Jump to content

Nowy 123

Users
 • Content Count

  438
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

116 Rewelacyjna

About Nowy 123

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

2173 profile views
 1. Działa nawet przy Rodzinnym za 5 zł. Przy Familijnym Max początkowo trzeba było mieć cenę 50 zł żeby można było włączyć Ekstraklase, ale się to zmieniło i można włączyć nawet przy cenie 30 zł.
 2. Nie będziesz miał taniej bo przy umowie na 12 miesięcy masz ich za 30 zł na zasadzie włącz / wyłącz a za 10 są w pakiecie.
 3. @wuzel już od dawna można. W zasadzie to tylko Ekstraklase można włączyć dopiero od Familijnego Max HD.
 4. @veb21 a to od razu chciałeś przedłużyć umowę w APS? Do APS-u to można iść co najwyżej dekoder wymienić lub wypowiedzenie zanieść. 😂 Czekaj na kontakt DUK i dopiero przedłuż.
 5. Tak nadal będą dostępne. Tracisz tylko jak wymieniasz główny dekoder. Aktywacja 29 zł.
 6. Zadzwoń gdzieś w poniedziałek na DUK jak już Twoje konto będzie rozliczone i zapytaj kiedy masz wprowadzone rozwiązanie umowy. Może być tak, że konsultant zasugierował się standardowym wypowiedzeniem i źle Ci podał. Ja obstawiam że będzie rozwiązana w grudniu.
 7. A widziałeś żeby ktoś tu na forum pisał, że przedłużal umowę i otrzymał pakiet za 60 zł zł i dekoder Evobox PVR HD bez czynszu?? Bo ja nie. A umowa na bank będzie rozwiązana w grudniu.
 8. O jakich pakietach mówisz? Bo np. HBO, PSP czy Eleven zawsze można włączyć i wyłączyć tylko wychodzi drożej niż jakbyś miał to w pakiecie. I weź pod uwagę że jak weźmiesz mniejszy pakiet od tego, który masz teraz to wzrośnie Ci opłata MR z 5 na 10 zł.
 9. 1.Familijny Max za 30 zł jest tylko w opcji 24/3. 2. Masz w zasadzie każda ofertę bez ligi mistrzów dostępną w opcji 12/3. Z ligą mistrzów tylko 24/6. 3. Jeśli zejdziesz z abonamentem poniżej 70 zł to cena pierwszego MR zmieni się na 10 zł.
 10. @ramzi84 jak może Ci wyjść 7 miesięcy za darmo skoro w umowie masz 6? 😉Opłata grudniowa jest skasowana bo od 31 grudnia wchodzi umowa a płatność jest z góry więc za okres rozliczeniowy 30.11 do 31.12 zapłaciłes w listopadzie. Co do HBO dobre rozegranie. 😉
 11. Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, HBO, OTG za 95 zł na dwa dekodery w opcji 24/6. W opcji 12/3 tak jak wyżej bez OTG w cenie.
 12. @lewynt może ostatnio miałeś ofertę gdzie było zwolnienie z opłat do wakacji i tam było 7 albo 8 miesięcy gratis, zależy kiedy skorzystało się z ofert, więc średnia była niższa a teraz maksymalny okres darmowy to 6 miesięcy. Więc jak konsultant ma Ci zaproponować taką średnia jak miałeś jak nie ma już takiej oferty jak miałeś??
 13. @Greeey jeśli masz zamiar zachować ten sam pakiet to masz tylko jedną opcje umowa na 24 miesiące w tym 6 gratis a później 75 zł, pakiety te same i na 6 miesięcy VOD. Chyba że chcesz np. wymienić PSP na Eleven to będziesz mial też umowę 12/3 w tej samej cenie ale nie będzie już OTG za darmo.
 14. @wally79 to była zupełnie nowa umowa podpisana czy przedłużenie? Edit. Sprawdziłem i jeśli podpisałes 27.07.2018r to kanał był gwarantowany zarówno dla nowych jak i przedłużanych umów. Więc masz na 100% gwarantowany.
×
×
 • Create New...