Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta Rodzinny HD za 5zł, Familijny HD za 20zł, Familijny Max HD za 30zł są bez wymiany dekodera na 24 miesiące, z trzema pierwszymi gratis. Chcesz wymienić dekoder (HD na HD bezsensu), to ceny za pakiety są normalne, tzn.: Rodzinny HD za 20zł, Familijny HD za 40zł, Familijny Max HD za 50zł. Umowy wtedy masz: 29/4, 24/4, 15/1.

 

 

Czy w przypadku pakietu Rodzinnego HD można liczyć na dodatkowe kanały w prezencie przez kilka miesięcy ?

 

Czy posiadanie jednej umowy na telewizje uprawnia do skorzystania z rabatu SmartDOM przy kolejnej umowie na telewizje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem z DUK propozycje przedłużenia umowy o 12 miesięcy na obecnym dekoderze na Pakiet Rodzinny HD za 10 zł (plus 5 zł czynszu) z 1 darmowym miesiącem.

Konsultantka nie zająknęła się o opcji przedłużenia o 24 miesiące z opłatą 5 zł. Czy ta opcja jest jeszcze dostępna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 8 miesięcy kończy mi się umowa na pakiet Premium Max w ofercie SmartDom z rabatem 50%. Jednak będę przenosił telefon z Plusa (umowa uprawniająca) do konkurencji a tym samym rozbiję SmartDom. Wiem, że będąc 4 miesiące przed końcem umowy mogę obniżyć wysokość abonamentu w Cyfrowym Polsacie. I teraz: czy jest możliwe bym przedłużył umowę z Cyfrowym Polsatem w taki oto sposob: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 50zł. Na jaki najkrótszy okres mogę zawrzeć taką umowę? Dodam że obecna umowa była zawarta na 12 miesięcy w tym 3 miesiące gratis. Może swojadroga coś mi doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę na pakiet Premium (nie max) na 12 miesięcy w tym 3 gratis - na 6 miesięcy przed końcem obecnej umowy (15/3). Będę płacił 95 zł za dekoder główny i dwa multiroomy - za to samo płaciłem do tej pory 99,99zł. Oczywiście standardowo Vody na trzy miesiące gratis. Oczywiście wcześniej złożone wypowiedzenie i sam dzwoniłem do DUKu.

Edytowane przez Power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jest to zależne od wybranej oferty. Proszę, napisz w tej sprawie maila na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl Jeśli podasz w nim: imię i nazwisko, numer telefonu do kontaktu oraz preferowane godziny rozmowy, to konsultant zadzwoni do Ciebie o określonej porze. Postara się on jak najlepiej dopasować ofertę do Twoich potrzeb oraz odpowie na wszystkie zadane pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę na pakiet Premium (nie max) na 12 miesięcy w tym 3 gratis - na 6 miesięcy przed końcem obecnej umowy (15/3). Będę płacił 95 zł za dekoder główny i dwa multiroomy - za to samo płaciłem do tej pory 99,99zł. Oczywiście standardowo Vody na trzy miesiące gratis. Oczywiście wcześniej złożone wypowiedzenie i sam dzwoniłem do DUKu.

Zrobiłem wczoraj to samo, ale z pakietem Premium Max. Jedna różnica jest taka, iż wypowiedzenie wysłane 7 miesięcy przed końcem umowy, która była 12/3, a teraz także dostałem 12/3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drodzi "Wodzu" Swoją Drogą - Czy to prawda, że przy przedłużeniu umowy nie ma już możliwości wymienienia dekodera na ten sam dekoder bez czynszu? Obecnie posiadam Sagema Esi-88 w opłacie 5zł przy abonamencie  - chciałbym anulować opłatę przy przedłużeniu umowy. Mam 4 miesięcy do końca, - klucz negocjacyjny dawno złożony ;). Obecnie mam Rodzinny HD + SportHD za 44,99zł. Chciabym FamMaxHD, FilmHD, SportHD, CinemaxHD, umowę na 12/15 miesięcy, okres promocyjny - chce koniecznie zrezygnować z czynszu. Proponują mi to wszystko, ale mogę tylko mieć Evobox'a, bo wszystkie nagrywarki zostały wycofane , prócz Evoboxa. Evobox - 5zł miesięcznie. Jaka jest prawda?

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OlafS - to tak nie działa, jak opisałeś. Evoboxa nie dostaniesz bez czynszu, bo obecny dekoder masz bez czynszu.

Poza tym już kilka razy w tym temacie udowadniałem, że "pozbywanie się" czynszu na siłę jest nieopłacalne. A rada z zakończeniem obecnej umowy z końcem okresu podstawowego i podpisanie z puli dla nowych, to też stracone pieniądze.

Opłaty czynszowe dla obecnych abonentów są w dużej mierze zbieżne z tymi z ofert dla nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem z DUK propozycje przedłużenia umowy o 12 miesięcy na obecnym dekoderze na Pakiet Rodzinny HD za 10 zł (plus 5 zł czynszu) z 1 darmowym miesiącem.

Konsultantka nie zająknęła się o opcji przedłużenia o 24 miesiące z opłatą 5 zł. Czy ta opcja jest jeszcze dostępna ?

 

Taka opcja jest możliwa, właśnie przed chwilą z niej skorzystałem (wcześniej złożone wypowiedzenie).

Pani przez telefon mówiła, że wprawdzie opcja była możliwa do grudnia 2017, ale skoro ja powołuję się na forum to ona pogada z przełożonym. Jak widać, rozmowa zakończyła się sukcesem: umowa na 24 - 3 miesiące bezpłatne, pozostałe 5 zł.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Orald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj wieczorem mają do znajomego dzwonić w sprawie przedłużenia oferty. Czy wciąż nie dają modułów do multiroomu?

Proszę również o poradę.

 

W przypadku przedłużenia umowy 12/3 i 15/3, załóżmy dzisiaj, 3 miesiące mam za darmo i 3 płatne. Po opłaceniu tych 6 okresów rozliczeniowych idzie się do APS-u i oddaje wypowiedzenie. Następnie 3 miesiące są za darmo, za 6 się płaci i po sześciu znowu idzie się do Polsatu złożyć wypowiedzenie i cykl się powtarza. Zgadza się?

 

W miarę możliwości proszę o szybką odpowiedź. Liczą się sekundy. :)

Edytowane przez Linz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj wieczorem mają do znajomego dzwonić w sprawie przedłużenia oferty. Czy wciąż nie dają modułów do multiroomu?

Proszę również o poradę.

 

W przypadku przedłużenia umowy 12/3 i 15/3, załóżmy dzisiaj, 3 miesiące mam za darmo i 3 płatne. Po opłaceniu tych 6 okresów rozliczeniowych idzie się do APS-u i oddaje wypowiedzenie. Następnie 3 miesiące są za darmo, za 6 się płaci i po sześciu znowu idzie się do Polsatu złożyć wypowiedzenie i cykl się powtarza. Zgadza się?

 

W miarę możliwości proszę o szybką odpowiedź. Liczą się sekundy. :)

1) Tak

2) Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po przedłużeniu umowy:

 

Wybrałem opcję:

 

- Familijny Max HD

- Film HD

- Sport HD

- Cinemax HD

 

Cena  50,00zł + 5 zł czynszu = 55,00zł

 

Umowa 24 miesiące z czego 3 są gratis. Stara umowa jeszcze obowiązywała przez 4 miesiące. Aneks wchodzi w życie 24-05-2018.

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...