Jump to content

killerów dwóch

Users
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by killerów dwóch

 1. Większość abonentów nie wie, albo nie chce wiedzieć, że żeby dostać ofertę porównywalną z ofertami dla nowych abonentów trzeba odczekać do końca okresu bieżącej umowy a następnie złożyć wypowiedzenie, by za chwilę podjąć sztukę negocjacji . To jest norma wszędzie. Można zwłaszcza w Multimedii krótko negocjować i szybko dostać dobrą ofertę. Ja po wypowiedzeniu dostałem 300 Mb/s za 45 zł. Wymienili mi też router GPON na nowszy model - Huawei EG8245H5. Czuć różnicę, że ma wydajniejszego procka, strony otwierają się zauważalnie szybciej. Router wymienili mi w lokalnym BOK bez żadnego problemu, ale paniusia zrobiła się zła, że nie przedłużyłem umowy u nich, lecz poprzez kontakt z DUK. Łaski nie robią...
 2. Polsat News w dvbt do mnie nie dociera. Niestety dalej jestem skazany na Polsat i pakiet Familijny HD.
 3. Ja miałem na myśli oglądanie na telewizorze za pomocą jakiegoś urządzenia, które by mogło zastąpić dekoder, z obsługą pilotem. Aplikacje smart tv odpadają, bo trzeba się pomiędzy nimi przełączać. Ma być obsługa tak prosta jak dotychczas z dekodera, czyli przełączanie kanałów góra, dół i wystarczy. Jest chyba ta kostka od player, ale tam nie oglądnę Polsat News.
 4. Chcę oglądać wszystkie kanały informacyjne, sport mnie nie interesuje. Wskaż mi źródło z internetu, gdzie mógłbym to oglądać na telewizorze.
 5. Pisałem kiedyś, że zmienili mi prędkość do 300 Mb/s. Mam router światłowodowy Huawei HG8245H. Od 1 listopada prędkość 300 Mb/s już działa i routera nie wymieniali. ALE ja mam do Was pytanie. Multimedia ma już następcę mojego routera, który ma oznaczenie EG8245Q. Ten router już ma sieć ac w 5GHz i bardzo by mi pasowało, żeby mi na taki wymienili. Niestety przez żadne infolinie sprawy wymiany nie da się załatwić. Zawsze odsyłają do lokalnego biura, natomiast nie chcą nawet mnie połączyć z tym biurem by zapytać i porozmawiać. Czy ktoś przerabiał już taki temat? Tzn. chciał wymienić modem/router na nowszy typ? Da radę tak załatwić, czy będą problemy? Ten dotychczasowy router ma tylko pasmo N do 300Mb/s no i niestety wyciągam na nim na testach maksymalnie 160 Mb/s, podczas gdy na kablu jest solidne 340 Mb/s. Myślę, że 5 GHz i pasmo ac pozwoliłoby przepchać te 300Mb/s przez wi-fi.
 6. No nie wiem, czy nie powinni dać routera z wi-fi w klasie ac. To 300 Mb powinno choćby teoretycznie być możliwe przez wi-fi. Mój router ma tylko standard N. W każdym razie w BOK sprawdzali i powiedzieli mi, że muszą wymienić. Ciekawe, czy robili mnie w bambuko czy też faktycznie wymienią?
 7. No popatrz, ja też mam mieć od jutra nową aneksowaną umowę na 300 Mb/s. Niestety do tej pory nie doczekałem się przysłania żadnej umowy/aneksu potwierdzającego przedłużenie. Czy Ty @marciniozo wymieniałeś sprzęt? Bo ja muszę wymienić router Huawei HG8245H na coś innego, niestety nie wiem na co, bo w BOK nie mają o tym zielonego pojęcia. Jak u Ciebie przebiegała ta zmiana na wyższą prędkość?
 8. Mam pytanie, czy usługa ta jest czasem problemowa jeśli chodzi o jakość streamu? Mam to od tygodnia i było wszystko w porządku, lecz wczoraj kilka razy obniżyło bitrate do strasznej pikselozy oraz trzy razy przerwało transmisję i wywaliło do czarnego ekranu. Nie była to wina internetu, bo w tym czasie zmierzyłem przepustowość i stabilność łącza i wszystko było OK.
 9. Dla mnie "Sukcesja" to najlepszy serial HBO, zaraz po "Grze o Tron". Polecam wszystkim, którzy nie oglądali.
