Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO Max potwierdziło na swoim Twitterze, że co piątek będzie tylko jeden odcinek "Tokyo Vice".

Tak więc finał serialu w PL obejrzymy prawie miesiąc później niż Amerykanie.

"Batman" jest w 4K z Dolby Vision i na pierwszy rzut oka wygląda dobrze.

Dubbing lub napisy.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ma się sprawa z "Innymi ludźmi", bo to produkcja Canal+ dystrybuowana w kinie przez Warner. Na pewno pod koniec maja pojawią się "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" (jest już zakładka), a na przełomie lipca/sierpnia "Elvis".
Warner jest dystrybutorem kinowym. Film będzie w C+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, czerstwy napisał:

Serwis HBO mam od czasu do czasu bo nigdy jakoś mnie nie przekonał by zostawić na dłużej. Na temat Diuny juz pisałem wytrzymałem 20 minut😂 Posty czytam wszystkie a nie wybrane.

To że ciebie nie zainteresował to nie znaczy że innych nie interesuje, nie jesteś żadnym wyznacznikiem czegokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, swordfish napisał:

Nowy "Batman" wylądował.

Dajcie znać jak Wasze odbiorniki radzą sobie z czernią, której tu jest w nadmiarze. 90% filmu rozgrywa się w nocy. 

Rewelacyjnie to wygląda, zresztą podobnie jak "Diuna". Akurat na tym ostatnim byłem w kinie i tv naprawdę daje radę, a w "Batmanie" czerń robi piękny klimat. Oczywiście musiałem zasunąć rolety w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojtmen napisał:

To że ciebie nie zainteresował to nie znaczy że innych nie interesuje, nie jesteś żadnym wyznacznikiem czegokolwiek

Po co się w ogóle udzielasz jak nie wiesz do czego się odnosiłem? Ktoś zachwalał serwis i jako jeden z argumentów podał  ten film. Więc wyraziłem opinię o tym konkretnym tytule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, czerstwy napisał:

Po co się w ogóle udzielasz jak nie wiesz do czego się odnosiłem? Ktoś zachwalał serwis i jako jeden z argumentów podał  ten film. Więc wyraziłem opinię o tym konkretnym tytule.

 

2 godziny temu, wojtmen napisał:

Serwis HBO mam od czasu do czasu bo nigdy jakoś mnie nie przekonał by zostawić na dłużej.

 

Ktoś tu się mija z prawdą :) Wyraziłeś opinie o całym serwisie.  Źle zaznaczyło autora postu :)

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Charlie1978KK napisał:

Znaczy to jednoznacznie, że od serwisu streamingowego nie oczekujesz seriali i filmów, zarówno tych oryginalnych jak i tych na licencji. No to chyba tylko sport Cię interesuje.

Gdyby tak było to nie opłacałbym np Netflixa. A i na C+ online oglądam praktycznie tylko filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...