Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem na moim telewizorze poprzez kodi, z jaką najlepsza przepustowością odpala się Batman - 29.72 Mbit/s w 4K i z Dolby Vision. Całkiem ładny wynik jak na streaming. Film oglądam już na HBO max. Ostatnią godzinę filmu zostawiłem sobie na jutro, fabuła filmu, niby banalna, ale opowiedziana w taki sposób, że wciąga jak bagno.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie inny "Batman". 

Poprzednie także i moimi klimatami nie były, ale ten jest dużo bardziej wciągający i ciekawszy. 

Gdyby nie fantastyka, można by go podciągnąć pod dobry film kryminalny. 

Skończyłem oglądać. 

Zakończenie zostawia furtkę do kolejnej części. Należy się spodziewać nowej serii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na amerykańskim HBO Max pojawia się dużo reality shows, programów kulinarnych, talk shows itd oznaczonych jako Max Originals - np.. "About Last Night", "Take Out with Lisa Ling", "Sweet Life: Los Angeles" itd.

U nas nic z tego nie ma. Ciekawe czy zdecydują się to dodać czy powaga polskiego HBO Max nie pozwala. Z drugiej strony, kontent taki Playerowy to może wyląduje z czasem tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej ,,połowie" nowego Batmana mogę powiedzieć, że pomimo braku efektów specjalnych, z jednym tylko pościgiem samochodowym film trzyma w napięciu.Mroczym klimat Gotham i dobra muzyka dodatkowo podbijają ocenę filmu. Dużo lepszy od nowego Matrixa i tak zachwalanej Diuny. Ale to moja subiektywna ocena jest.

Edytowane przez ronnie84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ronnie84 napisał:

Po pierwszej ,,połowie" nowego Batmana mogę powiedzieć, że pomimo braku efektów specjalnych, z jednym tylko pościgiem samochodowym film trzyma w napięciu.Mroczym klimat Gotham i dobra muzyka dodatkowo podbijają ocenę filmu. Dużo lepszy od nowego Matrixa i tak zachwalanej Diuny. Ale to moja subiektywna ocena jest.

Ja jednak dużo wyżej cenię "Diunę", choć I część to tylko wstęp i mam nadzieję, że następne będą jeszcze lepsze. Najnowszy "Batman" jakoś mnie nie przekonał, ale tak jak napisałeś- ile osób, tyle opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:
4 godziny temu, dvbtowiec napisał:
Takich rzeczy niech nie włączają. Mają moje błogosławieństwo. 
To nie platforma kulinarna a filmowo-seriowa emoji4.png

To nie jest i nie będzie platforma filmowo-serialowa. Jak najbardziej niech takie produkcje też dodają.

Kiedyś był program np HBO na stojaka.

Ale takie pierdółki są w USA bardzo popularne, więc takie programy tam mają popularność.

Dla mnie niech tego nie włączają u siebie na rynek polski. Na razie w to wątpię, chyba że konkurencja jak np Disney czy SkyShowtime również w to będzie brnąć. To wtedy nie ma wyjścia np jako nowy hub

Mnie wystarczy już od Netflixa tego typu bzdurki, jak jakieś reality show "Wyspa coś tam.." lub inne albo kulinarne "Paris gotuje"

VOD to odskocznia od kablówki a nie powielanie kablówki. Jeden już się zapędził, reszta oby jak najdalej.

3 godziny temu, ronnie84 napisał:

Po pierwszej ,,połowie" nowego Batmana mogę powiedzieć, że pomimo braku efektów specjalnych, z jednym tylko pościgiem samochodowym film trzyma w napięciu.Mroczym klimat Gotham i dobra muzyka dodatkowo podbijają ocenę filmu. Dużo lepszy od nowego Matrixa i tak zachwalanej Diuny. Ale to moja subiektywna ocena jest.

Diuna fajna ale na razie to prolog. Batman z Pattinsonem trudno powiedzieć czy lepszy czy gorszy od wersji Nolana ale na pewno jest dobry a przede wszystkim całkowicie inny. Nie chcę pisać więcej aby spojlera nie walnąć ;)

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie niedługo pojawi się cała kolekcja Discovery, więc trochę materiałów lifestylowych będzie. Tak na prawdę to już są takie materiały, nie dużo, ale są.

Co to za głupie stwierdzenie, że VOD to nie kablówka? SVOD stał się alternatywą dla kablówki nie ze względu na jakieś treści czy ich brak, tylko ze względu na sposób konsumowania tychże treści. Oczywistym jest, że im więcej różnorodnych produkcji, tym więcej potencjalnych subskrybentów.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawop napisał:

Będzie w HBO Max, a że w oddzielnej zakładce to nie ma znaczenia.

Co nie oznacza, że dla mnie to bzd.ura, która w sVOD nie powinna mieć miejsca. Od tego są kablówki.

I nie zgadzam się i mam inne zdanie. Masz zakrzywienie przez Netflixa, który z sVOD zrobił drugą kablówkę. sVOD oznacza treści premium, w końcu tak zawsze był reklamowany HBO w Polsce czy po to też jako konkurent powstał Showtime w USA. Od masowego shitu zawsze była telewizja kablowa, gdzie człowiek właśnie od niej uciekał do VOD różnego typu aby nie oglądać tej "chały"

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, domin107 napisał:

Serial "The Tourist" się pojawił.

Wszystkie odcinki.

Nawet polski trailer z tego powodu dali :)

 

 

 

Cytat

Sześcioczęściowa seria, oparta na książce Audrey Niffenegger o tym samym tytule, opowiada historię Clare Abshire (Rose Leslie) i Henry'ego DeTamble (Theo James), małżeństwa, którego życie komplikują podróże w czasie.

W obsadzie znaleźli się także Desmin Borges jako Gomez i Natasha Lopez jako Charisse.

The Time Traveler's Wife - premiera 15 maja

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dodać, że warner zrobił film fabularny  "The Time Traveler's Wife" w 2009 roku.

W tamtej wersji grał m.in. Eric Bana. Film ma dobre oceny.

Co ciekawe nie ma go póki co w serwisie. Jest do wypożyczenia w apple.

Serial ma rozbudować wiele wątków z filmu.  

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...