Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze 8 miesięcy umowy i w planach wypowiedzenie, wiem że 4 miesiące przed końcem można zrobić przedłużenie zmniejszając kwotę abonamentu. Do tej pory na tym dekoderze były 2 dwuletnie umowy na Rodzinny HD z ceną jak dla nowych, teraz pora skorzystać z rad i przez DUK umowa przedłużeniowa.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@ ARTIPAPK

 

Tak myślałem, zastanawiam się czy według stanu na dziś jest w takiej sytuacji na dekoderze po umowie możliwość podpisania umowy. Jeśli nie to lepiej go trzymać z abonentem 5 złotych, a zawsze jest zapasowy dekoder w awaryjnych sytuacjach.

Maks, powiedz mi po co Ci "dekoder awaryjny" w przypadku kiedy urządzenia z drugiej umowy, którą planujesz zawrzeć, będą własnością operatora i przy każdej awarii wymienią Ci od ręki na sprawne? Moim zdaniem to niepotrzebny koszt.

Inna sytuacja jeśli masz wolny TV - wtedy rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam obecnie pakiety:

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Cinemax HD

Pakiet Sport HD

Pakiet Film HD

Pakiet HBO HD HBO GO

Katalog treści online

 

Całość zrabatowana w Smart Firmie na 44.99

 

Mam 2 miesiące do końca umowy. Jak sądzicie czy jest coś atrakcyjniejszego od tego zestawienia? Konsultant na infolinii powiedział mi że zawsze będzie drożej i najlepiej abym zostawił umowę aby przeszła na czas nieokreślony i nadal będę płacił 44.99 do czasu jak nie zmienię pakietu w Polsacie lub abo w Plusie. Wydaje się ,że ma rację.

Jawrob

Raczej nie ma już obecnie nic atrakcyjniejszego . Też nie długo kończy mi się umowa z rabatem SmartDom i jak się dowiadywałem w DUK ceny -50% nie da rady utargować. Więc ja prawdopodobnie przejdę na umowę nieokreśloną. Trochę szkoda LM, bo w tym pakiecie jej raczej nie będzie. Ale trudno, nie oglądałem ostatnie kilka lat, teraz też jakoś wytrzymam. A niestety portfel z gumy nie jest.

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak: najwcześniej skutecznie mogłeś złożyć ją już w styczniu(dawno jechał byś na nowej umowie), jeżeli chcesz złożyć wypowiedzenie by zawrzeć nową to możesz złożyć ją nawet dziś, ale tak po prawdzie to w ogóle nie musisz składać i obecna umowa przejdzie na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj. Napisz do mnie maila w tej sprawie na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl Podaj w nim swoje imię i nazwisko, numer karty z dekodera, numer telefonu do kontaktu oraz dogodne godziny rozmowy. Wtedy nasz konsultant zadzwoni do Ciebie o określonej porze i przedstawi Ci ofertę jak najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku przedłużenia umowy (aktualnie pakiet Familijny) z obecnym dekoderem (pakiet Rodzinny lub Familijny) jest możliwe zniesienie opłaty czynszowej za dekoder 5 zł ?

Czy jest możliwe jest otrzymanie pakietu Rodzinnego za 5 zł lub Familijnego za 20 zł na okres krótszy niż 12 miesięcy?

Edytowane przez EuroMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w dotychczasowej umowie doliczony czynsz za dekoder - to nie ma możliwości ściągnięcia czynszu przy aneksowaniu umowy. To jest wada brania dekodera w czynsz, bo przy przedłużaniu umowy nie ma możliwości anulowania tej opłaty. Można podmienić dekoder przy przedłużaniu a ten sam model - wtedy nie będzie opłaty czynszowej. Jeżeli chodzi o umowę to Rodzinny HD za 5 zł, to ta opcja jest dostępna tylko na 24 miesięcy - wtedy trzy pierwsze okresy rozliczeniowe są za 0 zł  (nie zmieniając dekodera). Podobnie jak Familijny HD za 20,00zł

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Za kilka dni pozostanie 5 miesięcy do końca obecnej umowy. W tej chwili mam PremiumMax w smartdom i płacę obecnie 50zł/miesiąc a umowa była 12/3. Czy po wypowiedzeniu umowy przy pertraktowaniu nowej umowy nadal mogę liczyć na 50% obniżkę na abonament czy też bardziej opłaca się nie składać wypowiedzenia i przejść na czas nieokreślony przy zachowaniu aktualnej ceny?

Edytowane przez leszek234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...