Jump to content

killerów dwóch

Users
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralna

About killerów dwóch

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

241 profile views
 1. Oglądałem 2 pierwsze odcinki. Myślę, że troszkę jest gorzej niż w poprzednich sezonach, ale to mała różnica. Może gdzieś 15% ?
 2. Bloodline to najlepszy serial jaki oglądałem w ostatnich latach. Polecam bardzo The Affair, pomimo że powiecie, że jakiś romans, ale ma swój świetny klimat, akcje i wyraziste postaci. Oglądam teraz Bates Hotel, też dobry serial w podobnym klimacie, jednak nierówne odcinki. Czasem jest fajna dobra akcja a czasem ciągnie się jak flaki z olejem. Może ktoś polecić dobry serial podobny do powyższych?
 3. killerów dwóch

  Netflix – oferta programowa

  Mówmy: my, wy, oni. Resztę skasować
 4. Jakie odczucia? Subiektywne.. Takie na moje gały..
 5. killerów dwóch

  Netflix – oferta programowa

  Nie dziwmy się temu wszystkiemu, bo w końcu i pomału dotrze to do nas. W USA i na zachodzie taka "równość" jest czymś "normalnym". Mam jednak nadzieję, że w tym względzie u nas będzie jednak inaczej i się to wszystko nie przyjmie.
 6. To samo mogę napisać do Ciebie. Podeprzyj swoje wywody jakimiś parametrami. A tak, to Tobie się wydaje inaczej a mnie inaczej. Pisałem, że to moje subiektywne odczucie. Na innych smart tv obraz jest gorszy a na Samsungu lepszy. Tyle widziałem i będę się tego trzymał.
 7. Nie mam czym i jak sprawdzić, ale potwierdzam, że na smart Samsunga obraz HBO Go jest dobry i ma na pewno więcej niż 3 Mb/s. W każdym razie ogląda się dobrze i nie wali pikselami po oczach. Co do Netflixa, to najwięcej w 1080 leci 7,15 Mb/s.
 8. Dodali niedawno pierwszy odcinek 3 sezonu serialu Sprawa Idealna. Zarówno na smart tv jak i w przeglądarce jest tylko język angielski bez jakichkolwiek napisów. To tak teraz ma być w HBO GO? Taka nowoczesność?
 9. Oglądałem dwa odcinki i faktycznie taki średniak. Po pierwszym odcinku miałem zdecydowanie złe zdanie. Po drugim wydaje mi się nieco lepszy, ale prostota fabuły powoduje, że na pewno nie jest to dobry serial.
 10. Jeśli w ten sposób kombinują, to znaczy, że prędzej czy później podwyżki wprowadzą. Opłacam Ultra HD i nie zapłacę im ani grosza więcej. Nie dość, że w naszym kraju oferta jest słaba, to jeszcze chcą więcej za mniej? Chyba ich... wiecie co.
 11. killerów dwóch

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Ja też mam Samsunga z tym pilotem i faktycznie, można w ogóle nie używać pilota do Evoboxa. Działa wszystko świetnie.
 12. killerów dwóch

  Multimedia

  Miałeś jeszcze 5 miesięcy umowy i przedłużyłeś teraz? Nowa umowa wchodzi teraz, czy dopiero po 5 miesiącach? Rozumiem, że chciałeś utrzymać dobrą cenę, jaką płacisz dotychczas. Nie pytałeś przypadkiem czy by nie przedłużyli na lepszych warunkach ze zwiększeniem prędkości Internetu?
 13. killerów dwóch

  Multimedia

  W routerze Huawei HG8245H brak jest możliwości wyboru trybu pracy "bridge". Żadnego trybu nie da się wybrać. Sam router jednak muszę pochwalić. Działa bardzo dobrze, ma dobry zasięg wi-fi i nie zamula.
 14. killerów dwóch

  Multimedia

  Coś w tym jest. Ja też zauważyłem, że coraz bardziej denerwuje mnie konieczność przewijania reklam w nagranych programach. Wolę już Netflix i HBO GO. Myślę, że trochę żałuję, że przedłużyłem umowę z CP na Familijny HD + 2 x multiroom za 35 zł. Uważam, że następnym razem, jak dożyję, to już tego nie przedłużę. Trzymają mnie tylko kanały informacyjne, chociaż tam coraz więcej reklam...
 15. killerów dwóch

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Jest podłączony do prądu, anteny i telewizora. W każdym czasie mogę go włączyć, aczkolwiek 99% swego żywota spędza jako ładny zegarek w sypialni. Dekoder był ustawiony na tryb "szybki start" gdy był normalnie używany. Teraz, gdy prawie się go nie używa sam się przełączył na tryb "czuwanie".
×