Jump to content

Linz

Users
 • Content Count

  284
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About Linz

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

792 profile views
 1. A czy ktoś wie, jak wyglądają opłaty za Multiroom teraz? I jeżeli dobrze zrozumiałem, w DUK nie ma już ofert na 12 ani na 15 miesięcy, tak?
 2. A po co logo na dole? Słaby pomysł, jak dla mnie. Czy Gold TV będzie na oficjalnej liście CP? Moim zdaniem, tylko wtedy może stanowić alternatywę dla Stars.
 3. A jaka to jest nowa wersja Multiroom? Myślałem, że to jedyna. Rozumiem, że nowa działa przez Wi-Fi i wszystkie dekodery muszą mieć dostęp do Internetu, tak?
 4. Mam pytanie. W jaki sposób przez Nielsen mierzona jest oglądalność, która wynosi poniżej 1000 widzów? Czy po wymnożeniu jednego telemetra, dając wynik na całą Polskę nie wyjdzie kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy?
 5. Dziękuję za odpowiedź, brak tych funkcji na podstawowych kanałach dyskwalifikuje ten dekoder w moich oczach.
 6. Dzień dobry. 1. Czy na tym dekoderze można oglądać podstawowe kanały w HD, jeżeli nie mam ich w DVB-T? Np. Polsat HD, TVN7 HD. 2. Czy funkcja CatchUp działa na kanałach telewizji naziemnej, np. Polsat SD, TVN7 SD?
 7. Przecież kanał rzekomo od dawna nie istnieje, idąc twoim tokiem myślenia, każdy powinien kojarzyć, że była zmiana, więc Twój komentarz był zbędny. Nie domyśliłbym się rzekomej sugestii, ale równie dobrze i Ty mogłeś mnie poprawić.
 8. Wiedziałem, że źle napisałem, ale nie miałem czasu tego zmienić. No i co w związku z tym? Myślę, że każdy zrozumiał, o co chodzi i obyłoby się bez tych docinek.
 9. A u mnie działa CANAL+ Discovery. Niebieski moduł.
 10. Mam czarny ekran niestety podczas próby nagrywania cały czas. Kiedyś jakoś to działało, gdy kanał miał 2 ścieżki dźwiękowe przy majstrowaniu nimi. Producent napisał, że Fixed recording from NC+ Cam i co? Nie wiem, dlaczego ludzi tak w błąd wprowadzają. Chyba wszystkie patche już sprawdziłem. Moduł Nagra, niebieski.
 11. Witam. Czy ktoś korzysta modułu NC+ CI+ i może nagrywać audycje i odkodować na komputerze?
 12. Czy ta promocja dotyczy również oferty nc+ telewizja na kartę?
×
×
 • Create New...