Jump to content

Ernando

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Ernando

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Ernando

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Witam, szybkiej porady potrzebuję, bo trochę się zakręciłem: tu foto z icok z moich płatności: https://zapodaj.net/75f3af8e1c6e0.jpg.html wcześniej umowa 12/3 - 3 gratis, 3 zapłaciłem i wypowiedzenie dostałem 15/3 - 3 gratis, 5 zapłaciłem, zbliża się termin 6 zapłaty i pytanie: teraz zapłacić i od razu wypowiedzenie, czy zapłacić i złożyć wypowiedzenie dopiero blisko zapłaty w następnym miesiącu? Obecnie: Familijny Max+sport+film+cinemax+teści online = 60zł - ugram coś lepszego w tej samej cenie, czy dostanę ponownie 12/3?
 2. Ernando

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Na poprzednich stronach tego tematu pojawiają się głosy, że można ponownie dostać umowę 12/3.
 3. Ernando

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Zapłaciłem dziś 3 rachunek (umowa 12/3) i rozumiem, że około 20 czerwca mogę iść złożyć wypowiedzenie, czekać na telefon od DUK i negocjować ponowne otrzymanie umowy 12/3, zgadza się?
 4. Ernando

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Rozumiem to, jednak interesujący mnie pakiet, czyli obecny który posiadam, to wariant nr 3 z Twojej listy. I napisałeś przy nim, że kosztuje 50 zł w umowie 24/3. Mnie interesuje jak najkrótsza umowa, czyli najlepiej 12/3. Wariant nr 1 i 2 zawiera pakiet Eleven Sports którym nie jestem zainteresowany. Czy w takim razie jest możliwość uzyskania umowy bez pakietu Eleven Sports i jaka jest wtedy cena?
 5. Ernando

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Dziękuje za odpowiedź. Czyli mój pakiet jest za 50zł w umowie 24/3. A ile kosztuje w umowie 12/3? Pozostanie tak jak jest 59,99?
 6. Ernando

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Użytkownik forum który pracował w DUK nie odpisuje mi na PW, więc zapytam tutaj. Umowa 12/3 przedłużona w DUK od 28.12. Teraz płacę 3 rachunek i w przyszłym miesiącu składam wypowiedzenie, bo zostaje 6 miesięcy do końca. Obecnie Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD = 59,99 zł Przeglądałem ten temat i przeczytałem, że jest możliwość ponownie uzyskać 12/3, zgadza się? Jeśli to pogłoski, to na co mogę liczyć w 100%? Nie chce płacić więcej niż teraz (59,99 zł). Może jest tu jakiś konsultant pracujący w DUK, który od razu jak moje wypowiedzenie wejdzie w system to zadzwoni i bez zbędnych rozmów zaproponuje najkorzystniejszą ofertę? Pozdrawiam.
×