Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas przedłużenia umowy. Aktualnie mam: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Usługa Multiroom HD, Pakiet Eleven Sports HD płacę 74,99 w formacie 15/3. Do końca umowy zostało mi 7 miesięcy. Na jakie warunki mogę liczyć przy przedłużaniu z umową 12/3? Czy może poczekać aż CP ogłosi co z tą LM?

Jeśli chciałbyś poznać ofertę, którą możemy Ci zaproponować, napisz do mnie na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl W zgłoszeniu podaj swoje dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Dodatkowo możesz napisać, jakimi warunkami byłbyś zainteresowany. Nasz konsultant zweryfikuje dostępne opcje i postara się wybrać najlepszy dla Ciebie wariant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem

Family Max + HBO + Cinemax (+ chyba Eleven) - 12/3 69,99

 

Konsultant ze zdziwieniem - o, widać u Pana na koncie 12/3.

 

Oferty (zależało mi na Family Max + HBO):

12/3 Family Max + HBO - 80

12/1 Family Max + HBO - 65

24/6 Family Max + HBO + CPGO - 70

(było też 12/3 Premium, chyba po 90)

 

Wybrałem 24/6, CPGO przyda mi się jako 'multiroom' do kuchni na tablet, a cena z darmowymi miesiącami i rabatem Plus bank jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z tym plusem bank

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Rabat Plus bank polega na tym, że jeśli korzystasz z usług w naszym banku, to otrzymasz rabaty, między innym:

- 15 zł przez 12 miesięcy za przedłużenie umowy/nową umowę (nie obowiązuje w okresie, kiedy korzystasz z promocji 0 zł abonamentu oraz przysługuje raz w ciągu całej współpracy z naszą firmą),

- do 40 zł za obrót gotówki kartą.

- 10 zł od 1 do 12 miesiąca oraz 5 zł od 13 do 24 miesiąca za przelew wynagrodzenia (min. 800 zł),

- 5 zł od 1 do 12 miesiąca, jeśli ustawisz za polecenie zapłaty za usługi naszej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam max HD + sport + film + cinemax +dodatkowy dekoder, który otrzymałem za 1zł w 2013roku przy zawieraniu umowy.Do tej pory nie było specjalnych problemów przy aneksowaniu umowy (po wypowiedzeniu), aż do teraz. Dzwonili już 3 razy i przy każdej propozycji twierdzili,że muszę od teraz płacić 10zł za multiroom i nic się nie da zrobić , bo tak jest w systemie.

Czy tak jest w rzeczywistości ?

Kolejny już telefon i znowu to samo.Chyba poczekam do końca umowy i poszukam innego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, zapomniałem dodać, 0zł za OTG nie dotyczy umów 24/3 z obniżona stawką abonamentu.

Hmmm, to chyba najlepiej 24/6 w takim razie.

Ok, dzięki za pomoc.

Wypowiedzenie złożone w APS dziś o 10-tej. Ok. 13.30 zadzwoniłem do DUK (222 127 137) i sam przedstawiłem o co mi chodzi (Fam. Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + OTG za 60zł/m-c + 5zł Evobox w opcji 24/6). Wypowiedzenie było już zarejestrowane i dostałem bez problemu co chciałem. Od 19 maja będę miał 6 m-cy za darmo (od tej daty byłoby 6 m-cy do zakończenia poprzedniej umowy).

Jeszcze raz dzięki, za to że jesteście:)

Edytowane przez kouba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu kończy mi się umowa, aktualnie mam Premium Max:

Familijny Max HD

Film HD

Sport HD

HBO HD HBO GO

Cinemax HD

Eleven Sports HD

Evobox + 3 dekodery HD5500s

Za całość płaciłem 55zł (po rabacie w Smart Dom). Dzwonią z DUK i proponują:

To samo co miałem z 4 dekoderami w umowie 24/6 za 105zł (średnio 78,75zł miesięcznie) ewentualnie 80zł (średnio 60zł miesięcznie) po rabacie Smart Dom jak się zdecyduję na przedłużenie umowy z plusem na internet LTE jako pierwsza usługa (co prawda chcą tylko 30zł zamiast 50 ale nie za bardzo teraz mi odpowiada bo w mojej lokalizacji nadajnik Tmobile jest mniej obciążony i szczególnie wieczorem chodzi zdecydowanie lepiej).

