Jump to content

Power

Users
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About Power

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Giżycko
 1. Panowie jest jeszcze korzystniejsza opcja - abonament komórkowy w Multimedia Polska: 14,99 zł no limit i 2 Gb internetu 19,99 zł no limit i 5 Gb internetu 24,99 zł no limit i 10 Gb internetu Wszystko na infrastrukturze Plusa.
 2. Dzyn, poczytaj moje wcześniejsze posty w tym temacie - ja dla bezpieczeństwa w wypowiedzeniu napisałem, że ostatnim dniem świadczenia usługi będzie 13 styczeń (to już po zmianie programowej)- bo 14 stycznia rozpoczyna mi się nowy okres rozliczeniowy. Telefonicznie zawarłem nowy aneks (sam zadzwoniłem) i nowy aneks wchodzi w życie 14.12.2019r.
 3. Ba, ja ponad rok temu zawarłem tak korzystny aneks z Polsatem, że gdy się zorientowali to go samoczynnie anulowali i przeszli do starej umowy. Tłumacząc, że DUK się pomylił - chodziło o cenę za pakiet Premium 60 zł (w tym 2 multiroomy, Polsat Go) Nie mogli tak zrobić- bo aneks to prawa i obowiązki dla 2 stron. Reklamacja pomogła i dostałem w ramach zadośćuczynienia 3 (standardowe) + 3 miesiące gratis za zasadną reklamację. Też w przeszłości miałem do czynienia z opornymi konsultantami. Dziś mówię im wprost - wiem co możecie zaoferować biorę to i to. Zawsze odnoszę się do nich z szacunkiem i odpowiednim tonem. Trochę się dziwią, że wiem co mogą zaoferować - np. system rotacji w umowach. Ogólnie tam też są ludzie. Ja kilkukrotnie usłyszałem od nich, że skoro jest taka możliwość (aneksowania umów), to powinienem jako klient z tych możliwości korzystać. Nie owijam w bawełnę, że np. jestem fanem CBS Action i będę płakał pół roku po jego wycofaniu z oferty. W tym miejscu składam szczere podziękowania twórcom forum i użytkownikom. To dzięki Wam jestem taki "mądry" w temacie CP.
 4. Powiedziałem po weryfikacji danych o co mi chodzi (jaką umowę chcę), pani z DUKu grzecznie powiedziała, że sprawdzi czy może mi tę ofertę "sprzedać" i po chwili przeszliśmy do nawiązania nowego aneksu. Nie było nawet mowy o innych opcjach. Alternatywnie byłem przygotowany na 24/6 - ale skoro dali bez gadania 12/3? Nadmienię, że obecnie jestem w trzecim miesiącu bezpłatnym (dla tych, którym nie chce się czytać - stara umowa 12/3). Tak więc nie ma znaczenia, na jakim etapie starej umowy jesteście. Mój okres rozliczeniowy to 14 każdego miesiąca. Teoretycznie mogli mnie przytrzymać w niepewności aż do 14 grudnia- jednak z tego co zrozumiałem, zależy im na szybkim załatwieniu wypowiedzeń poprzez aneksy. Polecam po wypowiedzeniu i jego zarejestrowaniu do osobistego wykonania telefonu do DUKu. Czekanie na tel. z DUKu jest irytujące- zawsze możemy zadzwonić wtedy, kiedy to nam pasuje i spokojnie porozmawiać. No i najważniejsze. Trzeba mieć w starej umowie gwarantowany CBS Action.
 5. W umowie na 15 miesięcy jest tylko 1 miesiąc bezpłatny - the cable guy zaktualizuj dane Ja dziś zawarłem nowy aneks. Poprzednio umowa 12/3 pakiet Premium. Wypowiedzenie wysłane przez ICOK w związku z usunięciem CBS Action. Dziś zadzwoniłem do DUKu i poprosiłem o kolejną umowę 12/3 za Premium ( w tym 3 miesiące VOD za darmo, Polsat GO za 5 złociszy, 2 multiroomy) - po wyłączeniu po 3 miesiącach VOD - 100 zł/ miesiąc.
 6. Ja korzystam z systemu rotacji 15/3 - wypowiedzenie- aneks - umowa 12/3 . Obecnie posiadam umowę 12/3 - pakiet Premium. I pytanko,czy po wypowiedzeniu umowy z powodu usunięcia kanału mogę negocjować kolejne 12/3 czy muszę się zgodzić z automatu na 15/3?
 7. Witam Kolegów i poproszę o info. Pomagam koledze wypowiedzieć umowę z CP na pakiet Rodzinny za który płaci 19,99 zł miesięcznie. Do końca umowy pozostało mu 5 miesięcy. Procedurę mu podpowiem i pomogę napisać i wysłać wypowiedzenie. Miał umowę na 24 miesiące, jeden dekoder w domu . Czyli teraz może negocjować 12/3 - ale co z ceną? Da się coś ugrać za ten pakiet? I czy może dostać jakieś kanały dodatkowe na te 3 miesiące gratis? I kolejne pytanie, kolega jest skłonny podnieść nieznacznie swój pakiet, co może w tym przypadku ugrać- chodzi o cenę i nazwę pakietu. Z góry dziękuję za pomoc w imieniu swoim i kolegi.
×
×
 • Create New...