Jump to content

extor

Users
 • Content Count

  600
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About extor

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 09/08/1990

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Usunięcie Trace było kwestią czasu, kanał co chwilę przesuwano na dalsze pozycje oraz Sukcesywnie obcinano bitrate na scieżce audio z 256kbps do 128kbps. Minusem był również brak jakości HD
 2. No to chyba tylko serwis może wgrać bo to jeszcze sprzed ery Smartów, bez Internetu i USB
 3. A u mnie po aktualizacji błąd HDCP. Do tej pory wszystko było ok. Owszem telewizor nie jest pierwszej młodości ale puki działa to dlaczego mam wymieniać?
 4. Umowę mam do 31 stycznia 2020 r. i od 2 tygodni telefony z nc+ a dziś sms oraz mail, że proszą o kontakt w sprawie mojej umowy. Przedstawiona oferta nie jest do końca dla mnie satysfakcjonująca. Obecnie posiadam Vip+ 149,99 (bez C+ 4K)+ MR 10 zł + dekoder 4k 0zł Propozycja: To samo co mam + 3x Eleven za 0zł + Mistrzowska Piłka za 0zł. W chwili obecnej odrzuciłem propozycję. Jestem ciekaw ofert po rebrandingu z nc+ na CANAL+, a poza tym w okresie świątecznym mogą być ciekawsze promocje. Dodam, że nie składałem jeszcze wypowiedzenia w punkcie nc+.
 5. Od jutra w ofercie 2 nowe kanały: Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4. W teści artykułu na stronie głownej Sat Kuriera jest napisane, że start nowych kanałów pozwoli na rozszerzenie modelu dystrybucji krajowych rozgrywek o kolejne platformy telewizyjne . Czyżby mieli na myśli włączenie tych kanałów do oferty Cyfrowego Polsatu? Taka wymiana za kanały Polsat Sport Premium?
 6. Hej, Mam pytanie o dekoder ADB 2851. MIałem w tym tygodniu telefon z nc+ z informacją, że wkrótce przestanie działać nc+go TV na tym dekoderze i proponują mi wymianę na Wifibox+. Oczywiście odmówiłem wiedząc jakie są problemy z tymi dekoderami. Z ADB oraz Technicolor jestem zadowolony ale Sagemcom nie chcę widzieć. Czy ktoś miał podobny telefon z BOK albo może potwierdzić wyłączenie usługi nc+go TV na ADB 2851
×
×
 • Create New...