Druga opcja nad którą się zastanawiam to to samo ale bez HBO, umowa 24/6 za 70zł (średnio 52,5zł miesięcznie) lub 45zł (średnio 33,75zł miesięcznie) gdybym przedłużył umowę z Plusem). Evobox +3 dekodery w cenie. Jest szansa dostać lepszą ofertę? Jeden dekoder jest mi niepotrzebny ale i tak nie dopłacam za niego więc nie ma sensu zdawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mam do was parę pytań.

 

1. Umowa na tv kończy mi się za 4 mc. Jak teraz przedłużę umowę, to będę miał 14 dni na rezygnację? i będę mógł w ten sposób pozbyć się cp? czy po rezygnacji z przedłużenia umowa wróci mi na stare zasady?.

 

2.Co się opłaca bardziej wziąć jako drugą opcję w smart dom? . tv czy plusa?

 

3. Czy można zrezygnować z okresu darmowego przy abonamencie tv na rzecz obniżenia abonamentu? czyli zamiast pół roku za darmo a potem 100 zł można wybrać 75 zł stałego abonamentu przez 24 mc?

 

4.Dostałem ofertę 95 zł za premium max, pół roku za darmo, oferta lepsza niż mam teraz bo teraz płace 114 zł, ale czy można np pozbyć się hbo i płacić jeszcze mniej?. Czy ktoś utargował za premium max jeszcze mniej?

 

5. Czy to możliwe aby w kazdym punkcie CP można  kupić talerz z konwenterem unicable za 109 zł? ( gdzie za sam konwenter na alegro wołają prawie 200 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1. Odstępując od aneksu, wracasz do poprzedniej umowy.

Ad.2. Tutaj sam musisz wziąć kalkulator i dokładnie policzyć interesujące Cię opcje.

Ad.3. Nie, nie można. Ale możesz sobie wpłacać uśrednioną kwotę 75zł, a CP sobie będzie pobierało (od 7 cyklu), z każdym cyklem rozliczeniowym 100zł.

Ad.4. Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports HD jest za 70zł w umowach 29/6, 24/6, 15/3 i 12/3 bez wymiany dekodera głównego. Do tej kwoty dochodzi opłata za Multiroom HD i/lub czynsz za dekoder jeśli u Ciebie występuje.

Ad.5. Zapis w umowie jest konkretny. Do każdego przedłużenia umowy z nowym dekoderem Evobox PVR lub HDxx00 zestaw czasza+konwerter Unicable przez 18 miesięcy od zawarcia umowy jest dostępny za 129zł. Nie 109zł.

Edytowane przez swojadroga
Poprawiłem Premium Max HD na Familijny Max HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojądrogą bardzo dziękuję Tobie za odpowiedz, z tym płaceniem to nawet nie pomyślałem ,a takie to w sumie logiczne hehe.

 

 Co do tej ceny 129 to widziałem, tylko że ja się zapytałem czy jak przedłużę umowę bez wymiany sprzetu to będę mógł zamówić tą czasze i konwenter

konsultantka mi odpowiedziała że za 109 zl taki zestaw zakupie w każdym punkcie cp, trochę się właśnie zdziwiłem że niby tak tanio dlatego zapytałem ponownie jej dla potwierdzenia czy aby na pewno na czasza jest z konwenterem , ona powiedziała że tak.

 

Z drugiej strony jak dekoder plus czasza i konwenter kosztuje 129 zł ti i może bez dekodera to tyle kosztuje, będe musiał się zapytać w sklepie.

 

Z wyliczeń wychodzi mi że jak mam niższy pakiet to dopłata do hbo  wynosi 30 zł, ale jak mam wyzszy(uwzgledniając wyższą opłatę za multi room) i chcę się pozbyć hbo to odejmują 10 zł  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ad.4. Premium Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports HD jest za 70zł w umowach 29/6, 24/6, 15/3 i 12/3 bez wymiany dekodera głównego. Do tej kwoty dochodzi opłata za Multiroom HD i/lub czynsz za dekoder jeśli u Ciebie występuje.

