Jump to content

Marky79

Users
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Marky79

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 10/31/1979

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gorzów Wielkopolski
 • Hobby
  CP: Premium Max

  NC+: Comfort+ (8)Canal+

Equipment

 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat, NC+
 • Package
  Premium Max, EXTRA + Canal +

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki. Konsultant próbował mi wcisnąć razem z pakietem Rozrywka za 120zł.
 2. Witam. Dostałem propozycję z wymianą dekodera na Evobox PVR i umową 24/4. Mam tylko pytanie jaka będzie cena za sam pakiet Premium Max + pakiet PSP? Nie jestem zainteresowany pakietem Rozrywka HD.
 3. Oczywiście dam znać. Jeszcze przez 2 lata mają prawa do transmisji LM więc na inną opcję niż umowa na 24 miesiące nie zgodzę się.
 4. Witam. 6 miesięcy do końca umowy i złożone wypowiedzenie. Aktualnie pakiet Premium Max + Multiroom. Chciałbym dobrać pakiety PSP oraz zmienić dekoder główny na Evobox PVR. W chwili obecnej najkorzystniej będzie podpisać umowę 24/4?
 5. Witam Obecnie posiadam pakiet Comfort +w cenie 25zł oraz pakiet Canal + za 25zł. Dziś bez problemu dostałem dopełnienie do pakietu Ekstra w cenie 10zł do końca umowy.
 6. Tak, za 25zł. Ponieważ w okresie wakacyjnym wyjeżdżam na 2 miesiące to już nie miałem ochoty i czasu czekać do końca umowy na nową ofertę. Zaakceptowałem 25 zł za Comfort.
 7. Witam Umowa do końca lipca. Wcześniej złożone wypowiedzenie. Dotychczas rozmowy w mało przyjemnym tonie z propozycją standardowych ofert jak dla nowych klientów albo informacja o konieczności oddania dekodera po zakończeniu umowy. Nie było żadnej opcji pakietu Comfort za 22,50zł. Wczoraj rozmowa z normalnym konsultantem i bez problemu dostałem Comfort za 25zł oraz Canal + za 25zł . Umowa na 24 miesiące. Proponowali też dekoder 4K w cenie 15zł miesięcznie oraz aktywacja 49zł.
 8. Dzięki za pomoc. W takim razie czekam spokojnie do lipca. Jak dzwoniłem do DUK to nie chcieli mi dać nawet oferty Extra + Canal + ( 6) Live za 69,99zł/24m.
 9. Witam Koniec umowy 31.07.2019 i wysłane wypowiedzenie. Obecnie pakiet Comfort + opcja 6x Canal za 25zł. Jest możliwość zejścia do samego pakietu Comfort + w cenie 22,50zł? Konsultanci w ogóle nie proponują mi opcji samego Comfort +.
 10. Dzięki za pomoc. Zaraz dzwonię do DUK. Konwerter Unicable też mogę zamówić razem z dekoderem?
 11. Tak myślałem, że po zmianach i ograniczeniu liczby APS wciskają długie umowy, licząc że naiwny klient to przyjmie. Gdyby nie konieczność wymiany dekodera to w ogóle nie brałbym pod uwagę wizyty w APS.
 12. Witam. Aneks do umowy w opcji 24/6 Pakiet Premium Max z PSP dostępny jest jedynie w DUK? Pani w APS kategorycznie stwierdziła że nie ma takiej umowy i proponuje opcje 29/6. Od Nowego roku sporo APS zostało zamkniętych i może stąd wynika takie nastawienie do klienta .
 13. Witam. Proszę o informację, jakie oferty proponuje DUK przy wymianie dekodera. Zależy mi na pakiecie PSP.
 14. Witam. 6 miesięcy do końca umowy i złożone wypowiedzenie. Aktualnie pakiet Premium Max + Multiroom. Chciałbym dobrać pakiety PSP oraz zmienić dekoder główny na Evobox PVR.Jaka umowa będzie najkorzystniejsza + zakup konwertera Unicable?
×
×
 • Create New...