Skocz do zawartości

Nowy 123

Użytkownicy
 • Zawartość

  150
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

21 Dobra

O Nowy 123

 • Tytuł
  Czasami wpadam

Ostatnie wizyty

317 wyświetleń profilu
 1. Nowy 123

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Mówiłem, to nikt nie wierzył.
 2. Nowy 123

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Informacja jest prawdziwa, więc nie rozumiem, dlaczego ktoś usilnie twierdzi że nie jest. A jeśli ktoś ma wątpliwości to przecież zawsze może zadzwonić na infolinię sprzedażowa CP i zapytać o ofertę na dwa dekodery i czy jest dostępna opcja na dwa dekodery Evobox z czego jeden Evobox PVR HD. Za pytanie głowy nikt nie urwie.
 3. Nowy 123

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Na pewno otrzymasz, tylko z tego, co dziś pisałeś, masz jeszcze ponad pół roku do końca umowy, a pakiet za 30 zł jest obniżeniem abonamentu, więc taka oferta będzie 4 miesiące przed końcem Twojej umowy. Na dzień dzisiejszy otrzymasz 12/3,15/3 lub 24/6 w normalnej cenie.
 4. Nowy 123

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Chyba standardowy tekst z APS. Przecież nie oni decydują, kiedy umowa będzie rozwiązana, bo oni tylko przyjmują wniosek, a wszystko zależy od tego, co napisałeś w piśmie i kiedy rozwiązanie ma nastąpić. Po drugie i tak podejrzewam, że będziesz przedłużał umowę, więc wypowiedzenie zostanie anulowane i nic się nie rozwiąże, a po trzecie, zawsze jest miesięczny okres wypowiedzenia, więc jest czas na reakcję.
 5. Nowy 123

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Przecież jak przedłużył w kanale zdalnym a nie w APS to ma 14 dni na odstąpienie od daty podpisania/zaakceptowania umowy. Tylko oferta z wymianą dekodera na pewno będzie mniej korzystna.
 6. Nowy 123

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  @1982misiek, tego nie wiem. Piszę o tym co jest na dzień dzisiejszy.
 7. Nowy 123

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Od dziś istnieje możliwość dobrania dekoderów Evobox Lite HD do dekodera Evobox PVR HD. Autoryzacja następuje poprzez sieć Wi-Fi, ewentualnie dekodery mogą być połączone kablem Ethernet.
 8. Nowy 123

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  @swojadroga przy kontynuacji od pakietu za 70 zł nie ma już czynszu za Evoboksa PVR HD. Niezależnie co wchodzi w skład pakietu, ważna jest cena pakietu. @maks27, a ja będę nadal twierdził że zaproponowała Ci nową umowę a nie przedłużenie i mogę się o to założyć.. Nie ma opcji (tym bardziej w APS przy przedłużeniu) uzyskać 6 miesięcy gratis a tym bardziej umowy na 24 miesiące. Już raz ktoś tutaj na forum też miał mieć umowę na 24 miesiące w APS w ramach przedłużenia, a później pytał jak może zrezygnować z aneksu zawartego w APS bo okazało się że jest na 29 miesięcy. Akurat miesięcy darmowych faktycznie było 6, bo była to oferta bez wymiany sprzętu.
 9. Nowy 123

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  @maks27 to co Ci zaproponowała kobieta w APS to była nowa umowa jak już a nie przedłużenie a z tego co mówisz masz 4 miesiące jeszcze starej umowy więc jak podpiszesz nową to będziesz miał dwie. Jeśli byłoby to przedłużenie to umowa w APS jest na 29 miesięcy i 4 gratis. Jeśli chcesz nie mieć czynszu to rozwiąż umowę za te 4 miesiące i podpisz nową na Familijny Max, Film, Sport i Cinemax za 60 zł. Na pewno przy zamówieniu oferty że strony CP przy tym pakiecie nie ma czynszu.
 10. Nowy 123

  Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

  Kiedy tata przedłużal dokładnie umowę? Weszła już w życie? I gdzie przedłużal, na infolinii czy w APS?
 11. Nowy 123

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Dokładnie tak jest jak kolega wyżej napisał.
 12. Nowy 123

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Bo na stronie nie masz wszystkich pakietów. Różnica polega tylko na tym, że w zwykłym Premium nie ma kanałów Eleven Sport HD.
 13. Nowy 123

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Masz jeszcze Premium za 90 zł do wyboru. Jak miałeś 12/3, no to teraz 15/3. Jak MR był za 0 zł to będzie za 0 zł.
 14. Nowy 123

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Zasada jest taka przy pakietach od 20 do 60 zł. Pierwszy MR kosztuje 10 zł, każdy kolejny zawsze jest po 5 zł. Od pakietu za 70 zł cena pierwszego MR jest 5 zł i każdego kolejnego 5 zł. Zasada ta nie ma zastosowania, jak ktoś miał za 0 zł, bo możesz mieć Familijny za 40 zł i MR za 0 zł i przedłużając nadal Familijny za 40 zł MR zostanie za 0 zł, ale jak już tylko skorzystasz z oferty Familijny za 20 zł to cena MR zmieni się na 10 zł. Prościej już nie wytłumaczę.
 15. Nowy 123

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Tak, naliczy mu się normalna opłata za MR. W przypadku tej oferty będzie to 5 zł za pierwszy, drugi i trzeci. Tylko przy zachowaniu tej samej ceny zostaje zachowany darmowy MR.
×