Jump to content

killerów dwóch

Users
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by killerów dwóch

 1. killerów dwóch

  Multimedia

  Ciężko ci było wynegocjować taką cenę? Mam takie samo łącze. Na ile przed końcem umowy zawarłeś aneks?
 2. killerów dwóch

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Przecież na Evobox obraz z HBO GO to mydło w SD. Jak można to oglądać z Evoboxa? Lepiej ze wszystkiego innego niż z dekoderów CP, bo na wszystkich jest to samo mydło.
 3. Oglądałem 2 pierwsze odcinki. Myślę, że troszkę jest gorzej niż w poprzednich sezonach, ale to mała różnica. Może gdzieś 15% ?
 4. Bloodline to najlepszy serial jaki oglądałem w ostatnich latach. Polecam bardzo The Affair, pomimo że powiecie, że jakiś romans, ale ma swój świetny klimat, akcje i wyraziste postaci. Oglądam teraz Bates Hotel, też dobry serial w podobnym klimacie, jednak nierówne odcinki. Czasem jest fajna dobra akcja a czasem ciągnie się jak flaki z olejem. Może ktoś polecić dobry serial podobny do powyższych?
 5. killerów dwóch

  Netflix – oferta programowa

  Mówmy: my, wy, oni. Resztę skasować
 6. Jakie odczucia? Subiektywne.. Takie na moje gały..
 7. killerów dwóch

  Netflix – oferta programowa

  Nie dziwmy się temu wszystkiemu, bo w końcu i pomału dotrze to do nas. W USA i na zachodzie taka "równość" jest czymś "normalnym". Mam jednak nadzieję, że w tym względzie u nas będzie jednak inaczej i się to wszystko nie przyjmie.
 8. To samo mogę napisać do Ciebie. Podeprzyj swoje wywody jakimiś parametrami. A tak, to Tobie się wydaje inaczej a mnie inaczej. Pisałem, że to moje subiektywne odczucie. Na innych smart tv obraz jest gorszy a na Samsungu lepszy. Tyle widziałem i będę się tego trzymał.
 9. Nie mam czym i jak sprawdzić, ale potwierdzam, że na smart Samsunga obraz HBO Go jest dobry i ma na pewno więcej niż 3 Mb/s. W każdym razie ogląda się dobrze i nie wali pikselami po oczach. Co do Netflixa, to najwięcej w 1080 leci 7,15 Mb/s.
 10. Dodali niedawno pierwszy odcinek 3 sezonu serialu Sprawa Idealna. Zarówno na smart tv jak i w przeglądarce jest tylko język angielski bez jakichkolwiek napisów. To tak teraz ma być w HBO GO? Taka nowoczesność?
 11. Oglądałem dwa odcinki i faktycznie taki średniak. Po pierwszym odcinku miałem zdecydowanie złe zdanie. Po drugim wydaje mi się nieco lepszy, ale prostota fabuły powoduje, że na pewno nie jest to dobry serial.
 12. Jeśli w ten sposób kombinują, to znaczy, że prędzej czy później podwyżki wprowadzą. Opłacam Ultra HD i nie zapłacę im ani grosza więcej. Nie dość, że w naszym kraju oferta jest słaba, to jeszcze chcą więcej za mniej? Chyba ich... wiecie co.
 13. killerów dwóch

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Ja też mam Samsunga z tym pilotem i faktycznie, można w ogóle nie używać pilota do Evoboxa. Działa wszystko świetnie.
 14. killerów dwóch

  Multimedia

  Miałeś jeszcze 5 miesięcy umowy i przedłużyłeś teraz? Nowa umowa wchodzi teraz, czy dopiero po 5 miesiącach? Rozumiem, że chciałeś utrzymać dobrą cenę, jaką płacisz dotychczas. Nie pytałeś przypadkiem czy by nie przedłużyli na lepszych warunkach ze zwiększeniem prędkości Internetu?
 15. killerów dwóch

  Multimedia

  W routerze Huawei HG8245H brak jest możliwości wyboru trybu pracy "bridge". Żadnego trybu nie da się wybrać. Sam router jednak muszę pochwalić. Działa bardzo dobrze, ma dobry zasięg wi-fi i nie zamula.
 16. killerów dwóch

