Jump to content

Linz

Users
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

About Linz

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

577 profile views
 1. 750 nie wiem, ale 752HD Combo daje radę. Wcześniej nie można było nagrywać programów, ale teraz podobno już to naprawiono.
 2. Witam. Zawsze przeglądając stronę Satkurier, próbując odczytać kolejne strony komentarzy, pojawia się komunikat "Whoops, looks like something went wrong" i nie mogę ich odczytać. Czy też tak macie?
 3. Linz

  TO!TV

  Czy będzie tam Ezo TV?
 4. Wow, zapowiada się ciekawie A swoją drogą, dlaczego dane dotyczące oglądalności nie są w całości dostępniane publicznie?
 5. Z tym, że ważność oferty mija w dn. 31.10.2019.
 6. Nie ma Cryptoboxów w sklepach stacjonarnych w Polsce, są na Słowacji i w Czechach. Player Boxa ani Arivy nie polecam, ale nie rozwinę tej kwestii, ponieważ aż tak się na tym nie znam. W Arivie wiecznie coś nie działa, moja się nieustannie restartowała i nic nie nagrywała, nie twierdzę jednak, że wszystkie produkty tej firmy takie są. A Player Box chyba działa przez Internet i myślę, że trzeba mieć dobre łącze do niego, bo może się zacinać.
 7. W Cryptoboxie 752HD działa moduł CI+ Nagra od nc+ na oprogramowaniu Patch. W poprzednim sofcie nie działało nagrywanie i timeshift, ale podobno jest już to naprawione i widnieje na liście zmian (jednak sam nie miałem okazji tego sprawdzić).
 8. Rok temu w wakacje w sklepie Media Expert pojawiły się zestawy z modułem. Podobnie w sklepie Elektro (czy jakoś tak) były one dość długo dostępne, nie wiem czy nadal.
 9. Kanał prawdopodobnie zakończył nadawanie. Zbyt długo trwa ta awaria, kanał podobno nie działa w multipleksie lokalnym ani w WP Pilot. Vectra informuje, że od dnia 22.08.2019 nadawca zaprzestał emisji programu NOBOX TV i nie jest on dostępny w ofercie programowej Dostawcy Usług.
 10. Jeżeli moduł CI+ jest w trybie Legacy, oznacza to, że powinien współpracować ze starszymi odbiornikami, wspierającymi jedynie standard CI, a nie CI+. Ale swoją drogą Cryptobox 752 HD Combo radzi sobie również z modułem Nagra od nc+, który jest jedynie w standardzie CI+, bez trybu Legacy na odpowiednim oprogramowaniu.
 11. Co się dzieje w Stars TV? Awaria jakaś? Jest czarny ekran z logo, oznaczeniem wiekowym i nazwą pasma. A teraz już sam czarny ekran.
 12. Bardzo dziękuję za odpowiedź @Nowy 123. Rozumiem, że nadal oferty 12/3 dostępne są tylko po złożeniu wypowiedzenia, tak? I czy teraz można przedłużać umowę 12/3 po 12/3, czy raz 15/3 i raz 12/3?
 13. Witam. Czy ma ktoś linka do wszystkich ofert, które są oferowane przez DUK? Proszę darować sobie komentarze, żeby poczytać 100 postów wcześniej - nie śledzę tych zmian od ponad roku. Kiedyś chyba któryś z Panów Moderatorów miał to wszystko opisane w sygnaturze. Najbardziej interesują mnie oferty na 12 lub 15 miesięcy (są takie jeszcze? jeśli tak, to ile jest darmowych miesięcy) oraz pakiety: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD bez Cinemaxów, Vodów, On The Go, Elevenów, Polsat Sport Premium, Canal+ i czy jest wariant Familijny Max HD + Sport HD bez Film HD?
 14. Tak, a według ich strony 24,95 zł. Czy ktoś wie i napisze, jak jest w rzeczywistości?
×
×
 • Create New...