Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kończy mi się umowa z CP w lipcu. Właśnie wysłałem wypowiedzenie. Do tej pory miałem pakiet Premium max z dwoma multiroomami i płaciłem 109,99 (99,99 za pakiet + 5 zł za multiroom + 5 zł za udostępnienie dekodera podstawowego). Czytając poprzednie posty rozumiem, że maksymalnie mogę dostać rabat 3 miesięcy w umowie na rok lub 6 miesięcy w umowie na 2 lata. Czy przy okazji można urwać coś na cenie abonamentu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wypowiedzenie umowy ze skutkiem na koniec okresu podstawowego można złożyć w każdym APS? Pytanie moje jest związane z faktem, że próbując je złożyć, pracownik APS poinformował, że przyjmują tylko takie, gdy umowa kończy się za miesiąc. Przyjęcie mojego (6 m-cy do końca) skutkowałaby dla mnie karami za skrócenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie znowu straszył to Ty postrasz go że zaraz w jego obecności zadzwonisz do CP i złożysz oficjalną skargę na ich przedstawiciela, jak nie poskutkuje to zadzwoń i złóż oficjalną skargę,jak go przemaglują to na przyszłość przestanie klientów straszyć i wprowadzać w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Mam teraz Familijny na 15/3.

Zeby dostać ofertę 24/3 i 20 zł od 4 m-ca to muszę mieć mniej niż 4 mce do końca umowy czy równo (w tej chwili mam niecałe 5 m-cy do końca)? Mam 7 kwietnia następny termin płatności i chciałbym żeby od tego dnia obowiązywała nowa umowa z 1 m-cem free. Można powalczyć na początku kwietnia o tą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złóż jutro wypowiedzenie w APSie, jak  nie zadzwonią to zadzwoń sam do DUK, jak ci się spieszy to nawet tego samego dnia

 

Dzieki, to  wiem.Ale ja mam ponad 4 mce na dzień dzisiejszy dlatego te pytanie.Bo byla mowa na forum o 4 miesiącach pełnych a pamiętam ze parę lat temu nieraz sie zgodzili jak zostało parę dni tj. ze mogłem podpisać umowę 2-3 dni przed tym moim 7 dniem miesiaca (liczyli kalendarzowo a nie okresowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w APSie i chciałem złożyć wypowiedzenie. Przedstawiciel prosił o numer karty dekodera, którego nie miałem ale co ważniejsze twierdził, że po 14 lutego tego roku ten sposób z wypowiadaniem umowy i otrzymywaniem super warunków od DUK już nie działa. Ktoś może coś wie na ten temat czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam obecnie pakiety:

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Cinemax HD
Pakiet Sport HD
Pakiet Film HD
Pakiet HBO HD HBO GO
Katalog treści online

 

Całość zrabatowana w Smart Firmie na 44.99

 

Mam 2 miesiące do końca umowy. Jak sądzicie czy jest coś atrakcyjniejszego od tego zestawienia? Konsultant na infolinii powiedział mi że zawsze będzie drożej i najlepiej abym zostawił umowę aby przeszła na czas nieokreślony i nadal będę płacił 44.99 do czasu jak nie zmienię pakietu w Polsacie lub abo w Plusie. Wydaje się ,że ma rację.

Jawrob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w APSie i chciałem złożyć wypowiedzenie. Przedstawiciel prosił o numer karty dekodera, którego nie miałem ale co ważniejsze twierdził, że po 14 lutego tego roku ten sposób z wypowiadaniem umowy i otrzymywaniem super warunków od DUK już nie działa. Ktoś może coś wie na ten temat czy to prawda?

O matko! w tych APS to jakaś epidemia tępoty nastąpiła? co ktoś się odezwie to podobne problemy- bzdury Ci opowiada a nr. karty gdyby potrafił wyciągnął by z twojego konta w CP do którego ma dostęp a tam są wszystkie potrzebne dane- włącznie z nr. karty,dekodera, dowodu osobistego itd. ale to trzeba mieć odrobinę wiedzy i chęci by profesjonalnie obsłużyć klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się 12 miesięczna umowa (Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 69,99). Ponwypowiedzeniu umowy zaproponowali mi to samo z umową na 24 miesiące- 4 msc gratis za 60zł msc + najem evoboxa 5zł msc (wymiana obecnego na evo). Patrząc na ofertę dla nowych klientów, to wychodzi cenowo praktycznie to samo (w skali całej umowy tylko 30zł wiecej). Możliwe, że zadzwonią jeszcze z lepszą ofertą, czy to jest ich max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie umowa Rodzinny HD i dekoder na własność. Za kilka miesięcy ewentualnie przedłużenie na pakiet Premium HD z Evoboxem i zostawienie dotychczasowe dekodera HD3000 jako Multiroom. Ponieważ jest to dekoder na własność zastanawiam się co w sytuacji, gdy umowa dobiegnie końca, co z dekoderem HD3000 ?

Czy będzie mógł być wykorzystany, czy zostaje do odbioru kanałów FTA ? Jeśli tak to lepiej na nim przedłużenie zrobić z pakietem Rodzinny HD za piątkę, a nowa umowa i tam dobranie dekodera dodatkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD 3000 który pozostanie tobie,zostanie tylko do odbioru kanałów fta .Nie może zostać wykorzystany jako multiroom. Dekoder do multiroom możesz dobrać przy przedłużeniu obecnej umowy.Oczywiście poniesiesz koszt aktywacji dekodera chyba 29 zł o ile nic nie uległo zmianom i comiesięczne opłata za multiroom od 5 zł do kilkunastu w zależności od posiadanego pakietu.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ARTIPAPK

 

Tak myślałem, zastanawiam się czy według stanu na dziś jest w takiej sytuacji na dekoderze po umowie możliwość podpisania umowy. Jeśli nie to lepiej go trzymać z abonentem 5 złotych, a zawsze jest zapasowy dekoder w awaryjnych sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz Rodzinny HD,to zadzwoń na infolinię i zapytaj o ten sam pakiet w cenie 5 zł,czy byłby dostępny po zakończeniu umowy.Warto dopytać, tym bardziej że jest to dekoder własnościowy.Jeśli dobrze pamiętam, to była taka opcja dla przedłużającyc umowy na własnym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...