Jump to content

zed37

Users
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About zed37

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

145 profile views
 1. zed37

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Niezależnie czy jestem abonentem czy nie ? W jakiej cenie mozna dorwac ? Byłem w punkcie Plusa (obsługującego CP) i nie mieli i nie słyszeli że mozna u nich kupić
 2. zed37

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Oferta sprzed chwili: Obecny pakiet przedłużenie (Full bez PSP) + 2 x MR (wymiana 1 x HD5500 na 2x Evobox Lite) , umowa 12/3 - uśredniona 82 lub 85 zł (końcówki nie pamietam ale 80 z hakiem) lub To co powyżej bez HBO - 12/3 uśredniona 60 zł mi też konsultant powiedziała ze PSP tylko w umowach na 24 miesiące wiec dam sobie spokój dla 2 meczów w tygodniu płacic wiecej moim zdaniem nie ma sensu. Próbowałem jeszcze dokupić konwerter UNICABLE na Evoboxa + 2xMR ale podobno nie mają (dziwne wciskają Evoboxa że taki super Unocable i nie mają konwerterów) - nie wiecie gdzie i za ile mozna go dokupić ?
 3. zed37

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Witam, obecnie mam to co w podpisie czyli Premium + 1xMR - z racji Smart DOM płace póki co 54,99. Pod koniec kwietnia bede rezygnowac z Netu który uprawnia mnie do korzystania ze zniżki Smart DOM (50%), telewizje mam juz na umowie na czas nieiokreślony- i teraz kombinuje tak - czekam do zakończenia umowy na internet aby korzystac z smart dom bo raczej w tej cenie nie dostane tej oferty. - składam wypowiedzenie na TV w marcu aby weszło w życie z końcem kwietnia równo z internetem - i teraz pytanie na jaką ofertę mozna liczyć na sam TV? standardowe ceny ze strony w rozbiciu na 24/6, 12/3 lub 15/3?? czy coś innego ? Generalnie celowałbym Premium MAX bez HBO + PSP + 2 x MR - - np jezeli wezme 24/6 to bedzie od 7 miesiąca 90 zł czyli średnio na 24 miesiące wyjdzie 67,50. To wszystko co mozna ugrać ?
 4. Dzięki za info. Właśnie nie mogłem jakoś tego znaleźć na stronce.
 5. Jaka jest teraz cena HBO GO, gdybym chciał wykupić osobno, a nie przez jakiegoś operatora? Na ilu odbiornikach jednocześnie można oglądać?
 6. zed37

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Mnie z kolei denerwuje ganianie po piętrach z kartą co 2 tygodnie. No cóż, albo rybka albo pipka, jak powiedział poeta.
 7. zed37

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  No to lipa, czyli żeby mieć nagrywanie w multiroom, trzeba zostać przy starym dekoderze, np. HD5500? A jak się z tym pogodzę to tylko LIte może iść do Multiroom?
 8. zed37

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Jeżeli dobrze widzę to Evobox Lite nie ma żadnego wejścia USB, czyli nie można podpiąć pod niego dysku, żeby coś nagrać. Czy w takim razie jest opcja, żeby zamiast Lite dobrać Evobox HD jako multiroom (głównym zostanie Evobox PVR) aby móc nagrywać?
 9. zed37

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  No to tak jak myslałem szału nie ma ... czyli musze oddać Evoboxa i HD5500 i dostane w zamian EVOBOX HD i EVOBOX LITE bez dysków ? nie ma opcji aby mieć nadal Evoboxa z nagrywaniem i uzyskać multiroom po wifi / kablu ? chciałbym dobrać drugi multiroom - to dodatkowe 5 zł ?
 10. zed37

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Witam moja sytuacja obecnie to: - Internet LTE (1 produkt Smart Dom) - umowa do kwietnia - 59,99 - TV - (2 produkt Smart DOM 50%) pakiet premium max (dawny premium bez ligi mistrzów) - umowa na czas nieokreślony 54,99 - multiroom x1 zamerzam zrezygnować z internetu - wypowiedzenie z miesiecznym terminem w związku z rezygnacją z internetu strace zniżki smart dom i teraz pytanie jaką umowe mozna uzyskać, chciałbym pozostawić to co mam jezeli chodzi o zakres programów i z chęcią wymieniłbym jakoś dekodery aby nie musieć juz ganiać z karrą po piętrach (teraz mam Evoboxa + 5500) poradźcie coś przed kontaktem z CP
 11. zed37

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Tak jestem z TV na nieokreślonym i nadal płace 50% czyli 59,99 a LTE (uprawniający) mam do kwietnia 2019 jak nic nie zrobisz z umową to bedziesz miał bez zmian póki jakiegoś aneksu nie podpiszesz
 12. zed37

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  mam obecnie Premium Max sprzed 2 lat (HBO, Eleven itp w cenie) - zrabatowany Smartdomem na 50% (60 zł miesięcznie) umowa juz na czasie nieokreślonym. Niestety najpewniej beze musial zrezygnowac z usługi uprawniającej (internet) i teraz pytanie co mozna ugrać i w jakiej cenie no i w jakiej kolejności składać wypowiedzenia ? Chciałbym zachowac to co mam (m in HBO, Eleven + Multiroom), PSP niekoniecznie bo nie jest według mmnie oplacalny wiec wychodzi mi że Familijny + HBO (czy mozna bez HBP GO ??) + Eleven + Multiroom - według cennika dla nowego wychodzi 115 miesiecznie i 2 miesiace za 0 - czy coś innego mozna ugrać jako przedłużenie przy rezygnacji z Internetu czy też wtedy jest sie jak nówka sztuka ?
 13. zed37

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Czesc mam obecnie stary pakiet maksymalny Premium Max sprzed 2 lat (HBO, Eleven itp w cenie) - zrabatowany Smartdomem na 50% (60 zł miesięcznie) umowa juz na czasie nieokreślonym. Niestety najpewniej beze musial zrezygnowac z usługi uprawniającej (internet) i teraz pytanie co mozna ugrać i w jakiej cenie no i w jakiej kolejności składać wypowiedzenia ? Chcuiałbym zachowac to co mam (m in HBO, Eleven + Multiroom), PSP niekoniecznie bo nie jest według mmnie oplacalny jezeli bedzie w cenie to ok ale jezeli bedzie powiekszał opłate to bez sensu patrzac co i przez ile miesięcy bedzie do obejrzenia. Tak wiec co mozna ugrać ?
 14. zed37

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Czyli stracę stare zniżki Smart DOM 50%, a będę miał nowy SMART DOM, gdzie zniżka jest kwotowa chyba 10, czy 20 zł, tak?
 15. zed37

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Czy mając umowę do lipca (Premium MAX w SMART DOM chyba o ile pamiętam 59,90) można dobrać kolejny multiroom bez zmiany umowy? Mam już Evoboxa i 1 szt multiroom. Czy też będzie wtedy aneks i stracę SMART DOM w obecnej formie 50%?
×