Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to nie jest żaden problem. Poza tym Tokyo Vice ma tylko 8 odcinków, więc za parę tygodni będzie cały sezon. Oczekiwanie na kolejny odcinek też ma swój urok. Oczywiście rozumiem jak ktoś lubi oglądać ciągiem, ja za tym nie przepadam.

@czerstwyAkurat zarówno filmowo jak i serialowo HBO Max wygląda znakomicie.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ten serwis? Bo odnoszę wrażenie, że czytasz posty tylko jednego użytkownika, wiecznie narzekającego na wszystko poza jednym streamingiem. :) Nie patrz też na kanały linearne, bo wielu pozycji tam nie ma. Z filmów masz chwaloną "Diunę", rewelacyjnego "Ojca", jutro wpada "Batman", za chwilę nowy Bond. Ja wiem, że to nie poziom filmów Vegi, ale też da się oglądać. O serialach nie wspomnę, bo jak sam napisałeś nie oglądasz, ale jest kilka nowych perełek choćby "Hacks".

  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, dvbtowiec said:

"Tokyo Vice" trzeci odcinek w HBO Max. 

Pisałem o tym - jest "już" od piątku (premierę w Stanach miał 7.04). Teraz powinnien co prawda już być 4 i 5 jak w Stanach, no ale jak widać po niektórych postach HBO zasługuje na specjalne traktowanie i nie wolno narzekać ;)...

 

@Arkon Ale jaki serwis streamingowy i jaki użytkownik, bo już się pogubiłem? Jeśli chodzi o mnie, w czwartek i piątek byłem wg paru osób podobno fanbojem Viaplay, wczoraj wbrew kilku złym opiniom pochwaliłem "Diunę" dostępną w HBO Max, Ty natomiast teraz jak rozumiem wmawiasz mi fiksację Netflixową? :D

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bgmnt napisał:

Pisałem o tym - jest "już" od piątku (premierę w Stanach miał 7.04). Teraz powinnien co prawda już być 4 i 5 jak w Stanach, no ale jak widać po niektórych postach HBO zasługuje na specjalne traktowanie i nie wolno narzekać ;)...

 

@Arkon

Mnie osobiście to nie przeszkadza. Tydzień czy dwa różnicy to nie dramat. 

Oglądanie seriali to nie wyścig z czasem. 

Niektórzy czekają aż pojawi się cała seria żeby zasiąść do oglądania.

W oczekiwaniu na kolejny odcinek zawsze można coś innego obejrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon mamy obecnie do wyboru tyle serwisów filmowych a jak tylko się postarać można je abonować w niezłych cenach, w tym HBO Max.

Niedługo nie sztuką będzie coś znaleźć a sztuką  wyłuskać co ciekawsze propozycje i mieć na to jeszcze czas by je obejrzeć.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec Mi to przeszkadza bo nie lubię traktowania Polski jak trzeciego świata przez wielkie korporacje.

@Arkon Odnośnie żarcików z rana cieszy chociaż to, że widzisz jakie to śmieszne, że wystarczy, że coś kosztuje 29,99 zł i nie nazywa się Netflix, żeby Cię zadowolić - klient idealny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...