Jump to content

rsw

Users
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About rsw

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

434 profile views
 1. Panie, daj pan spokój... Odkąd w "moim" APS-ie zastąpiono pracowników dwudziestoparolatkami odbywającymi chyba jakąś karę, uśmiechem i żartem nie da się załatwić nic; totalny beton. Dobrze, że CP/Plus zaczął przyjmować wypowiedzenia składane elektronicznie - chyba jedyne, do czego mógłby mi jeszcze być potrzebny APS, to ewentualna wymiana sprzętu lub plusowej karty SIM.
 2. Dlaczego ma czekać do 4 miesięcy do końca przy rocznej umowie?
 3. To by było cudo. Jakakolwiek stacja europejska nadaje przez satelitę z takim bitrate'em?
 4. 70 przy umowie dwuletniej, przy 15-miesięcznej - 80. Ale skoro tak naprawdę chcesz zostać przy FMaxHD, to chyba średni interes. 8 miesięcy dopłacania do droższego pakietu, 49 za aktywację - impreza wyjdzie na zero za ładne kilka lat.
 5. rsw

  Dekoder HD 3000

  Komplet to dekoder, karta, zasilacz, pilot. Pudełko nikogo nie interesuje :)
 6. To drugie jest całkowicie wystarczające.
 7. Nowy 123 dobrze radzi - raty za telefon jak najbardziej można obniżyć korzystając z oferty DUK. Z moich doświadczeń - można uzyskać jakieś 30% upustu od najlepszych ofert z oficjalnej dystrybucji.
 8. To nie do końca prawda. W zeszłym roku byłem zdecydowany na roz[beep]e SmartDomu i rozwiązanie dwóch umów (P1 i P3) - DUK pozwolił obniżyć zobowiązanie na P1 z 80 na 40 zł. edit: Serio? "R o z w a l e n i e" to takie ohydne słowo?
 9. Teoretycznie po obniżeniu zobowiązania na umowie uprawniającej SD powinien zniknąć jak sen jaki złoty. W praktyce - da się dogadać. Skontaktuj się z Plusem (spróbuj przez forum operatora, udzielają się tam ogarnięci pracownicy), przedstaw sprawę, powinieneś "w drodze wyjątku" zachować SD, a w konsekwencji później móc przedłużyć umowę TV z rabatem. Przechodziłem przez to rok temu, tylko jeszcze wyższe zobowiązanie miałem - dało się zejść na 40 zł.
 10. To w końcu najlepiej jest wysłać polecony, czy poturlać się do APS-u? I dlaczego akurat tak jest "najlepiej"? Z mojego punktu widzenia, ponieważ nie lubię większości niedouczonej obsługi najbliższego APS-u, a na wysłanie poleconego jestem zbyt wielkim sknerą, najlepiej jest wysłać wypowiedzenie przez ICOK, nie ruszając się zza biurka.
 11. rsw

  Dekoder HD 6000

  Nie wiem, co się zmieniło, na pewno nie poprawiono błędu z "Przypomnij". To się narobili...
 12. Również nie byłbym zdziwiony Być może jest to efekt ogólnego bałaganu narastającego w kolejnych wersjach SmartDomu, ale kiedyś dobierałem pakiety na czas nieokreślony, i były rabatowane (50%).
 13. rsw

  Dekoder HD5000

  Zacytuję twoje pytanie: "Aby usunąć kanał z ulubionych pewnie trzeba przywrócić ustawienia fabryczne?" To jest cały twój post. Wskaż ładnie, gdzie tam jest cokolwiek o kanale 999. Warto zadawać sensowne pytania.
 14. rsw

  Dekoder HD5000

  Można, tak jak chcąc zabić muchę trzeba kupić armatę. Zwykle jednak po prostu usuwa się kanał wybierając stosowną opcję w menu.
×
×
 • Create New...