Jump to content

killerów dwóch

Users
 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobra

About killerów dwóch

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

341 profile views
 1. Dla mnie "Sukcesja" to najlepszy serial HBO, zaraz po "Grze o Tron". Polecam wszystkim, którzy nie oglądali.
 2. Niezły bajzel mają w tej Multimedii. Wczoraj przedłużyłem umowę i zaakceptowałem nowe warunki a dziś znowu dzwonią z DUK i namawiają mnie do przedłużenia znowu. Co tam mają za system, że każe im dalej dzwonić?
 3. Dziś przy przedłużaniu umowy usłyszałem regułkę, że przy 300 Mb/s gwarantowane jest 40%.
 4. U mnie to chyba nie wchodzi w grę bo ten Twój ma modem kablowy. Ja mam światłowód wprost wpięty do routera.
 5. Dziś przedłużyłem umowę a dopiero wczoraj ją wypowiedziałem. Szybko działają. Miałem internet 120Mb/s za 59 zł, teraz będę miał 300 Mb/s za 45 zł. Dostałem też za 1 zł słuchawki bezprzewodowe JBL, które kosztują 300 zł, zatem jest nieźle. Dodatkowo w cenie jest wi-fi oraz brak jakichkolwiek "Emilów". Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj mi pomogli i podali realne ceny do wynegocjowania. Co prawda mogłem uzyskać 40 zł, ale musiałbym bardzo przyciskać, nie chciałem już płakać o te 5 zł. Uważam, że oferta jest w porządku. Mam do tej pory router HUAWEI HG8245H. Mają go wymienić na inny, bo ten nie jest przeznaczony do łącza 300 Mb/s. Wie ktoś jaki router mogą mi dać?
 6. Uzupełniając, na moim łączu 120 Mb/s upload to tylko marne 10 Mb/s.
 7. Dzięki za info, złożyłem wypowiedzenie telefonicznie bez żadnych problemów. Nakłaniali mnie na pozostanie dalej za 10 zł taniej. Więcej zniżki dać nie mogą i ja ich rozumiem. 😉
 8. Dziś dzwonię złożyć wypowiedzenie. Mam umowę na sam internet 120 Mb/s do końca listopada. Będę chciał zmienić na 300 Mb/s. Jaka najlepsza cena do ugrania mogłaby być realna?
 9. Jaki router ci dali i w jakiej technologii masz neta?
 10. Uruchamianie się jednocześnie dźwięku z lektorem i napisów też zauważyłem. Od kilku dni tak się dzieje. Oglądam na starym smart tv Samsunga z 2014 r. Mam ustawiony dźwięk oryginalny, ale na niektórych serialach i tak samoczynnie uruchamia mi się polski lektor pomimo innego ustawienia wersji dźwiękowej.
 11. To mnie trochę pocieszyłeś. Będę negocjował . Chodzi mi tylko o sam internet. Nie interesuje mnie żadna telewizja od nich. Jak zobaczyłem u sąsiada jakość kanałów tv to mnie zemdliło. Sama pikseloza i mydło. Do tego dekoder to ten 3000 - bliźniaczy do pudełka polsatowskiego. On się przecież nawet sam uciągnąć nie potrafi.
 12. Na dekoderach CP jakość HBO GO to SD. Taka nowoczesność..
 13. Wiem, że drogo płacę, ale przy zawieraniu umowy była to standardowa cena dla wszystkich klientów. Teraz mają dla nowych taniej. W każdym razie dzięki za info.
 14. Dzięki za info, ciężko było utargować tą cenę? Dostałeś taką ofertę po wypowiedzeniu?
 15. To ciekawe, co piszecie. Czyli, mam być przygotowany, że nie dostanę dobrej oferty przy przedłużeniu umowy po złożeniu wypowiedzenia? U mnie Multimedia jest monopolistą, bo nie ma co liczyć jako konkurencji Orange ze swoimi starymi miedzianymi drutami. Mamy nowe światłowody wprost do domu. Internet 120 Mb/s, za kilka miesięcy koniec umowy. Płacę 59 zł. Na jaką cenę mogę liczyć po złożeniu wypowiedzenia? Ma ktoś doświadczenie w tym zakresie?
×
×
 • Create New...