Jump to content

Darek80

Users
 • Content Count

  59
 • Joined

Community Reputation

5 Neutralna

About Darek80

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

156 profile views
 1. Obecnie Family Max HD + HBO + CP GO za 70 zł. Dekoder Evobox PVR bez czynszu. 1. Czy możliwe jest z tym dekoderem przejście po wypowiedzeniu na Familijny Max HD 24/3 za 30 zł? 2. Czy pojawi się czynsz za dekoder? 3. Czy w tej umowie jest też CP GO albo można go mieć z dopłatą np. +5 zł?
 2. Właśnie koledze zablokowano jego prywatny dekoder. (błąd INIT) Umowa przedłużona 2 miesiące temu na 2 lata. Propozycja C+ - 99 na start + 15 zł miesięcznie za wynajem dekodera. Więc 99+15*21 = 414 dopłaty 'za nic'... Czy można wypowiedzieć umowę z tytułu jej nieświadczenia przez C+?
 3. Hmm, mam umowę z 2 wariantami w elastyczności: - Familijny HD + HBO - Familijny HD Max + HBO a z drugiej strony mam gwarantowany w Film HD CBS Action. Co w takiej sytuacji - można wypowiadać i kończyć umowę (bez kary) czy nie można?
 4. Mam Familijny Max HD + HBO + Cyfrowy Polsat Go za 70 zł miesięcznie z dekoderem Evobox PVR. Myślę o zejściu na Familijny Max HD i wspominane tu wielokrotnie 24/3 za 30 zł miesięcznie. 1. Czy da się to zrobić pozostawiając Evobox PVR bez czynszu miesięcznego? 2. Jak rozumiem po wypowiedzeniu najwcześniej 4 miesiące przed końcem umowy? 3. Kiedy brać do tego multiroom (przed/razem/po przedłużeniu umowy)?- i czy uda się go dostać za 5 czy 10 zł miesięcznie? 4. Czy do Familijny Max HD 24/3 za 30 zł można dobrać cyfrowy polsat go? Jaka to dopłata?
 5. Też od jakiegoś czasu mam sytuacje z przeskakiwaniem EPG do bieżącego kanału po paru sekundach (włączam EPG, zmieniam kanały i nagle przeskakuje do bieżącego). Dzieje się to 1 raz po włączeniu EPG. Potem dość długo można przeglądać i nic się nie dzieje.
 6. 21x30 cyfrowy Polsat FMaxHD + 23*19,90 hbogo bezpośrednio od HBO (ALE musi być tv smart czy coś innego do odtwarzania) =1090
 7. No to dodatkowo znika część związana z Plus bankiem. https://plusbank.pl/o-banku/biuro-prasowe/aktualnosci/zakonczenie-promocji-bonus-plus No cóż, umowa jeszcze na parę miesięcy...
 8. Zdarzało się mi miesiącami mieć mniej niż 10% miejsca. Poza irytującym ostrzeganiem i czasem muleniem nie było innych objawów. Może coś jest niedopracowane dla instalacji 1 kablowej i nie ostrzega o konfliktach? Ja mam instalację dwukablową.
×
×
 • Create New...