Jump to content

Crazy_Sat

Users
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Crazy_Sat

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 5 miesięcy do końca. Evobox PVR plus 2x MR. Pakiet Familijny Max HD HBO i Eleven Umowa 12/3 i opłata 110 zl. Nie ukrywam, że HBO i Eleven nie są mi już potrzebne. Zależy mi na krótkiej i taniej umowie. Nie koniecznie pełnej.
 2. W złym dziale. No to wysyłamy i zobaczymy. 5 miesięcy do końca. Evobox PVR plus 2x MR Pakiet Familijny Max HD HBO i Eleven Umowa 12/3 i opłata 110zl Nie ukrywam, że HBO i Eleven mi już nie potrzebne. Zależy mi na krótkiej i taniej umowie. Nie koniecznie pełnej.
 3. Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. Wraz z końcem zawartej na czas określony umowy z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia. Takie coś jest OK?
 4. Co wpisujecie przy wypowiedzeniu umowy? Jaką formułkę? Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia. Czy dodać, że wraz z końcem umowy?
 5. Witam. Mam coś takiego. Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Usługa Multiroom HD (2 dekodery), Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD Opłata 110zl. Umowa chyba była 15/3 6 do końca. Nie potrzebuje Hbo i eleven. Chcę płacić jak najtaniej. Czyli Pakiet full ale bez hob i eleven. Dekodery PVR I 2 hd Co mogę dostać. Jak najkrótsza umowa.
 6. Złożone wypowiedzenie. Telefon z DUK: 12/3 - 2x MR za 110 zł z HBO, a bez HBO za 80 zł.
 7. Płacę 75 zł. Abonament za 60 plus eleven plus multi room. Oferta 15/3. Nizej się chyba się nie da. Dekoder evobox pvr. Mógłbym się go pozbyć.
 8. 8 miesięcy do końca umowy. Mogę wysłać wypowiedzienie? Czy mogę już dostać jakąś ofertę?
×
×
 • Create New...