Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co to znaczy po emisji? To jest już pełnoprawny serwis SVOD a nie przybudówka kanału tv. Premiery orignalsów HBO Max powinny pojawiać się równocześnie na wszystkich rynkach tak jak robi to chociażby Netflix.

Poza tym jedną sprawą jest opóźnienie, które raz jest, raz nie, a drugą i ważniejszą, że dali tylko dwa odcinki, a 7.04 miały premierę trzy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bgmnt napisał:

Ale co to znaczy po emisji?

 

Np jak w USA jest premiera o 2:00 czasu polskiego to dopiero po emisji odcinka jest premiera w PL Ok 3:00. Przynajmniej tak było w przypadku "gry o tron" czy "rodziny borgiów"

Edytowane przez Gizior89
Info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując temat "Tokyo Vice" - w Stanach już mamy 4 i 5 odcinek na HBO Max, a u nas brak nadal nawet odcinka nr 3, który w wersji USA jest dostępny od 7.04. No ale ważne, że tanio... ;)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, bgmnt said:

Kontynuując temat "Tokyo Vice" - w Stanach już mamy 4 i 5 odcinek na HBO Max, a u nas brak nadal nawet odcinka nr 3, który w wersji USA jest dostępny od 7.04. No ale ważne, że tanio... ;)

 

Dodali dziś trzeci odcinek z ośmiodniowym opóźnieniem. 4 i 5 brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na sensownym traktowaniu naszego rynku, a nie tygodniowych opóźnieniach flagowego serialu.

Ostatnio widziałem określenie "HBO Minimum" na twitterze, gdzie ktoś wkurzał się na inną opóźnioną premierę i jest ono calkiem trafne.

Pomijając lepszą jakość to większość w nowym serwisie jest krokiem wstecz w stosunku do GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiedziałeś, że Netflix jest dużo lepszy, bo ma więcej tytułów. Ich jakość nie ma żadnego znaczenia. :)

Pomijając te głupoty, to obejrzałem wszystkie odcinki "Odwilży" i moim zdaniem bardzo średnia produkcja. Myślałem, że może dwa ostatnie odcinki poprawią pierwsze odczucia, ale im dalej w las tym gorzej. Ode mnie 5/10- nieprzekonujący scenariusz i gra Katarzyny Wajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Charlie1978KK Sugerujesz, że na HBO GO były słabe tytuły czy o co Ci chodzi? ;)

Przecież braki były szerokie i omawiane na forum. Były to zarówno świeżo emitowane rzeczy z HBO/Cinemax jak i starsze tytuły, a także brakujące pojedyncze odcinki (jak w przypadku "Genialnej przyjaciółki").

Sporo uzupełnili, ale nadal koło 200 rzeczy, które były na HBO GO nie ma. W dodatku kolejne nowe tytuły dodawane są z bardzo dużym opóźnieniem względem USA. Mimo, że to Max Originals.

Naprawdę nie widzisz problemu?

 

@Arkon Kolejny mędrzec. Netflix swoje seriale dodaje na całym świecie tego samego dnia. Tutaj jest 5x mniej premier i nadal nie mogą nadążyć. Naprawdę nie wiem jakie trzeba mieć klapki na oczach, żeby tego nie zauważać.

O "Odwilży", że jest cieniutka napisałem miesiąc temu - po pokazach prasowych. To też oczywiście forumowi pasjonaci swoje teorie mieli :).

A dziś na Filmebie oceny gorsze niż większości taśmowych seriali TVN.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bgmnt napisał:

Zależy mi na sensownym traktowaniu naszego rynku, a nie tygodniowych opóźnieniach flagowego serialu.

Ostatnio widziałem określenie "HBO Minimum" na twitterze, gdzie ktoś wkurzał się na inną opóźnioną premierę i jest ono calkiem trafne.

Pomijając lepszą jakość to większość w nowym serwisie jest krokiem wstecz w stosunku do GO.