...

 

A jaka jest różnica między 24/6 a 12/3? Da się OTG dorzucić za darmo do 24/6? Czy trzeba zrezygnować z Eleven?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest różnica między 24/6 a 12/3?

Podpisując 12/3 po 3 darmowych praktycznie płacisz 3 rachunki, wysyłasz wypowiedzenie,aneks- anulowane pozostałe 6, umowa 15/3 -3 darmowe,6 płatnych i wypowiedzenie,12/3 itd... i w ciągu np. 3 umów masz na 21 miesięcy aż 9 gratis, tyle że trzeba pilnować terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem przed chwilą, mogłem wybrać tylko 15/3 bo na 12/3 konsultantka stwierdziła że nie ma takiej opcji... Nie wnikałem bo znając siebie nie dopilnowałbym terminów ;-)

Aneks podpisałem 24/6 Premium Max HD:

Familijny Max HD

Film HD

Sport HD

HBO HD HBO GO

Cinemax HD

Eleven Sports HD

OTG

SVOD 6miesiecy za darmo

Evobox + 3 dekodery HD5500

100zł za całość czyli średnio 75zł/miesiąc.

Jak przedłużę umowę z Plusem, to rabat 25zł do tego ze Smart Dom. Może i się skuszę bo wtedy telewizja wyjdzie po uśrednieniu 50zł do tego z internet Lte bez limitu 45GB za 30zł razem 80zł. Wyjdzie 5zł więcej niż sama Telewizja, więc myślę że to całe "LTE bez limitu" jest chyba warte tej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedłużę umowę z Plusem, to rabat 25zł do tego ze Smart Dom. Może i się skuszę bo wtedy telewizja wyjdzie po uśrednieniu 50zł do tego z internet Lte bez limitu 45GB za 30zł razem 80zł. Wyjdzie 5zł więcej niż sama Telewizja, więc myślę że to całe "LTE bez limitu" jest chyba warte tej ceny.

 

 

 

 

a za telefon ile wtedy płacisz?

Edytowane przez dyzio28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane, z DUK aktualna oferta:

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD

50zł przy umowie 24/3 

60zł przy umowie 24/6

Interesuje mnie pakiet podstawowy plus Sport, Film i Cinemax mnie nie interesuje. Jest szansa dostać lepszą ofertę ? 

W grudniu 2017 byla oferta na ulotce ktora posiadam z AP pakiet Rodzinny + Cinemax + Eleven Sports za 29.99 na 24 m-ce

niestety nie wiem czy to dalej aktualne - moze ktos potwierdzi ?

 

Dzisiaj konsultantka z DUK dopiero po 30 minutach zaproponowala mi Familijny Max HD + Cinemax + Eleveny + On the Go w ukladzie 12/3 po 3 gratisowych oplata bedzie 55 lub 65 tak mnie zakrecila ze sam juz nie pamietam - mam oferte na mailu ale nie umiem rozszyfrowac tego gniota - moze ktos rozjasni temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za telefon ile wtedy płacisz?

Nie mam telefonu w Plusie. Pierwszą usługą jest u mnie internet LTE, przedłużyłem umowę na 15 miesięcy 12 miesiecy 30zł +3 miesiące 40zł czyli średnio po 32zł miesiąc zamiast 50 które płaciłem do tej pory. Telewizję będę miał z rabatem 25zł, czyli miesięcznie po uśrednieniu wyjdzie po 50zł za Premium Max HD z 4 dekoderami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym złożyłem w APS-ie Cyfrowego Polsatu wypowiedzenie mojej umowy. Do końca obecnej umowy pozostało mi jeszcze 5 pełnych miesięcy. Zamierzam oczywiście ją przedłużyć. :D

Rozumiem, że nadal dostępne są oferty przedłużeniowe z umowami typu 12/3 i 15/3? Dłuższe umowy mnie nie interesują. Moją obecną umowę mam 12 miesięcy, więc wiem, że kolejną dostanę na minimum 15 miesięcy, w tym 3 miesiące gratis. W taką właśnie "celuję". ;) Pakiety, które aktualnie posiadam, podane są w mojej sygnaturce na forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...