Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Multiroom HD można dobrać:

 

Przy pakietach za minimum (minimalne zobowiązanie) 20zł, koszt Multiroom HD to:

- 10zł za jeden;

- 15zł za dwa;

- 20zł za trzy;

 

 

Przy pakietach za minimum (minimalne zobowiązanie) 70zł, koszt Multiroom HD to:

- 5zł za jeden;

- 10zł za dwa;

- 15zł za trzy;

 

Aktywacja każdego dekodera wynosi 29zł.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Familijny MAX HD + FILM HD + Sport HD + Pakiet Cinemax HD + Eleven Sports HD za 80zł -> Familijny MAX HD + Pakiet Cinemax HD + Eleven Sports HD za 60zł, w standardowych promocjach i wszystkich długościach umów.

 

Familijny MAX HD + FILM HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + pakiet VOD za 80zł -> Familijny MAX HD + FILM HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD za 70zł, w standardowych promocjach i wszystkich długościach umów.

 

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 50zł w umowie 24/3. Do tego dobierasz na czas nieokreślony Pakiet Eleven Sports HD za 15zł z pierwszym miesiącem gratis.

Czyli można wziąć 3 pakiet plus mulitiroom na 24 miesiące i będzie się płacić 60 zł plus aktywacja dekodera np. HD 5500s. Czy ten pakiet idzie ugrać bez wypowiedzenia na infolinii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :hello:

Dziś kolejny raz złożyłem wypowiedzenie i mam  w związku z tym pytanie...  Czy podpisując nową umowę mogę otrzymać zestaw antenowy  na "promocyjnych" warunkach? Dodam jeszcze, że nigdy takowego od Polsatu nie brałem. Generalnie chodzi o to, że przeprowadzam się i potrzebuję nową antenę i konwerter. Dekoder HD 5000 bez multiroomu. Brać to co daje Polsat, o ile coś daje, czy kupić coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też samemu zadzwonić do DUK, nie czekając na telefon od nich. :)

A co z tymi umowami typu 12/3 następującymi jedna po drugiej? Ktoś jeszcze otrzymał takową ofertę?

 

Potwierdzam, przed chwilą otrzymałem umowę 12/3, a moja wcześniejsza była 12/3 :) Fam Max HD+Sport HD +Film HD+ Cinemax HD + multiroom = 75 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzyn

Z wysokości podanego przez ciebie abonamentu za pakiety, jakie posiadasz, wnioskuję, że masz dodatkowo opłatę za Multiroom w wysokości 5 zł. Zgadza się? Ile masz dekoderów dodatkowych w usłudze Multiroom?

Ile miesięcy dotychczasowej umowy pozostało ci jeszcze do końca w chwili zawierania nowej umowy? Czy zawarcie tej nowej umowy "skróciło" ci tę poprzednią, tzn. czy miesiące pozostałe do końca poprzedniej umowy zostały anulowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś z DUK dostałem propozycję przedłużenia umowy kończącej się w listopadzie. Obecnie mam standardową ofertę za 89.90. Chcę dobrać MR, wymienić dekoder na Evobox i rozszerzyć pakiet o Eleveny, do Premium Max. Jeśli są jakieś nieścisłości to przepraszam i proszę o wyrozumiałość. Na co Waszym zdaniem mogę liczyć? Propozycja DUK to 105 zł na 24m 4 miesiące gratis, co nie wydaje mi się świetną propozycją. Proszę o pomoc, bo spieszy mi się z tym MR.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś z DUK dostałem propozycję przedłużenia umowy kończącej się w listopadzie. Obecnie mam standardową ofertę za 89.90. Chcę dobrać MR, wymienić dekoder na Evobox i rozszerzyć pakiet o Eleveny, do Premium Max. Jeśli są jakieś nieścisłości to przepraszam i proszę o wyrozumiałość. Na co Waszym zdaniem mogę liczyć? Propozycja DUK to 105 zł na 24m 4 miesiące gratis, co nie wydaje mi się świetną propozycją. Proszę o pomoc, bo spieszy mi się z tym MR.

 

Warunki gorsze jak dla nowych, bo nowi za to samo płacą tyle samo, ale mają 6 miesięcy gratis, a Ty 4 miesiące.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzyn

Z wysokości podanego przez ciebie abonamentu za pakiety, jakie posiadasz, wnioskuję, że masz dodatkowo opłatę za Multiroom w wysokości 5 zł. Zgadza się? Ile masz dekoderów dodatkowych w usłudze Multiroom?

Ile miesięcy dotychczasowej umowy pozostało ci jeszcze do końca w chwili zawierania nowej umowy? Czy zawarcie tej nowej umowy "skróciło" ci tę poprzednią, tzn. czy miesiące pozostałe do końca poprzedniej umowy zostały anulowane?

 

 

Witam, tak mam opłatę za multiroom w wys. 5zł za dodatkowy dekoder czyli HD3000 :) W sumie mam 2 dekodery - Evobox i HD3000. Zostało mi dokładnie 6 m-cy starej umowy, które zostały anulowane i weszła w życie nowa umowa 12/3 :)

W starej umowie zapłaciłem jedynie 3 abonamenty i "podpisałem" kolejną umowę.

Edytowane przez dzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi dokładnie 6 m-cy starej umowy, które zostały anulowane i weszła w życie nowa umowa 12/3 :)

W starej umowie zapłaciłem jedynie 3 abonamenty i "podpisałem" kolejną umowę.

Miałeś 6 miesięcy do końca umowy i zawarłeś nową z wymianą dekodera i to 12/3? Poprzednia też 12/3?

Edytowane przez Barti
Poprawiono błędnie zamieszczone w poście cytowanie treści innego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stef63 - nie widzę c h w a l e n i a się wymianą sprzętu w tej ofercie:

 

 

Potwierdzam, przed chwilą otrzymałem umowę 12/3, a moja wcześniejsza była 12/3 :) Fam Max HD+Sport HD +Film HD+ Cinemax HD + multiroom = 75 zł

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom HD można dobrać:

 

Przy pakietach za minimum (minimalne zobowiązanie) 20zł, koszt Multiroom HD to:

- 10zł za jeden;

- 15zł za dwa;

- 20zł za trzy;

 

 

Przy pakietach za minimum (minimalne zobowiązanie) 70zł, koszt Multiroom HD to:

- 5zł za jeden;

- 10zł za dwa;

- 15zł za trzy;

 

Aktywacja każdego dekodera wynosi 29zł.

 

 

Czy mając umowę do lipca (Premium MAX w SMART DOM chyba o ile pamiętam 59,90) można dobrać kolejny multiroom bez zmiany umowy? Mam już Evoboxa i 1 szt multiroom.

Czy też będzie wtedy aneks i stracę SMART DOM w obecnej formie 50%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik forum który pracował w DUK nie odpisuje mi na PW, więc zapytam tutaj.

 

Umowa 12/3 przedłużona w DUK od 28.12. Teraz płacę 3 rachunek i w przyszłym miesiącu składam wypowiedzenie, bo zostaje 6 miesięcy do końca.  

 

Obecnie Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD = 59,99 zł

 

Przeglądałem ten temat i przeczytałem, że jest możliwość ponownie uzyskać 12/3, zgadza się? Jeśli to pogłoski, to na co mogę liczyć w 100%? Nie chce płacić więcej niż teraz (59,99 zł). Może jest tu jakiś konsultant pracujący w DUK, który od razu jak moje wypowiedzenie wejdzie w system to zadzwoni i bez zbędnych rozmów zaproponuje najkorzystniejszą ofertę? 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...