Jump to content

rsw

Users
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Dobra

About rsw

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

494 profile views
 1. Uściślając: w umowach na dwa lata (w tym trzy miesiące gratis).
 2. Ja kiedyś wysłałem mailem skan podpisanego pisma i wystarczyło.
 3. Przy przedłużeniu TV rabat 50% zmieni się na 25 zł, ale za to będziesz miał okresy bezpłatne, dopóki CP utrzyma obecną politykę. Z drugiej strony, może w abonamencie telefonicznym nie masz nic wartego 50 zł, i znajdziesz ofertę (także w Plusie, jeśli potrzebujesz) za 25 zł? Kalkulator w dłoń i policzyć Jeśli potrzebujesz tak bogatej oferty telewizyjnej, to _wydaje mi się_, że najlepiej niczego nie ruszać.
 4. U mnie leży na mobilnym Plusie i T-Mobile, z różnych routerów.
 5. Poproszenie kogoś o cokolwiek nie wymaga podstawy prawnej
 6. Poprosić mogą, ale administracja forum niekoniecznie musi taką prośbę realizować. Byłoby miło, gdyby nasz forumowy Kolega pracujący w pomarańczowych barwach sam się wypowiedział, czy taka forma reklamy mu odpowiada, czy raczej wolałby większą dyskrecję. Sam dowiedziałem się o nim czytając wątki, a z samego faktu, że się do niego zwracamy z przedłużeniami, wydawał się być całkiem zadowolony (pozdrawiam! Dziękuję za już i będę prosił o jeszcze ).
 7. Wam naprawdę chce się bić pianę? Cyfrowy Polsat postanowił, że zignoruje własny regulamin na rzecz korzyści klientów - chwała mu za to. Tyle.
 8. W którymś wątku jest rozpiska, co wchodzi w skład wyposażenia danego dekodera. Na pewno w PVR-ach dołączany jest kabel HDMI. Wesoła sytuacja była kiedyś z HD5000, bo w pewnym okresie kable były dołączane, ale ich zwrot już nie był wymagany - zmieniła się lista wyposażenia.
 9. Rabat pozostanie, a czy zmieni się kwota bazowa, to już musisz sprawdzić w umowie - jest różnie.
 10. Bezpośrednio - nie; pozostaje zrzucić przez grabber HDMI.
 11. Teoretycznie możesz (przynajmniej kiedyś można było), ale cena takiego zestawu wynosi również 60 zł.
 12. Nic nie zobaczy. Pomijając fakt, że akurat Nowy 123 wypowiada się zawsze do bólu merytorycznie, sam niedawno przechodziłem taką sytuację w praktyce. Przedłużyłem umowę uprawniającą, rabaty (50% na drugiej usłudze i ~49 zł - na trzeciej) pozostały bez zmian. Dopiero przedłużenie umów rabatowanych coś by zmieniło. Ergo - zastosuj własną radę i się dokształć, bo tylko wprowadzasz zbędne zamieszanie.
 13. Jakaś logika w tym jest. Jeśli klient za trzy usługi płaci nominalnie 65 zł (a średnio jeszcze mniej, uwzględniając okresy bezpłatne), to zysku raczej na nim nie ma i trzeba delikwenta jakoś zniechęcić
×
×
 • Create New...