Jump to content

juveadamo

Users
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About juveadamo

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak to jest z tym multiroomem bo już kilka telefonów było i zawsze ta sama gadka konsultantów. Mam - pace i wifibox + 2 cameleony za 0 zł. Chciałbym - dekoder 4k + wifibox i zmiana na nowy multiroom za 0 zł. Pakiet wziąłbym superpremium 4k. Da radę czy nie bardzo ?
 2. @jasiek747 do kiedy umowa ? Ja też będę próbował ugrać multiroom za 0 zł jak obecnie mam.
 3. Albo poczekać aż wymienią mi na nowy multiroom i utrzymają promocje za 0 zł i później dobrać trzeci za 10 i 99 zł aktywacji Ok dzięki za pomoc
 4. Czyli najlepsza opcja to powalczyć teraz o dekoder 4k za 0 zł i mieć multiroom za 0 zł a za pół roku dobrać jeszcze jeden dekoder. A może przy wymianie kart cameleon będą dawać nowy multiroom również za 0 zł ??
 5. Jak rozwiązać temat multiroomu. Obecnie mam dwa cameleony i pace + wifibox za 0 zł. Umowa do końca marca, wypowiedzenie wysłane. 1. Przy wymianie dekoderów np. na 4k da radę wywalczyć żeby dalej było za 0 zł ? 2. Za pół roku będę potrzebował dobrać jeszcze jeden dekoder. Wyczytałem, że lepiej przy przedłużaniu umowy niż w trakcie umowy to zrobić. Jak wg Was najlepiej to ogarnąć żeby wybrać dobre dekodery ( ewentualna opłata za dekodery może być jeśli są tego warte )
 6. Proszę o potwierdzenie czy jeśli chcę mieć HBO , eleveny , canal + i mistrzowską piłkę to najlepiej walczyć o pakiet superpremium+ 4k za 109.99 tak ? Obecnie posiadam Multiroom (dwa cameleony i pace, wifibox +) za 0 zł czyli na nowej umowie też powinno być za darmo ? A jeśli bym chciał np. wymienić dekodery?
 7. Czyli można wyłączyć w grudniu i będzie bez opłat ?
×
×
 • Create New...