Jump to content

Nowy 123

Users
 • Content Count

  540
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

159 Rewelacyjna

About Nowy 123

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

3358 profile views
 1. @stan69 dobrze policzył. Jak robi kontynuację ceny to przez rok ma zniżkę na pakiet L 10 zł i nie płaci za pakiety dodatkowe.
 2. Prawie dobrze rozumujesz, natomiast zawsze jest jakieś ale. Pakiet Ekstraklasa możesz dobrać od pakietu L.
 3. @sebap 10 zł więcej będziesz płacił. @piot2b1982 również nie ma tego pakietu.
 4. @sebap przepraszam, Cię źle napisałem. Rok 50 zł a później 70 zł. L 60 + 10 ELEVEN. @rotalplus w każdym pakiecie mniejszym niż 100 zł, jeśli obniżysz abonament o 10 zł.
 5. @sebap wtedy przez rok masz abonament 50 zł a po roku 70 zł. @OlafS masz rację. Namieszali i to dobrze. @Marko 345 chcesz to wierz chcesz to nie, ale paradoks polega na tym że ludzie na prawdę biorą te oferty chętniej niż stare pakiety dlatego myślę, że może się dużo nie zmienić. Osoby, które czytają forum, mają duże pakiety i wiedzą co mogli uzyskać a co CP oferuje teraz nie skorzystają. Ale prawdę mówiąc ile. Jest takich osób w skali wszystkich klientów? Prosze tylko nie brać tego do siebie, bo to tylko moja refleksja.
 6. @rotalplus dla mnie też to nie jest normalne, ale wiesz że nie ja to wymyśliłem tylko przekazuję informację. Natomiast dobrze, że poruszyłeś kwestie wysokich pakietów bo o tym zapomniałem napisać (za dużo zmian na raz). Jeśli posiadasz pakiet za 120 czy 130 zł i przedłużasz w tej konfiguracji, żeby cena nowej ofert wyszła mim 100 zł to nie jest to traktowane jako obniżenie tylko kontynuacja ceny. Czyli przykładowo masz teraz Premium Max Plus za 120 zł. Przedłużając wybierasz np. pakiet L 60 zł, Filmbox 10 zł, Eleven 10 zł, HBO 20 zł, Cinemax i OTG za 0 zł. Płacisz przez rok 50 zł a późni
 7. @sebap pakiet L 60 zł + Eleven 10 zł, Filmbox 10 zł, Cinemax 0 zł, OTG 0 zł. 80 zł łącznie, z czego 1 rok płacisz 50 zł i pół roku oglądasz pakiet oczko wyższy, ale teraz nie powiem, Ci z pamięci co jest uruchamiane w pakiecie L jako ten wyższy, jeśli jako dodatek masz już Eleven i Filmbox. Czynszu nadal nie będzie jeśli do tej pory nie było.
 8. Więc tak zmian w ofertach jest dużo. Może zacznę od tych "bardziej" optymistycznych. I powiem o tych typowo z DUK. Przedłużając umowę np. na pakiet M i dobierając dodatkowe pakiety (niezależnie ile pakietów dobierzemy) otrzymujemy na pierwsze 12 miesięcy upust 10 zł na pakiet M i płacimy tylko 20 zł. Przez pół roku dostępny jest maksymalny pakiet, który sam się dezaktywuje. Po pół roku zostają pakiety jakie wybraliśmy i nadal płacimy 20 zł. Od 13 miesiąca abonament zgodnie z tym co wybraliśmy. Ceny pakietów dodatkowych takie same jak przy nowych umowach, prezentowanych chociażby na stroni
 9. @sebap z chęcią bym się wypowiedział, ale ostatni raz byłem w pracy 26.09 więc jeszcze przed zmianami. Odezwę się w poniedziałek jak starczy czasu.
 10. Potwierdzam. Nie ma już starych ofert w DUK. Nie ma też ofert dopalonych. Ale nie powiem nic więcej, bo nie ma mnie w pracy.
 11. Tyle to i ja mogę powiedzieć, ale bardziej na zasadzie wróżenia z fusów.
 12. @zuk30przy nowej nic nie ugrasz masz umowę na 24 miesiące w tym 1 miesiąc gratis więc za całą umowę zapłacisz 1610 zł. Moim zdaniem lepiej opłaca Ci się przedłużyć umowę na pakiet Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, PSP, Eleven i OTG za 80 zł + MR 5 zł w umowie 24/6 bo wtedy za całą umowę zapłacisz 1530 zł i masz znacznie więcej kanałów niż w pakiecie M. Porównując to do nowych ofert to masz bardziej taki pakiet L + sporty.
 13. @lary504 Na ten moment nie skorzystasz z oferty wymiany, bo masz 3 dekodery. Ale możesz zrobić taki myk, że składasz wypowiedzenie. Odsyłasz dekodery MR do siedziby CP i wtedy przedłużasz umowę na pakiet Rodzinny HD z wymianą dekodera na moduł za 1 zł. Umowa 24/4 Rodzinny, Cinemax i OTG za 20 zł lub Rodzinny HD za 10 zł w umowie 24 miesiące, płatne od początku umowy.
 14. Według mnie nie jest to żadna nowość, bo o ile pamiętam to na stronie zawsze był okrojony wybór sprzętu, jak i wybór pakietów telewizyjnych. Tyczy się to zarówno oferty na telewizję, jak i na internet.
×
×
 • Create New...