Jump to content

kris194

Users
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About kris194

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja mam bardziej techniczne pytanie, jak wygląda kwestia bitrate w tym Hiway TV?
 2. A przeglądarkę jakąś ten dekoder ma?
 3. To ja zapytam kolejny raz, czy jest możliwość podpięcia zewnętrznego dysku tak jak jest w specyfikacji ze strony adb? Co do menu dekodera to całkiem fajnie to wygląda Musisz zrozumieć jedno, to już nie jest miedź. Przy FTTH czy tobie operator udostępni 100 czy 1000 Mb/s nie robi praktycznie żadnej różnicy, koszty utrzymania praktycznie identyczne.
 4. radier, w chmurze czy na dysku te 200h materiału?
 5. Co jak co ale gdzie jest ta beznadziejna oferta na którą niektórzy tak narzekają? Za 69,90 mamy symetryczny internet 1/1 Gb/s dzięki któremu chociażby osobista chmura w postaci NAS ma ogromny sens. 10/10 Gb/s za 199zł to jeszcze konkretniejsza bomba. Oferta TV też wygląda ok ale to już nie wina Inei, że niektórzy by chcieli wszystko za pół darmo. radier, takie pytanie do Ciebie, czy na tym nowym dekoderze jest możliwość nagrywania na zewnętrznym dysku czy Inea zablokowała tą możliwość?
 6. Jak ktoś ma sensownie zaprojektowaną sieć w domu to żadnych strat nie ma. Mówiłem to raz i powiem jeszcze tyle razy ile będzie trzeba.
 7. Od kiedy to archiwizacja na własny użytek jest piractwem? Co jak co ale dostawcy treści mają delikatnie rzecz ujmując pier...ca na punkcie zabezpieczeń i jak zwykle pod górkę ma tylko legalny konsument. Jednym z głównych powodów piractwa jest brak "konkurencyjnej" oferty na wolnym rynku.
 8. To może być moment, w którym Inea zaprzestanie ogromnego inwestowania w światełko, bo nikt nie będzie inwestował tony kasy w infrastrukturę, żeby ktoś mógł z niej korzystać za grosze.
 9. Koncentryka niech lepiej nie ruszają, już wystarczająco kiepsko to czasem chodzi. Trzeba czekać na światło, tam takich problemów nie ma
 10. Kablówka w formie jaką zna wielu abonentów czyli koncentryk + dekoder nie ma przed sobą żadnych perspektyw, to taki archaizm lat 90-tych. Przyszłością moim zdaniem jest IPTV po światłowodzie czy to się komuś podoba czy nie bo tylko to ostatecznie zostanie.
 11. Skoro masz 180/18 to zapewne nie masz światłowodu i na łącze symetryczne nie masz co liczyć.
 12. Tylko, że ze światłem jest inaczej bo Inea dostaje na to pieniądze z UE i lepszego momentu na modernizację infrastruktury nie będzie. Do tego PON daje długofalowe oszczędności w postaci niższych kosztów utrzymania sieci.
 13. Mój błąd, miałem na myśli backbone a napisałem backend Backbone to sieć szkieletowa.
×
×
 • Create New...