Jump to content

juveadamo

Users
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About juveadamo

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potrzebuje dobrać jeszcze jednen dekoder. Jaki to będzie koszt? Mam 4K + Cayman i Wifibox + camel.
 2. Jak to jest z tym multiroomem bo już kilka telefonów było i zawsze ta sama gadka konsultantów. Mam - pace i wifibox + 2 cameleony za 0 zł. Chciałbym - dekoder 4k + wifibox i zmiana na nowy multiroom za 0 zł. Pakiet wziąłbym superpremium 4k. Da radę czy nie bardzo ?
 3. @jasiek747 do kiedy umowa ? Ja też będę próbował ugrać multiroom za 0 zł jak obecnie mam.
 4. Albo poczekać aż wymienią mi na nowy multiroom i utrzymają promocje za 0 zł i później dobrać trzeci za 10 i 99 zł aktywacji Ok dzięki za pomoc
 5. Czyli najlepsza opcja to powalczyć teraz o dekoder 4k za 0 zł i mieć multiroom za 0 zł a za pół roku dobrać jeszcze jeden dekoder. A może przy wymianie kart cameleon będą dawać nowy multiroom również za 0 zł ??
 6. Jak rozwiązać temat multiroomu. Obecnie mam dwa cameleony i pace + wifibox za 0 zł. Umowa do końca marca, wypowiedzenie wysłane. 1. Przy wymianie dekoderów np. na 4k da radę wywalczyć żeby dalej było za 0 zł ? 2. Za pół roku będę potrzebował dobrać jeszcze jeden dekoder. Wyczytałem, że lepiej przy przedłużaniu umowy niż w trakcie umowy to zrobić. Jak wg Was najlepiej to ogarnąć żeby wybrać dobre dekodery ( ewentualna opłata za dekodery może być jeśli są tego warte )
 7. Proszę o potwierdzenie czy jeśli chcę mieć HBO , eleveny , canal + i mistrzowską piłkę to najlepiej walczyć o pakiet superpremium+ 4k za 109.99 tak ? Obecnie posiadam Multiroom (dwa cameleony i pace, wifibox +) za 0 zł czyli na nowej umowie też powinno być za darmo ? A jeśli bym chciał np. wymienić dekodery?
 8. Czyli można wyłączyć w grudniu i będzie bez opłat ?
×
×
 • Create New...