Jump to content

Darek80

Users
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Darek80

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

52 profile views
 1. Darek80

  Cyfrowy Polsat - oferta IPTV

  Z jakością - faktycznie jeśli na satelicie jest lepiej o ile nie ma burzy to nie poszaleli... W dodatku - część kanałów można przewijać, część nie. Patrzyłem na to z nadzieją: jesień / zima przeprowadzę się. Sygnał sat raczej będzie, ale jeśli mógłbym zmigrować z Evobox PVR na IP i NIE STRACIĆ (jakości / części kanałów) - to bym w to chętnie wszedł.
 2. Darek80

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Wczoraj poszły gdzieś wszystkie zaplanowane nagrania. Np. serial nadawany w niedzielę lub wtorek odcinek w dniu 21/22.10 (Tak,w przyszłym tygodniu) nie został nagrany z powodu braku prądu... Mam zaplanowane nagraj codziennie Polsat od 18.50 do 19.50. Wczoraj się nie nagrało. A na liście zaplanowanych pojawiło się jakiś nagranie bez daty początkowej i końcowej na kanale Polsat. I drugie cykliczne z kanału Polsat z datą od 22 lutego... 2 inne seriale zniknęły z listy zaplanowanych a w menu dla odcinka w epg była tylko pozycja nagraj odcinek. Po paru restartach, pokasowaniu nieudanych nagrań z przyszłego tygodnia i anulowanych nagrań sezonu udało się znów dać wszystko do nagrania... Evobox z pierwszych dostępnych na rynku, wolne koło 25% dysku.
 3. Czy u Was działa na dekoderach? Wczoraj wieczorem próbowałem ileś różnych programów odpalić na Evobox - i za każdym razem komunikat błędu. Teraz patrzyłem na telefonie - działa ok.
×