Jump to content

killerów dwóch

Users
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Dobra

About killerów dwóch

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

621 profile views
 1. A aluminiowych nie sprzedają? Ja mam czaszę aluminiową kupioną jeszcze w Edexie w 1993 r. Do dziś działa wyśmienicie. Nie ma żadnych oznak zużycia, poza naklejkami firmowymi, które lata temu spełzły.. Tak więc polecam coś takiego jeśli można jeszcze kupić antenę z aluminium..
 2. Też wymieniłem telewizor na Q80R i nie mam żadnych problemów z przełączaniem kanałów.
 3. A super cudowny Netflix ze swoją super jakością 4K wali do nas rwącym strumieniem osiągającym w porywach 7,62 Mb/s. Zaprawdę powiadam wam, super jakość, super. Nic, tylko pisać peany na jego cześć.
 4. Żart, nie żart, ale 3 sezon Ozark leci w 2160 z bitrate 7.62 Mb/s. Kaszana i mydło na ekranie. Ale jest i HDR...
 5. Miałem 55C9 i po dwóch tygodniach oddałem. Wywaliło kilka pionowych pasów na ciemnym tle. Były widoczne w treści oglądanego obrazu. Wziąłem Samsunga Q80R. Obraz przyzwoity, jednak jak się zakosztowało czerni z Oleda, to już się tego nie odzobaczy... Samsung dobry, jednak czerń z oleda to czerń..
 6. Panowie i Panie, wypadłem nieco z obiegu, zatem mam pytanie. Posiadam Familijny HD oraz 2x multiroom. Jestem gdzieś w połowie promocyjnej umowy przedłużanej aneksem na 2 lata. Cena to 20 zł + 15 zł za multiroom. Czy teraz będąc w środku tej umowy mogę dobrać jeszcze jeden dekoder multiroom?
 7. Szukałem długo i przeleciałem wszystkie możliwe ustawienia w tym smart tv. Nie ma możliwości zmiany ścieżki audio ani zmiany języka napisów. Można tylko włączyć lub wyłączyć napisy polskie oraz zmienić ich wygląd. Żadnych innych opcji nie ma. Chyba, że jestem ślepy.
 8. Mógłby ktoś sprawdzić u siebie? Dalej są napisy szczątkowe w serialu "Człowiek z wysokiego zamku". Sezon 3 odcinki 3 i 5. Tak na moje oko pojawia się 1/10 napisów, raz się wyświetlają a potem dziewięć razy brak. Jest to samo na komputerach i na telewizorze. Napisy angielskie są wyświetlane prawidłowo, ale polskie nie. @Gruby Bubu w smart tv nie zmieniło mi języka audio na polski.
 9. Czy to normalne, że na Samsung smart tv - oczywiście wiekowym, bo rok modelowy 2014 nie da się zmienić ścieżki audio? Serial ma wersję z lektorem, lecz w aplikacji na tv brak możliwości zmiany. Chodzi mi o "Człowiek z wysokiego zamku". Dodatkowo: w sezonie 3 w odcinkach 4 i 5 (jak na razie) skopane są napisy. Występują tylko w formie szczątkowej, tzn. pojawiają się kiedy chcą, czyli tak według mnie jest 1/10 z całości. Jest tak samo w komputerze jak i telewizorze.
 10. Większość abonentów nie wie, albo nie chce wiedzieć, że żeby dostać ofertę porównywalną z ofertami dla nowych abonentów trzeba odczekać do końca okresu bieżącej umowy a następnie złożyć wypowiedzenie, by za chwilę podjąć sztukę negocjacji . To jest norma wszędzie. Można zwłaszcza w Multimedii krótko negocjować i szybko dostać dobrą ofertę. Ja po wypowiedzeniu dostałem 300 Mb/s za 45 zł. Wymienili mi też router GPON na nowszy model - Huawei EG8245H5. Czuć różnicę, że ma wydajniejszego procka, strony otwierają się zauważalnie szybciej. Router wymienili mi w lokalnym BOK bez żadnego problemu, ale paniusia zrobiła się zła, że nie przedłużyłem umowy u nich, lecz poprzez kontakt z DUK. Łaski nie robią...
 11. Polsat News w dvbt do mnie nie dociera. Niestety dalej jestem skazany na Polsat i pakiet Familijny HD.
 12. Ja miałem na myśli oglądanie na telewizorze za pomocą jakiegoś urządzenia, które by mogło zastąpić dekoder, z obsługą pilotem. Aplikacje smart tv odpadają, bo trzeba się pomiędzy nimi przełączać. Ma być obsługa tak prosta jak dotychczas z dekodera, czyli przełączanie kanałów góra, dół i wystarczy. Jest chyba ta kostka od player, ale tam nie oglądnę Polsat News.
 13. Chcę oglądać wszystkie kanały informacyjne, sport mnie nie interesuje. Wskaż mi źródło z internetu, gdzie mógłbym to oglądać na telewizorze.
×
×
 • Create New...