Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie wolę wysłać pocztą. W APS-ie denerwuje mnie nagabywanie człowieka tam pracującego. A dlaczego pan chce zrezygnować a może to a może tamto a może sr..to.   

To nie wdawaj się w  dyskusje tylko zapytaj czy przyjmie Twoje wypowiedzenie, jak nadal będzie Cię straszył karami itp. zadzwoń na infolinię i poinformuj konsula o problemach w APS składając jednocześnie skargę na obsługę interesanta, myślę że nawet nie zdążysz wybrać numeru CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykl zaczyna się ósmego każdego miesiąca. 

 

Straciłeś więc kolejny miesiąc, który mogłeś sobie anulować przedłużeniem umowy. Złóż wypowiedzenie jutro w APS i do godziny przedłuż umowę poprzez DUK. Umowa na 12 miesięcy z 3 miesiącami gratis jest w Twoim zasięgu. Od 8 czerwca będziesz miał gratis. 8 września będziesz miał pierwszy rachunek do zapłaty, a od 9 maja do 7 czerwca będziesz już miał większy pakiet, wynikający z nowych warunków umowy, w cenie dotychczasowego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

do końca umowy pozostało mi 6 miesięcy. Obecna oferta to: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Usługa Multiroom HD. Płacę za ten pakiet 69.99 zł. Dzisiaj pierwszy telefon z DUK i oferta ta sama na 12/3 w cenie 70 zł. Da się coś ugrać jeszcze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas przedłużenia umowy. Aktualnie mam: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Usługa Multiroom HD, Pakiet Eleven Sports HD płacę 74,99 w formacie 15/3. Do końca umowy zostało mi 7 miesięcy. Na jakie warunki mogę liczyć przy przedłużaniu z umową 12/3? Czy może poczekać aż CP ogłosi co z tą LM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czy może poczekać aż CP ogłosi co z tą LM?

Miałem ten sam dylemat,ale doszedłem do wniosku że idę w nową umowę i ta wejdzie mi 29 maja, 3 gratis to dopiero sierpień, teoretycznie 3 do zapłaty, ale jeśli by jedna CP kazał płacić za ten pakiet to nie wykluczone że da się umowę wcześniej zmienić.

Na razie poszedłem w należne oszczędności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...