Jump to content

Power

Users
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Power

 1. Pośmiejemy się, jak po połączeniu MM z Vectrą będziesz płacił dużo drożej, niż u innych operatorów - to już lada moment.
 2. Ogólnie MM schodzi na psy z ofertami. 30 lipca wygasła mi umowa na internet mobilny 10 GB za 1 zł. Ogólnie nie używałem tej usługi i chciałem z niej zrezygnować, tak więc w czerwcu złożyłem stosowne wypowiedzenie. Przez ponad miesiąc byłem "atakowany" co dwa dni sms-ami, abym skontaktował się z działem utrzymania klienta, bo ponoć mieli wspaniałą ofertę. Któregoś dnia zadzwonił do mnie konsultant z DUKu i zaproponował przedłużenie umowy na rok za 1 zł. Podszedłem do tej oferty z dużym dystansem i powiedziałem , że się zastanowię i oddzwonię. Ostatecznie postanowiłem zrezygnować z usługi i nie oddzwaniać. W ostatni dzień obowiązywania umowy zadzwonił do mnie ponownie konsultant z DUK, twierdząc, że ma świetną ofertę, której nikt nie przebije! Pomyślałem sobie -dopłacicie mi, abym korzystał z internetu mobilnego? Podczas rozmowy o mało nie padłem ze śmiechu, konsultant zaproponował mi w "promocji" 5 razy droższą usługę - czyli zamiast 1 zł - 5 zł za miesiąc. Kiedy powiedziałem, że uprzednio proponowano mi przedłużenie za 1 zł - odpowiedział, że u nich takich cen już nie ma... . Reasumując, mam jeszcze kilka usług w MM i będę z tej firmy uciekał na rzecz innych operatorów, którzy obecnie oferują swoje usługi troszeczkę taniej. Tak się kończy przygoda z MM po prawie 22 latach... .
 3. Trzeba jeszcze w ustawieniach dekodera (ustawienia-->Antena-->Konfiguracja anteny) zmienić typ konwertera na (Konwerter SCR) oraz przypisać odpowiednie pasmo dla każdego dekodera np. Dekoder 1 - 1210 MHz, Dekoder 2 - 1420 MHz, Dekoder 3 - 1680 MHz, Dekoder 4 - 2040 MHz.
 4. Mój dekoder jest do wymiany, więc szkoda go resetować i pozbawiać się swojej listy kanałów. Rok temu z bólem serca został wymieniony uszkodzony dekoder HD 3000 na HD 5500 przez APS. Dekoder po odpaleniu przez około 5 minut się zacina, mrozi - potem pracuje poprawnie. Instalacja antenowa działa poprawnie - więc to wina tego dekodera. Już dawno bym go wymienił, ale na wymioty mnie bierze, kiedy muszę się użerać z miejscowym APSem. Oni zawsze mają problemy z wymianą, straszą karami itp. Zawsze to wygląda tak, jakby to oszust z 10 letnim stażem w CP chciał ich wprowadzić świadomie w błąd. Zawsze problemem dla APSu jest to, że aneksuje umowy telefonicznie - a nie łykam ich kiepskich ofert. Za każdym razem mi to wypominają i robią wielką łachę przy wymianie uszkodzonych dekoderów.
 5. Wyłączenie funkcji audiodeskrypcji w tym dekoderze może być dość kłopotliwe. W moim okazie, muszę kilkakrotnie przełączać między ścieżkami i za każdym razem zatwierdzać wybór. Za którymś razem udaje się wyłączyć.
 6. Panowie jest jeszcze korzystniejsza opcja - abonament komórkowy w Multimedia Polska: 14,99 zł no limit i 2 Gb internetu 19,99 zł no limit i 5 Gb internetu 24,99 zł no limit i 10 Gb internetu Wszystko na infrastrukturze Plusa.
