Jump to content

Linz

Users
 • Content Count

  263
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralna

About Linz

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

482 profile views
 1. Z tym, że ważność oferty mija w dn. 31.10.2019.
 2. Nie ma Cryptoboxów w sklepach stacjonarnych w Polsce, są na Słowacji i w Czechach. Player Boxa ani Arivy nie polecam, ale nie rozwinę tej kwestii, ponieważ aż tak się na tym nie znam. W Arivie wiecznie coś nie działa, moja się nieustannie restartowała i nic nie nagrywała, nie twierdzę jednak, że wszystkie produkty tej firmy takie są. A Player Box chyba działa przez Internet i myślę, że trzeba mieć dobre łącze do niego, bo może się zacinać.
 3. W Cryptoboxie 752HD działa moduł CI+ Nagra od nc+ na oprogramowaniu Patch. W poprzednim sofcie nie działało nagrywanie i timeshift, ale podobno jest już to naprawione i widnieje na liście zmian (jednak sam nie miałem okazji tego sprawdzić).
 4. Rok temu w wakacje w sklepie Media Expert pojawiły się zestawy z modułem. Podobnie w sklepie Elektro (czy jakoś tak) były one dość długo dostępne, nie wiem czy nadal.
 5. Kanał prawdopodobnie zakończył nadawanie. Zbyt długo trwa ta awaria, kanał podobno nie działa w multipleksie lokalnym ani w WP Pilot. Vectra informuje, że od dnia 22.08.2019 nadawca zaprzestał emisji programu NOBOX TV i nie jest on dostępny w ofercie programowej Dostawcy Usług.
 6. Jeżeli moduł CI+ jest w trybie Legacy, oznacza to, że powinien współpracować ze starszymi odbiornikami, wspierającymi jedynie standard CI, a nie CI+. Ale swoją drogą Cryptobox 752 HD Combo radzi sobie również z modułem Nagra od nc+, który jest jedynie w standardzie CI+, bez trybu Legacy na odpowiednim oprogramowaniu.
 7. Co się dzieje w Stars TV? Awaria jakaś? Jest czarny ekran z logo, oznaczeniem wiekowym i nazwą pasma. A teraz już sam czarny ekran.
 8. Bardzo dziękuję za odpowiedź @Nowy 123. Rozumiem, że nadal oferty 12/3 dostępne są tylko po złożeniu wypowiedzenia, tak? I czy teraz można przedłużać umowę 12/3 po 12/3, czy raz 15/3 i raz 12/3?
 9. Witam. Czy ma ktoś linka do wszystkich ofert, które są oferowane przez DUK? Proszę darować sobie komentarze, żeby poczytać 100 postów wcześniej - nie śledzę tych zmian od ponad roku. Kiedyś chyba któryś z Panów Moderatorów miał to wszystko opisane w sygnaturze. Najbardziej interesują mnie oferty na 12 lub 15 miesięcy (są takie jeszcze? jeśli tak, to ile jest darmowych miesięcy) oraz pakiety: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD bez Cinemaxów, Vodów, On The Go, Elevenów, Polsat Sport Premium, Canal+ i czy jest wariant Familijny Max HD + Sport HD bez Film HD?
 10. Tak, a według ich strony 24,95 zł. Czy ktoś wie i napisze, jak jest w rzeczywistości?
 11. Witam. Czy jeden miesiąc w tej ofercie https://www.euro.com.pl/tunery-telewizji-satelitarnej/nc-modul-ci-z-karta-1-m-c-na-start.bhtml kosztuje 24,95 zł czy 24,99 zł?
 12. Witam. Nie żeby mnie te kanały interesowały, ale ciekawi mnie jedna kwestia. Czy decydując się na pakiet Start+ Multi Man Pack jest możliwość powrotu do samego Start+, czy nie, tak jak w przypadku Komfort+?
 13. Witam. Czy w aplikacji/na stronie Cyfrowy Polsat GO można obejrzeć dany program z przesunięciem czasowym, czy tylko w czasie rzeczywistym?
×
×
 • Create New...