Jump to content

Darek80

Users
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Darek80

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

86 profile views
 1. 21x30 cyfrowy Polsat FMaxHD + 23*19,90 hbogo bezpośrednio od HBO (ALE musi być tv smart czy coś innego do odtwarzania) =1090
 2. No to dodatkowo znika część związana z Plus bankiem. https://plusbank.pl/o-banku/biuro-prasowe/aktualnosci/zakonczenie-promocji-bonus-plus No cóż, umowa jeszcze na parę miesięcy...
 3. Zdarzało się mi miesiącami mieć mniej niż 10% miejsca. Poza irytującym ostrzeganiem i czasem muleniem nie było innych objawów. Może coś jest niedopracowane dla instalacji 1 kablowej i nie ostrzega o konfliktach? Ja mam instalację dwukablową.
 4. Z jakością - faktycznie jeśli na satelicie jest lepiej o ile nie ma burzy to nie poszaleli... W dodatku - część kanałów można przewijać, część nie. Patrzyłem na to z nadzieją: jesień / zima przeprowadzę się. Sygnał sat raczej będzie, ale jeśli mógłbym zmigrować z Evobox PVR na IP i NIE STRACIĆ (jakości / części kanałów) - to bym w to chętnie wszedł.
 5. Wczoraj poszły gdzieś wszystkie zaplanowane nagrania. Np. serial nadawany w niedzielę lub wtorek odcinek w dniu 21/22.10 (Tak,w przyszłym tygodniu) nie został nagrany z powodu braku prądu... Mam zaplanowane nagraj codziennie Polsat od 18.50 do 19.50. Wczoraj się nie nagrało. A na liście zaplanowanych pojawiło się jakiś nagranie bez daty początkowej i końcowej na kanale Polsat. I drugie cykliczne z kanału Polsat z datą od 22 lutego... 2 inne seriale zniknęły z listy zaplanowanych a w menu dla odcinka w epg była tylko pozycja nagraj odcinek. Po paru restartach, pokasowaniu nieudanych nagrań z przyszłego tygodnia i anulowanych nagrań sezonu udało się znów dać wszystko do nagrania... Evobox z pierwszych dostępnych na rynku, wolne koło 25% dysku.
×
×
 • Create New...