Skocz do zawartości

kris194

Użytkownicy
 • Zawartość

  143
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralna

O kris194

 • Tytuł
  Amator

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kris194

  INEA

  A ja mam bardziej techniczne pytanie, jak wygląda kwestia bitrate w tym Hiway TV?
 2. kris194

  INEA

  A przeglądarkę jakąś ten dekoder ma?
 3. kris194

  INEA

  To ja zapytam kolejny raz, czy jest możliwość podpięcia zewnętrznego dysku tak jak jest w specyfikacji ze strony adb? Co do menu dekodera to całkiem fajnie to wygląda Musisz zrozumieć jedno, to już nie jest miedź. Przy FTTH czy tobie operator udostępni 100 czy 1000 Mb/s nie robi praktycznie żadnej różnicy, koszty utrzymania praktycznie identyczne.
 4. kris194

  INEA

  radier, w chmurze czy na dysku te 200h materiału?
 5. kris194

  INEA

  Co jak co ale gdzie jest ta beznadziejna oferta na którą niektórzy tak narzekają? Za 69,90 mamy symetryczny internet 1/1 Gb/s dzięki któremu chociażby osobista chmura w postaci NAS ma ogromny sens. 10/10 Gb/s za 199zł to jeszcze konkretniejsza bomba. Oferta TV też wygląda ok ale to już nie wina Inei, że niektórzy by chcieli wszystko za pół darmo. radier, takie pytanie do Ciebie, czy na tym nowym dekoderze jest możliwość nagrywania na zewnętrznym dysku czy Inea zablokowała tą możliwość?
 6. kris194

  INEA

  Jak ktoś ma sensownie zaprojektowaną sieć w domu to żadnych strat nie ma. Mówiłem to raz i powiem jeszcze tyle razy ile będzie trzeba.
 7. kris194

  INEA

  Od kiedy to archiwizacja na własny użytek jest piractwem? Co jak co ale dostawcy treści mają delikatnie rzecz ujmując pier...ca na punkcie zabezpieczeń i jak zwykle pod górkę ma tylko legalny konsument. Jednym z głównych powodów piractwa jest brak "konkurencyjnej" oferty na wolnym rynku.
 8. kris194

  INEA

  Pasmo 2,4 GHz jest niesamowicie zaśmiecone, nie ma się co dziwić, że nie śmiga. Co do zasięgu to jak już wspomniałem, jest takie coś jak AP, wystarczy poprowadzić jeden kabelek od routera do niego, żaden zasięg nie jest problemem. Co do konsoli to wspomniałem przecież, że kabel jest zbędny jedynie w przypadku gdy ktoś nie gra online.
 9. kris194

  INEA

  Jak ktoś sieć wi-fi traktuje na zasadzie jeden router na całe mieszkanie i o czymś takim jak AP nie słyszał to już jego problem. U mnie w tym momencie TV wyciąga 180 Mbps, dokładnie tyle na ile pozwala łącze po przewodzie. Do czego mi w tym wypadku kabel? Co do konsoli to jeśli ktoś nie gra online to kabel też jest zbędny. Do czego przy dekoderze kabel? Kompletnie nie wiem. Duży ping to też jakiś mit - w tym momencie 9 ms na speedtest.pl Co do SATA III to widziałeś jakikolwiek dysk, który wyciąga 600 MB/s? W praktyce limit to ok 500 MB/s.
 10. To może być moment, w którym Inea zaprzestanie ogromnego inwestowania w światełko, bo nikt nie będzie inwestował tony kasy w infrastrukturę, żeby ktoś mógł z niej korzystać za grosze.
 11. kris194

  INEA

  Koncentryka niech lepiej nie ruszają, już wystarczająco kiepsko to czasem chodzi. Trzeba czekać na światło, tam takich problemów nie ma
 12. kris194

  INEA

  Kablówka w formie jaką zna wielu abonentów czyli koncentryk + dekoder nie ma przed sobą żadnych perspektyw, to taki archaizm lat 90-tych. Przyszłością moim zdaniem jest IPTV po światłowodzie czy to się komuś podoba czy nie bo tylko to ostatecznie zostanie.
 13. kris194

  INEA

  Skoro masz 180/18 to zapewne nie masz światłowodu i na łącze symetryczne nie masz co liczyć.
 14. kris194

  INEA

  Tylko, że ze światłem jest inaczej bo Inea dostaje na to pieniądze z UE i lepszego momentu na modernizację infrastruktury nie będzie. Do tego PON daje długofalowe oszczędności w postaci niższych kosztów utrzymania sieci.
 15. kris194

  INEA

  To jest pewna informacja?
×