanie z tv, czyli tylko kod 02, bez 03. Tyle i tylko tyle, w instrukcji cicho sza o takiej możliwości. Działa elegancko, niezależnie od podłączenia drugiego kabla hdmi. Sprawdzałem dwukrotnie bo rozwiązanie co najmniej dziwne. Winne mogą być też tv Panasonica, (plazma poprzednio a teraz EX700) z którymi też były kłopoty z CEC, nie rozwiązane w pełni do końca.
 5. Nie, sieć 2,4 GHz, ale już doczytałem, że są problemy ze zrywaniem połączenia z routerem Funbox od Orange. Najpierw zmienię tuner.
 6. Oczywiście, dysk sformatowany przez tuner, najczęściej przez parę minut nagrywa ale potem przestaje i pokazuje że dysk jest całkowicie zajęty(320 GB). Dodatkowo ciągle rozłącza sieć, nie można niczego obejrzeć z np HBO Go itp. Jutro idę go wymienić. Czy punkty sprawiają jakieś kłopoty?
 7. Od tygodnia mam ww tuner i za Chiny nie mogę uruchomić nagrywania, czy to na penie czy dysku. Ciągle pokazuje, że jest całkowicie zapełniony lub go nie widzi. Jest na to jakaś rada? Z tego, co już się doczytałem, to nie za bardzo. Poza tym ciągłe kłopoty z pilotem, podobne jak u kol. Ozzy666, tylko nie za każdym razem, ale losowo, co kilka wyłączeń. Faktycznie szrotbox.
 8. Odnośnie mojego poprzedniego postu dotyczącego dotyczącego kłopotów z jednoczesnym załączeniem i wyłączaniem TV i tunera. Powodem jest podłączenie dodatkowego kabla HDMI od innego tunera. Samo wyłączenie dodatkowego tunera z sieci nic nie zmienia, dopiero odłączenie kabla pomogła. Bardzo dziwne. Kilkakrotnie sprawdzone, między innymi zamiana gniazd, bo sam nie mogłem uwierzyć. Może komuś się przyda. Dziwne.
 9. Jestem świeżym użytkownikiem tego tunera i ma problem ze sterowaniem pilotem TV Panasonica. Po uruchomieniu wszystko chodziło z przypisanego kodu, ale po dwóch dniach przestało działać, mimo że sprawdziłem wszystkie kody, tzn. pilot obsługuje TV, jeżeli jest uruchomiony przycisk TV, ale aby obsłużył tuner to muszę wyłączyć przycisk TV na pilocie. Przedtem wszystko działało, oczywiście po zsynchronizowaniu jednoczesnego załączania, czy wyłączania odpowiednimi kodami. Ktoś już tak miał? Nie wiem, gdzie robię błąd.
 10. Czy do podłaczenia ultraboxa z konwertorem SCR trzeba wykorzystac oba wejścia antenowe przez rozdzielacz, aby w pełni wykorzystać możliwości boxa?
 11. Umowa do końca sierpnia,sprzęt własny, MR po cyfrze, dwa cameleony. Wypowiedzenie nie zrobione jeszcze. Chciałbym się upewnić czy jest możliwość przejścia na ich sprzęt z dwoma tunerami PVR? W pkt. obsługi twierdzą że nie ma takiej możliwości. Na razie nie wiem jeszcze co mam zrobić bo oba tunery nie obsługują modułów CI+, a z tego jeden zaczyna szwankować i jestem w kropce.
 12. Nie wiem co się stało ale nie działa na tym kanale TVN HD i TVN 7 HD. Tylko u mnie czy coś się dzieje?
 13. Pakiet Extra + C+, żadna walentynkowa promocja nie jest widoczna w ICA. Miałem ją z końcem ubiegłego roku więc chyba dlatego.
 14. Czy dalej występuje problem z "zamrażaniem " obrazu przy przełączaniu kanałów, czy może pojawiła się jakaś aktualizacja naprawiająca ten problem? Pytam, bo niedługo będę musiał rozważyć problem przedłużenia umowy.
 15. Ruszyło, ale w dalszym ciągu brak EPG w części programów.
×
×
 • Create New...