Jump to content

rsw

Users
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Dobra

About rsw

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

571 profile views
 1. Do przedłużenia to na pewno ale średnia raczej wychodzi na korzyść 24/6.
 2. Gdy w ICOK-u będzie 5. HBO na pewno można dostać - przećwiczone jakieś dwa tygodnie temu - reszta chyba też do wyciągnięcia, ale ponieważ nie potrzebuję, nie zagłębiałem się. Policz
 3. Zawsze przy przedłużaniu umowy padało pytanie, czy chcę otrzymać potwierdzenie zmiany warunków na piśmie - czyli jak sobie zażyczysz, tak będzie.
 4. Nic nie daje, ale i niczego nie psuje (pod warunkiem, że ktoś w CP nie przeoczy/zrozumie błędnie hasła "ze skutkiem na koniec okresu podstawowego", i nie wprowadzi wypowiedzenia z datą bieżącą). Po prostu - masz złożone wypowiedzenie, nie będziesz musiał tego robić magiczne 7 miesięcy przed końcem umowy, żeby przedłużyć na dobrych warunkach (jeśli CP utrzyma swoją politykę utrzymania klienta).
 5. Czas nie ma znaczenia, dostaniesz notę obciążeniową.
 6. Cena taka sama jak ze Sport HD i Cinemax HD.
 7. A masz tę starszą, czy nowszą, ze wzrostem ceny? Jeśli nowsza, to wypowiadać pół roku przed końcem i przedłużać dalej za piątaka, jeśli starsza - ja bym machnął ręką i zostawił na nieokreślonym; wypowiadanie w pierwszym terminie i tak przekłada się na niesamowitą oszczędność 83 groszy miesięcznie.
 8. Prawdopodobnie nie "mieli ci zmienić", a sam musisz wydać dyspozycję zmiany, natomiast harmonogram dostałeś przy założeniu, że takowej dyspozycji nie wydasz.
 9. Karta jest sparowana z dekoderem, nie użyjesz jej w innym. A swoją drogą, na jaki allegrowy dekoder chciałbyś przejść? Raczej nic lepszego od ESI-88 nie trafiało jako sprzęt własnościowy.
 10. Na temat spłat i ewentualnej zmiany harmonogramu trzeba rozmawiać z CP, nie z nami. W samowolne pobieranie pieniędzy przez operatora nie wierzę - raz: jakim cudem miałby to robić? Dwa: takie coś to kryminał. Zgaduję, że pewnie siostra włączyła polecenie zapłaty bądź upoważniła do obciążania karty.
 11. Uściślając: w umowach na dwa lata (w tym trzy miesiące gratis).
 12. Ja kiedyś wysłałem mailem skan podpisanego pisma i wystarczyło.
 13. Przy przedłużeniu TV rabat 50% zmieni się na 25 zł, ale za to będziesz miał okresy bezpłatne, dopóki CP utrzyma obecną politykę. Z drugiej strony, może w abonamencie telefonicznym nie masz nic wartego 50 zł, i znajdziesz ofertę (także w Plusie, jeśli potrzebujesz) za 25 zł? Kalkulator w dłoń i policzyć Jeśli potrzebujesz tak bogatej oferty telewizyjnej, to _wydaje mi się_, że najlepiej niczego nie ruszać.
 14. U mnie leży na mobilnym Plusie i T-Mobile, z różnych routerów.
×
×
 • Create New...