Jump to content

rsw

Users
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Dobra

About rsw

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

673 profile views
 1. Włącz na początku okresu rozliczeniowego, wyłączyć możesz, żeby nie zapomnieć, na samym początku kolejnego okresu rozliczeniowego - usługa będzie aktywna do jego końca.
 2. Z Rozrywką również, i chyba jeszcze z Elevenami - ale tu już pewności nie mam, bo nie korzystałem.
 3. Tak, zgadza się - 23 czerwca wejdą nowe warunki umowy, a do tego czasu będziesz miał aktywną umowę obecną. Oczywiście nawet schodząc do Rodzinnego i tak możesz zażyczyć sobie włączenia HBO et consortes na promocyjny miesiąc z hakiem.
 4. Jak najbardziej - i, korygując wypowiedź Stana69, jest to możliwe przy 4 pełnych miesiącach do końca, czyli przy "piątce" w ICOK-u. Niedawno przerabiane w praktyce.
 5. Ja mam twarde dane, nie opinię. Ale nikomu nie zabraniam kłócić się z faktami A kiedykolwiek te umowy uprawniały do rabatów? Nie daję głowy, ale kojarzy mi się, że od "zawsze" te umowy nie mogły być uprawniające do zniżek.
 6. Uważać możesz co tylko ci się żywnie podoba, a że matematyka twierdzi coś innego, to taki tam drobiazg. Cyfrowy Polsat może być spokojny o wpływy, skoro nawet starzy forumowicze nie potrafią liczyć
 7. Chyba raczej tak Przy 15/1 płaci się za 8 miesięcy z 9. Przy 24/6 - 12 z 18. Przypomnieć, jak liczy się średnią?
 8. Do przedłużenia to na pewno ale średnia raczej wychodzi na korzyść 24/6.
 9. Gdy w ICOK-u będzie 5. HBO na pewno można dostać - przećwiczone jakieś dwa tygodnie temu - reszta chyba też do wyciągnięcia, ale ponieważ nie potrzebuję, nie zagłębiałem się. Policz
 10. Zawsze przy przedłużaniu umowy padało pytanie, czy chcę otrzymać potwierdzenie zmiany warunków na piśmie - czyli jak sobie zażyczysz, tak będzie.
 11. Nic nie daje, ale i niczego nie psuje (pod warunkiem, że ktoś w CP nie przeoczy/zrozumie błędnie hasła "ze skutkiem na koniec okresu podstawowego", i nie wprowadzi wypowiedzenia z datą bieżącą). Po prostu - masz złożone wypowiedzenie, nie będziesz musiał tego robić magiczne 7 miesięcy przed końcem umowy, żeby przedłużyć na dobrych warunkach (jeśli CP utrzyma swoją politykę utrzymania klienta).
 12. Czas nie ma znaczenia, dostaniesz notę obciążeniową.
 13. Cena taka sama jak ze Sport HD i Cinemax HD.
 14. A masz tę starszą, czy nowszą, ze wzrostem ceny? Jeśli nowsza, to wypowiadać pół roku przed końcem i przedłużać dalej za piątaka, jeśli starsza - ja bym machnął ręką i zostawił na nieokreślonym; wypowiadanie w pierwszym terminie i tak przekłada się na niesamowitą oszczędność 83 groszy miesięcznie.
 15. Prawdopodobnie nie "mieli ci zmienić", a sam musisz wydać dyspozycję zmiany, natomiast harmonogram dostałeś przy założeniu, że takowej dyspozycji nie wydasz.
×
×
 • Create New...