Masz wyraźny problem z tą aplikacją. Najpierw się czepiałes premier 45 dni jak to nie wypaliło to znalazłeś nowy temat. W HBO jest mnóstwo świetnych rzeczy do oglądania na pewno więcej dobrych niż w Netflix. Mówienie że opcja max jest krokiem wstecz do go to jest jakaś żenada tak jak liczenie opóźnienia premier odcinków w stosunku do USA. Nie szkoda czasu na takie bzdury??

Edytowane przez Kaz.699
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaz.699 Żenada to jest na ten moment co robi HBO i taka jest powszechna opinia. Twoje próby nieudolnej obrony też zresztą.

Poczytaj sobie innych, skoro masz alergię na to co ja piszę ;). Z premierą (jedną jak na razie) to jeszcze zobaczymy "czy wypaliło" czy znowu będzie opóźnienie.

 

“Tokyo Vice” wcześniej na torrentach niż na HBO Max. W Polsce serwis znowu daje ciała
https://popkulturysci.pl/tokyo-vice-s01e03-hbo-max-online-lektor-pl-napisy/

 

"Falstart HBO Max w Polsce, czyli gdzie podziały się obiecane premiery

Nie na taki debiut nowej platformy streamingowej czekaliśmy prawie dwa lata."

https://www.gram.pl/artykul/falstart-hbo-max-w-polsce-czyli-gdzie-podzialy-sie-obiecane-premiery

 

"HBO Max czy minimum? Minimum treści, wysiłku i wyborna dawka irytacji"
https://popkulturysci.pl/hbo-max-oferta-2022/

 

Służę w razie potrzeby kolejnymi linkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujące, to z pewnością są te artykuły, które to napisane w tonie niewyobrażalnego skandalu i wręcz międzynarodowej afery, uderzają z tonem "oszukanego i wykorzystanego Polaka", bo wiedzą dokładnie, że spora część społeczności internetowej to podchwyci. Tak, oryginalne produkcje MAX powinny być dostępne w chwili premiery, tak, mają bałagan i nie wiedzą w dużej ilości przypadków co i kiedy dodadzą, natomiast napisanie, że całe MAX to krok wstecz, to idiotyzmy i zwykłe kłamstwo.

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to ma wpływ takie "narzekanie" na dalszą politykę serwisu?

Polacy już masowo rezygnują z usługi? 😉

Jeśli komuś nie odpowiada, rezygnuje i wybiera inne propozycje wśród serwisów filmowych.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Charlie1978KK

To nie jest idiotyzm tylko efekt logicznego myślenia. Jak na razie HBO Max to:

- gorsza dostępność aplikacji (usunięcie jej z dekoderów operatorów, brak oferty HBO w PBG, brak apki na "starych" trzyletnich tv z WebOS itd).

- usunięcie setek tytułów (część z przyczyn "niezależnych" typu Disney, cześć ze zwykłego o[beep]wa i lenistwa),

- brak zapowiadnych "hubów" tematatycznych,

- opóźnienia premier niespotykane w jakimkolwiek innym serwisie SVOD,

- niedotrzymywanie już i tak opóźnionych terminów (także niespotykane nigdzie indziej),

- brak odpowiednio wcześniejszych zapowiedzi premier (jakie były krzyki tych samych co nie widzą problemu z HBO jak konkurencja nie podała miesięcznej rozpiski w terminie bo zaczęła się wojna...),

- wyższa cena miesięczna,

 

+ lepsza jakość HD (o 4K to szkoda gadać, Player ma więcej),

+ lepsza aplikacja tam gdzie jest dostępna (choć tu też chociażby brak HDR na kilkuletnich Samsungach)

 

A gdyby serwisom zależało na kilkalności to by znów napisali 40 artykuł o dzieleniu kont na Netflixie ;).

HBO Max już prawie #nikogo.

 

Swoją drogą, właśnie zauważyłem kolejną perełkę - "Gliniarze z Southland" mają dostępny tylko 6 odcinek z drugiego sezonu. I tyle :D. Sezonów było pięć.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...