  Multimedia

  Coś w tym jest. Ja też zauważyłem, że coraz bardziej denerwuje mnie konieczność przewijania reklam w nagranych programach. Wolę już Netflix i HBO GO. Myślę, że trochę żałuję, że przedłużyłem umowę z CP na Familijny HD + 2 x multiroom za 35 zł. Uważam, że następnym razem, jak dożyję, to już tego nie przedłużę. Trzymają mnie tylko kanały informacyjne, chociaż tam coraz więcej reklam...
 17. killerów dwóch

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Jest podłączony do prądu, anteny i telewizora. W każdym czasie mogę go włączyć, aczkolwiek 99% swego żywota spędza jako ładny zegarek w sypialni. Dekoder był ustawiony na tryb "szybki start" gdy był normalnie używany. Teraz, gdy prawie się go nie używa sam się przełączył na tryb "czuwanie".
 18. killerów dwóch

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Tak dla informacji. Mądry ten multiroom. Mam dwa dekodery HD5000 i Evoboxa. Jednego HD5000 przestałem używać jakieś dwa miesiące temu. Dotychczas obydwa dodatkowe blokowały się co 17 dni. Teraz ten używany nadal ma 17 dni, natomiast ten nieużywany zaczął skubany się blokować co kilka dni. Nieużywany, ale sprawdzam tylko kiedy traci uprawnienia.
 19. killerów dwóch

  Multimedia

  Nie chce mi się w to wierzyć. Jeżeli klient nie zgadza się na ofertę utrzymaniową, co w efekcie będzie skutkować utratą zarobku przez operatora, to jaki interes miałby ten operator gdyby nie dopuścił innego domownika do zawarcia umowy pod tym samym adresem? Jest to całkowicie nielogiczne, zwłaszcza, że byłaby to nowa umowa na czas określony, na warunkach ogólnie dostępnych dla nowych klientów. Jednak też wiem, że żyjemy w ciekawym kraju i jakby faktycznie tak było to wielce bym się nie zdziwił. Czekamy na informację od kogoś, kto miał taką sytuację.
 20. killerów dwóch

  Netflix – oferta programowa

  Na polskim Netflix jest 6 sezonów Homeland, właśnie oglądam. Czy zauważył ktoś, że wybiórczo w poszczególnych odcinkach skopany jest całkowicie dźwięk? Są jakieś przydźwięki, zakłócenia i falowanie lewo - prawo. Chodzi mi o dźwięk oryginalny angielski.
 21. killerów dwóch

  Multimedia

  A to ciekawe, przecież mają te swoje "super promocje" dla nowych klientów na stronie internetowej, zatem chyba każdy może skorzystać? Nie wierzę, że mogliby odmówić nowej osobie podpisania takiej umowy. W moim przypadku płacę 59 zł za internet 120 Mb/s. Dla nowych jest teraz to samo za 49 zł. Nie ukrywam, że interesuje mnie tylko internet, więc nie porównywałem ofert z telewizją.
 22. killerów dwóch

  Multimedia

  Ja tutaj widzę jeszcze jeden możliwy "tok postępowania". Wysłać wypowiedzenie, czekać na kontakt z DUK, do końca umowy odrzucać niesatysfakcjonujące oferty, a jeżeli nie uda się dogadać, to zawrzeć następną umowę na innego domownika. Teraz dla nowych klientów oferty są tańsze niż dla obecnych.
 23. Odnawiam umowę z dniem 08.01.2019 r. Kanał Polsat News 2 jest dalej gwarantowany.
 24. Dzięki za info. W moim smart tv i w przeglądarkach leci taki sam bitrate w 1080, czyli najwyżej 7,5 Mb/s. Czyli "cudów panie ni ma"..
 25. Wydaje się, że to miesza coś Netflix. I jest to jak dla mnie problem, bo mam 120 Hz dobrej jakości Full HD i wyraźnie widzę, co leci w przepływności 2 do 3 Mb/s a co 6 Mb/s i wyżej. Różnica w jakości jest znacząca i nie chcę oglądać tych filmów z niskim bitrate. Czepiłem się tego Outlander, bo oglądamy to teraz i w tym filmie jakość jest bardzo dobra. Jak włączę coś z niską przepływnością to mnie nerwy biorą. Wydaje mi się, że oglądając filmy na komputerach w Microsoft Edge, które dostaje obraz 1080 ten bitrate jest większy. Obraz jest subiektywnie lepszej jakości niż na smart tv. Podpinam kablem HDMi i "na oko" widzę różnicę. Wie ktoś jak sprawdzić bitrate w komputerze?
×