Jump to content

Darek80

Users
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Darek80

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

103 profile views
 1. Też od jakiegoś czasu mam sytuacje z przeskakiwaniem EPG do bieżącego kanału po paru sekundach (włączam EPG, zmieniam kanały i nagle przeskakuje do bieżącego). Dzieje się to 1 raz po włączeniu EPG. Potem dość długo można przeglądać i nic się nie dzieje.
 2. 21x30 cyfrowy Polsat FMaxHD + 23*19,90 hbogo bezpośrednio od HBO (ALE musi być tv smart czy coś innego do odtwarzania) =1090
 3. No to dodatkowo znika część związana z Plus bankiem. https://plusbank.pl/o-banku/biuro-prasowe/aktualnosci/zakonczenie-promocji-bonus-plus No cóż, umowa jeszcze na parę miesięcy...
 4. Zdarzało się mi miesiącami mieć mniej niż 10% miejsca. Poza irytującym ostrzeganiem i czasem muleniem nie było innych objawów. Może coś jest niedopracowane dla instalacji 1 kablowej i nie ostrzega o konfliktach? Ja mam instalację dwukablową.
 5. Z jakością - faktycznie jeśli na satelicie jest lepiej o ile nie ma burzy to nie poszaleli... W dodatku - część kanałów można przewijać, część nie. Patrzyłem na to z nadzieją: jesień / zima przeprowadzę się. Sygnał sat raczej będzie, ale jeśli mógłbym zmigrować z Evobox PVR na IP i NIE STRACIĆ (jakości / części kanałów) - to bym w to chętnie wszedł.
×
×
 • Create New...