 10. Niezły bajzel mają w tej Multimedii. Wczoraj przedłużyłem umowę i zaakceptowałem nowe warunki a dziś znowu dzwonią z DUK i namawiają mnie do przedłużenia znowu. Co tam mają za system, że każe im dalej dzwonić?
 11. Dziś przy przedłużaniu umowy usłyszałem regułkę, że przy 300 Mb/s gwarantowane jest 40%.
 12. U mnie to chyba nie wchodzi w grę bo ten Twój ma modem kablowy. Ja mam światłowód wprost wpięty do routera.
 13. Dziś przedłużyłem umowę a dopiero wczoraj ją wypowiedziałem. Szybko działają. Miałem internet 120Mb/s za 59 zł, teraz będę miał 300 Mb/s za 45 zł. Dostałem też za 1 zł słuchawki bezprzewodowe JBL, które kosztują 300 zł, zatem jest nieźle. Dodatkowo w cenie jest wi-fi oraz brak jakichkolwiek "Emilów". Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj mi pomogli i podali realne ceny do wynegocjowania. Co prawda mogłem uzyskać 40 zł, ale musiałbym bardzo przyciskać, nie chciałem już płakać o te 5 zł. Uważam, że oferta jest w porządku. Mam do tej pory router HUAWEI HG8245H. Mają go wymienić na inny, bo ten nie jest przeznaczony do łącza 300 Mb/s. Wie ktoś jaki router mogą mi dać?
 14. Uzupełniając, na moim łączu 120 Mb/s upload to tylko marne 10 Mb/s.
 15. Dzięki za info, złożyłem wypowiedzenie telefonicznie bez żadnych problemów. Nakłaniali mnie na pozostanie dalej za 10 zł taniej. Więcej zniżki dać nie mogą i ja ich rozumiem. 😉
 16. Dziś dzwonię złożyć wypowiedzenie. Mam umowę na sam internet 120 Mb/s do końca listopada. Będę chciał zmienić na 300 Mb/s. Jaka najlepsza cena do ugrania mogłaby być realna?
 17. Jaki router ci dali i w jakiej technologii masz neta?
 18. Uruchamianie się jednocześnie dźwięku z lektorem i napisów też zauważyłem. Od kilku dni tak się dzieje. Oglądam na starym smart tv Samsunga z 2014 r. Mam ustawiony dźwięk oryginalny, ale na niektórych serialach i tak samoczynnie uruchamia mi się polski lektor pomimo innego ustawienia wersji dźwiękowej.
 19. To mnie trochę pocieszyłeś. Będę negocjował . Chodzi mi tylko o sam internet. Nie interesuje mnie żadna telewizja od nich. Jak zobaczyłem u sąsiada jakość kanałów tv to mnie zemdliło. Sama pikseloza i mydło. Do tego dekoder to ten 3000 - bliźniaczy do pudełka polsatowskiego. On się przecież nawet sam uciągnąć nie potrafi.
 20. Na dekoderach CP jakość HBO GO to SD. Taka nowoczesność..
 21. Wiem, że drogo płacę, ale przy zawieraniu umowy była to standardowa cena dla wszystkich klientów. Teraz mają dla nowych taniej. W każdym razie dzięki za info.
 22. Dzięki za info, ciężko było utargować tą cenę? Dostałeś taką ofertę po wypowiedzeniu?
 23. To ciekawe, co piszecie. Czyli, mam być przygotowany, że nie dostanę dobrej oferty przy przedłużeniu umowy po złożeniu wypowiedzenia? U mnie Multimedia jest monopolistą, bo nie ma co liczyć jako konkurencji Orange ze swoimi starymi miedzianymi drutami. Mamy nowe światłowody wprost do domu. Internet 120 Mb/s, za kilka miesięcy koniec umowy. Płacę 59 zł. Na jaką cenę mogę liczyć po złożeniu wypowiedzenia? Ma ktoś doświadczenie w tym zakresie?
 24. Już widzę, jak tysiące starszych osób, w tym moi starzy rodzice czytają e-maile o zmianie numeru rachunku bankowego. Moi mają wydrukowany numer rachunku na umowie i tego się trzymają. Strefa abonenta nie działa u nich od początku umowy, u mnie zresztą też nie działa i nigdy nie działała a mam stałą umowę już od kilku lat. Tak, że tego ..
 25. AMC od dłuższego czasu mi działa na Familijnym HD.
×
×
 • Create New...