 7. Dzyn, poczytaj moje wcześniejsze posty w tym temacie - ja dla bezpieczeństwa w wypowiedzeniu napisałem, że ostatnim dniem świadczenia usługi będzie 13 styczeń (to już po zmianie programowej)- bo 14 stycznia rozpoczyna mi się nowy okres rozliczeniowy. Telefonicznie zawarłem nowy aneks (sam zadzwoniłem) i nowy aneks wchodzi w życie 14.12.2019r.
 8. Ba, ja ponad rok temu zawarłem tak korzystny aneks z Polsatem, że gdy się zorientowali to go samoczynnie anulowali i przeszli do starej umowy. Tłumacząc, że DUK się pomylił - chodziło o cenę za pakiet Premium 60 zł (w tym 2 multiroomy, Polsat Go) Nie mogli tak zrobić- bo aneks to prawa i obowiązki dla 2 stron. Reklamacja pomogła i dostałem w ramach zadośćuczynienia 3 (standardowe) + 3 miesiące gratis za zasadną reklamację. Też w przeszłości miałem do czynienia z opornymi konsultantami. Dziś mówię im wprost - wiem co możecie zaoferować biorę to i to. Zawsze odnoszę się do nich z szacunkiem i odpowiednim tonem. Trochę się dziwią, że wiem co mogą zaoferować - np. system rotacji w umowach. Ogólnie tam też są ludzie. Ja kilkukrotnie usłyszałem od nich, że skoro jest taka możliwość (aneksowania umów), to powinienem jako klient z tych możliwości korzystać. Nie owijam w bawełnę, że np. jestem fanem CBS Action i będę płakał pół roku po jego wycofaniu z oferty. W tym miejscu składam szczere podziękowania twórcom forum i użytkownikom. To dzięki Wam jestem taki "mądry" w temacie CP.
 9. Powiedziałem po weryfikacji danych o co mi chodzi (jaką umowę chcę), pani z DUKu grzecznie powiedziała, że sprawdzi czy może mi tę ofertę "sprzedać" i po chwili przeszliśmy do nawiązania nowego aneksu. Nie było nawet mowy o innych opcjach. Alternatywnie byłem przygotowany na 24/6 - ale skoro dali bez gadania 12/3? Nadmienię, że obecnie jestem w trzecim miesiącu bezpłatnym (dla tych, którym nie chce się czytać - stara umowa 12/3). Tak więc nie ma znaczenia, na jakim etapie starej umowy jesteście. Mój okres rozliczeniowy to 14 każdego miesiąca. Teoretycznie mogli mnie przytrzymać w niepewności aż do 14 grudnia- jednak z tego co zrozumiałem, zależy im na szybkim załatwieniu wypowiedzeń poprzez aneksy. Polecam po wypowiedzeniu i jego zarejestrowaniu do osobistego wykonania telefonu do DUKu. Czekanie na tel. z DUKu jest irytujące- zawsze możemy zadzwonić wtedy, kiedy to nam pasuje i spokojnie porozmawiać. No i najważniejsze. Trzeba mieć w starej umowie gwarantowany CBS Action.
 10. W umowie na 15 miesięcy jest tylko 1 miesiąc bezpłatny - the cable guy zaktualizuj dane Ja dziś zawarłem nowy aneks. Poprzednio umowa 12/3 pakiet Premium. Wypowiedzenie wysłane przez ICOK w związku z usunięciem CBS Action. Dziś zadzwoniłem do DUKu i poprosiłem o kolejną umowę 12/3 za Premium ( w tym 3 miesiące VOD za darmo, Polsat GO za 5 złociszy, 2 multiroomy) - po wyłączeniu po 3 miesiącach VOD - 100 zł/ miesiąc.
 11. Ja korzystam z systemu rotacji 15/3 - wypowiedzenie- aneks - umowa 12/3 . Obecnie posiadam umowę 12/3 - pakiet Premium. I pytanko,czy po wypowiedzeniu umowy z powodu usunięcia kanału mogę negocjować kolejne 12/3 czy muszę się zgodzić z automatu na 15/3?
×
×
 • Create New...