Jump to content

jarekao

Users
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About jarekao

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Przedłużyłem dziś umowę. Wybrałem Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven, PSP + Muliroom za 85zł. Umowa na 24 miesiące z czego 6 gratis. Ostatnie 5 miesięcy aktualnej umowy uległo anulowaniu. Ogólnie jestem zadowolony. 10 zł za Ligę Mistrzów to nie jest jakoś dużo. Wybrałem PSP zamiast C+ z uwagi na to że w weekendy i tak będzie dużo spotkań z Eleven no i nasza liga jednak jest słaba.
 2. Otwarte okno miało mnie zachęcić ale odniosło odwrotny efekt. Zamiast płacić 20 zł miesięcznie za to coś wolę wykupić sobie za 10 zł dostęp do Ligi Mistrzów. W weekendy ekstraklasa i tak by przegrywała z Eleven. Teraz to aż zaczynam współczuć abonentom nc+ że muszą za takie coś płacić
 3. Masz włączony pakiet VOD? Bo ja za to samo płacę 75 zł razem z 1 MR. I liczę że za to samo + PSP zapłacę 85 zł.
 4. Aktualnie mam umowę 12/3. Wypowiedzenie złożone przez ICOK. Do końca umowy zostało jakieś 5 miesięcy. Mam pakiet: Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven + Muliroom za 75zł. Zastanawiam się jaką najkorzystniejszą ofertę mogę ugrać. Mam w planach 3 opcje: 1) Zostawiamy to co jest w opcji 15/3. 2) Dokładam PSP. Jaką wtedy można mieć najkrótszą ofertę i ile będzie to kosztować? Da radę 85 zł w opcji 24/6? 3) Czekam na informację co z Ekstraklasą i zastanawiam się czy wolę ligę polską czy ligę mistrzów. Chyba że zrobią jakiś pakiet łączący te kanały. Dekodera nie mam zamiaru zmieniać.
 5. To wypowiedzenie przez ICOK to ma być skan dokumentu? Czy wystarczy napisać w treści wiadomości że wypowiadam umowę z końcem okresu jej obowiązywania? Dostanę jakieś potwierdzenie tego że umowa ulegnie rozwiązaniu?
 6. Akurat jestem przed przedłużaniem umowy więc dobrze się składa, że będą te kanały.
 7. Cena ta sama (no dobra, 1 grosz więcej jest). Wcześniej była umowa 15/3. Mogłem się zapytać, ile drożej by kosztowało PSP, ale nie jestem wielkim fanem piłki nożnej.
 8. W sobotę złożyłem wypowiedzenie. Dziś dzwonili z CP i otrzymałem to co miałem za 75 zł z multiroom w formacie 12/3. Czyli tak jak chciałem.
 9. Czyli byłaby nawet szansa dostać PSP w tej cenie? ewentualnie wszytko za 80 zł na 12 miesięcy? Wcześniej pamiętam że PSP był w ofertach na 24 miesięcy minimum.
 10. Aktualnie mam umowę na 15 miesięcy. Został mi ostatni miesiąc. Jutro jadę złożyć wypowiedzenie. Mam pakiet: Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven + Muliroom za 74,99 zł. Na jaką ofertę mogę liczyć? Chciałbym żeby zostało tak jak jest w formacie 12/3. Da się tak?
×
×
 • Create New...