Skocz do zawartości

killerów dwóch

Użytkownicy
 • Zawartość

  188
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Neutralna

O killerów dwóch

 • Tytuł
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

212 wyświetleń profilu
 1. killerów dwóch

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Ja też mam Samsunga z tym pilotem i faktycznie, można w ogóle nie używać pilota do Evoboxa. Działa wszystko świetnie.
 2. killerów dwóch

  Multimedia

  Miałeś jeszcze 5 miesięcy umowy i przedłużyłeś teraz? Nowa umowa wchodzi teraz, czy dopiero po 5 miesiącach? Rozumiem, że chciałeś utrzymać dobrą cenę, jaką płacisz dotychczas. Nie pytałeś przypadkiem czy by nie przedłużyli na lepszych warunkach ze zwiększeniem prędkości Internetu?
 3. killerów dwóch

  Multimedia

  W routerze Huawei HG8245H brak jest możliwości wyboru trybu pracy "bridge". Żadnego trybu nie da się wybrać. Sam router jednak muszę pochwalić. Działa bardzo dobrze, ma dobry zasięg wi-fi i nie zamula.
 4. killerów dwóch

  Multimedia

  Coś w tym jest. Ja też zauważyłem, że coraz bardziej denerwuje mnie konieczność przewijania reklam w nagranych programach. Wolę już Netflix i HBO GO. Myślę, że trochę żałuję, że przedłużyłem umowę z CP na Familijny HD + 2 x multiroom za 35 zł. Uważam, że następnym razem, jak dożyję, to już tego nie przedłużę. Trzymają mnie tylko kanały informacyjne, chociaż tam coraz więcej reklam...
 5. killerów dwóch

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Jest podłączony do prądu, anteny i telewizora. W każdym czasie mogę go włączyć, aczkolwiek 99% swego żywota spędza jako ładny zegarek w sypialni. Dekoder był ustawiony na tryb "szybki start" gdy był normalnie używany. Teraz, gdy prawie się go nie używa sam się przełączył na tryb "czuwanie".
 6. killerów dwóch

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Tak dla informacji. Mądry ten multiroom. Mam dwa dekodery HD5000 i Evoboxa. Jednego HD5000 przestałem używać jakieś dwa miesiące temu. Dotychczas obydwa dodatkowe blokowały się co 17 dni. Teraz ten używany nadal ma 17 dni, natomiast ten nieużywany zaczął skubany się blokować co kilka dni. Nieużywany, ale sprawdzam tylko kiedy traci uprawnienia.
 7. killerów dwóch

  Multimedia

  Nie chce mi się w to wierzyć. Jeżeli klient nie zgadza się na ofertę utrzymaniową, co w efekcie będzie skutkować utratą zarobku przez operatora, to jaki interes miałby ten operator gdyby nie dopuścił innego domownika do zawarcia umowy pod tym samym adresem? Jest to całkowicie nielogiczne, zwłaszcza, że byłaby to nowa umowa na czas określony, na warunkach ogólnie dostępnych dla nowych klientów. Jednak też wiem, że żyjemy w ciekawym kraju i jakby faktycznie tak było to wielce bym się nie zdziwił. Czekamy na informację od kogoś, kto miał taką sytuację.
 8. killerów dwóch

  Netflix – oferta programowa

  Na polskim Netflix jest 6 sezonów Homeland, właśnie oglądam. Czy zauważył ktoś, że wybiórczo w poszczególnych odcinkach skopany jest całkowicie dźwięk? Są jakieś przydźwięki, zakłócenia i falowanie lewo - prawo. Chodzi mi o dźwięk oryginalny angielski.
 9. killerów dwóch

  Multimedia

  A to ciekawe, przecież mają te swoje "super promocje" dla nowych klientów na stronie internetowej, zatem chyba każdy może skorzystać? Nie wierzę, że mogliby odmówić nowej osobie podpisania takiej umowy. W moim przypadku płacę 59 zł za internet 120 Mb/s. Dla nowych jest teraz to samo za 49 zł. Nie ukrywam, że interesuje mnie tylko internet, więc nie porównywałem ofert z telewizją.
 10. killerów dwóch

  Multimedia

  Ja tutaj widzę jeszcze jeden możliwy "tok postępowania". Wysłać wypowiedzenie, czekać na kontakt z DUK, do końca umowy odrzucać niesatysfakcjonujące oferty, a jeżeli nie uda się dogadać, to zawrzeć następną umowę na innego domownika. Teraz dla nowych klientów oferty są tańsze niż dla obecnych.
 11. killerów dwóch

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Wszystkich nieustannie poprawiasz a sam robisz celowe i zamierzone błędy językowe. Słowo "noo" nie występuje w języku polskim. Rozwlekanie wyrazu celem przekazania emocji nie jest poprawne i nie jest dopuszczalne.
 12. killerów dwóch

  Zmiany w ofercie (kanałach CP) - czy można wypowiedzieć umowę?

  Odnawiam umowę z dniem 08.01.2019 r. Kanał Polsat News 2 jest dalej gwarantowany.
 13. killerów dwóch

  Netflix – pytania, problemy, komentarze

  Dzięki za info. W moim smart tv i w przeglądarkach leci taki sam bitrate w 1080, czyli najwyżej 7,5 Mb/s. Czyli "cudów panie ni ma"..
 14. killerów dwóch

  Netflix – pytania, problemy, komentarze

  Wydaje się, że to miesza coś Netflix. I jest to jak dla mnie problem, bo mam 120 Hz dobrej jakości Full HD i wyraźnie widzę, co leci w przepływności 2 do 3 Mb/s a co 6 Mb/s i wyżej. Różnica w jakości jest znacząca i nie chcę oglądać tych filmów z niskim bitrate. Czepiłem się tego Outlander, bo oglądamy to teraz i w tym filmie jakość jest bardzo dobra. Jak włączę coś z niską przepływnością to mnie nerwy biorą. Wydaje mi się, że oglądając filmy na komputerach w Microsoft Edge, które dostaje obraz 1080 ten bitrate jest większy. Obraz jest subiektywnie lepszej jakości niż na smart tv. Podpinam kablem HDMi i "na oko" widzę różnicę. Wie ktoś jak sprawdzić bitrate w komputerze?
 15. killerów dwóch

  Netflix – pytania, problemy, komentarze

  Ach, jakoś mi Twoja odpowiedź umknęła w zgiełku i rwetesie powstałym podczas burzliwej a zarazem wnikliwej lektury tego forum. Bardzo dziękuję za odpowiedź dotyczącą polskiego serialu o tytule 1983. 😄
×