Jump to content

killerów dwóch

Users
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Dobra

About killerów dwóch

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

662 profile views
 1. Ja mam jeszcze 3 miesiące umowy na Familijny za 20 zł oraz 2 x multiroom. Teraz płacę 35 zł. Czy jest możliwe, że w tej cenie mogę uzyskać umowę w nowej pakietyzacji? Czy lepiej zostać na umowie bezterminowej za 55 zł?
 2. I nikt tutaj nie musi czytać Twoich nie związanych z tematem wątku "jedynie słusznych" bredni.. Aż robi się niedobrze.
 3. Polecam film dokumentalny "Ojciec żołnierz syn". Facet siedzi długo na misjach wojskowych i sam wychowuje dwóch synów. Oko czasem robi się mokre, szczególnie gdzieś w 2/3 filmu.
 4. A aluminiowych nie sprzedają? Ja mam czaszę aluminiową kupioną jeszcze w Edexie w 1993 r. Do dziś działa wyśmienicie. Nie ma żadnych oznak zużycia, poza naklejkami firmowymi, które lata temu spełzły.. Tak więc polecam coś takiego jeśli można jeszcze kupić antenę z aluminium..
 5. Też wymieniłem telewizor na Q80R i nie mam żadnych problemów z przełączaniem kanałów.
 6. A super cudowny Netflix ze swoją super jakością 4K wali do nas rwącym strumieniem osiągającym w porywach 7,62 Mb/s. Zaprawdę powiadam wam, super jakość, super. Nic, tylko pisać peany na jego cześć.
 7. Żart, nie żart, ale 3 sezon Ozark leci w 2160 z bitrate 7.62 Mb/s. Kaszana i mydło na ekranie. Ale jest i HDR...
 8. Miałem 55C9 i po dwóch tygodniach oddałem. Wywaliło kilka pionowych pasów na ciemnym tle. Były widoczne w treści oglądanego obrazu. Wziąłem Samsunga Q80R. Obraz przyzwoity, jednak jak się zakosztowało czerni z Oleda, to już się tego nie odzobaczy... Samsung dobry, jednak czerń z oleda to czerń..
 9. Panowie i Panie, wypadłem nieco z obiegu, zatem mam pytanie. Posiadam Familijny HD oraz 2x multiroom. Jestem gdzieś w połowie promocyjnej umowy przedłużanej aneksem na 2 lata. Cena to 20 zł + 15 zł za multiroom. Czy teraz będąc w środku tej umowy mogę dobrać jeszcze jeden dekoder multiroom?
 10. Szukałem długo i przeleciałem wszystkie możliwe ustawienia w tym smart tv. Nie ma możliwości zmiany ścieżki audio ani zmiany języka napisów. Można tylko włączyć lub wyłączyć napisy polskie oraz zmienić ich wygląd. Żadnych innych opcji nie ma. Chyba, że jestem ślepy.
 11. Mógłby ktoś sprawdzić u siebie? Dalej są napisy szczątkowe w serialu "Człowiek z wysokiego zamku". Sezon 3 odcinki 3 i 5. Tak na moje oko pojawia się 1/10 napisów, raz się wyświetlają a potem dziewięć razy brak. Jest to samo na komputerach i na telewizorze. Napisy angielskie są wyświetlane prawidłowo, ale polskie nie. @Gruby Bubu w smart tv nie zmieniło mi języka audio na polski.
 12. Czy to normalne, że na Samsung smart tv - oczywiście wiekowym, bo rok modelowy 2014 nie da się zmienić ścieżki audio? Serial ma wersję z lektorem, lecz w aplikacji na tv brak możliwości zmiany. Chodzi mi o "Człowiek z wysokiego zamku". Dodatkowo: w sezonie 3 w odcinkach 4 i 5 (jak na razie) skopane są napisy. Występują tylko w formie szczątkowej, tzn. pojawiają się kiedy chcą, czyli tak według mnie jest 1/10 z całości. Jest tak samo w komputerze jak i telewizorze.
×
×
 • Create New...