Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.04.2022 o 11:11, bgmnt napisał:

Widzę, że na amerykańskim HBO Max pojawia się dużo reality shows, programów kulinarnych, talk shows itd oznaczonych jako Max Originals - np.. "About Last Night", "Take Out with Lisa Ling", "Sweet Life: Los Angeles" itd.

U nas nic z tego nie ma. Ciekawe czy zdecydują się to dodać czy powaga polskiego HBO Max nie pozwala. Z drugiej strony, kontent taki Playerowy to może wyląduje z czasem tam.

U nas też już się pojawiaja tego typu programy. Jest jakiś chyba rumuński talent show, jest jakiś czeski program (chyba) kulinarny. Pewnie będzie tego więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, diabeu napisał:

U nas też już się pojawiaja tego typu programy. Jest jakiś chyba rumuński talent show, jest jakiś czeski program (chyba) kulinarny. Pewnie będzie tego więcej.

W takim razie szansa dla gwiazd TVN Player, aby zrobić międzynarodową karierę. Czy doczekamy się "Kuchennych Rewolucji" Gesslerowej dostępnej na całym świecie w HBO Max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wspominałem ;)

A teraz się pojawił oficjalny trailer. Składający się z ośmiu odcinków serial "Schody" (ang. Staircase) od HBO Max to fabularyzowana adaptacja powstałego w 2004r dokumentu true crime, który przedstawił widzom na całym świecie tragedię rodziny Petersonów.. Pierwsze trzy odcinki trafią na HBO Max 6 maja, kolejne będą emitowane co tydzień. HBO już go reklamuje w Polsce.

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie z tym lektorem? Wczoraj byłem w kinie na "Wszystko Wszędzie Naraz". Tam jest scena, że dwie skały na pustkowiu rozmawiają ze sobą. W tle tylko odgłosy przyrody i delikatna muzyka - nie słychać żadnych głosów. A dwa głazy ze sobą rozmawiają telepatycznie - mamy tylko napisy. I co - w takiej scenie ma pojawić się lektor, aby zaburzyć koncepcję twórców? A może jeszcze dubbing?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2022 o 07:57, swordfish napisał:

Co Wy macie z tym lektorem? Wczoraj byłem w kinie na "Wszystko Wszędzie Naraz". Tam jest scena, że dwie skały na pustkowiu rozmawiają ze sobą. W tle tylko odgłosy przyrody i delikatna muzyka - nie słychać żadnych głosów. A dwa głazy ze sobą rozmawiają telepatycznie - mamy tylko napisy. I co - w takiej scenie ma pojawić się lektor, aby zaburzyć koncepcję twórców? A może jeszcze dubbing?

Do scen gdzie w oryginale są napisy można też zrobić napisy. Tak jak np. na Netflix w Narcos, gdzie w oryginale nieanglojęzyczne kwestie są napisami i u nas też są z napisami bez lektora.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy "Batman" w końcu obejrzany. Jak na ostatnie standardy DC to super udany film, ale patrząc ogólnie to dałbym mu 7.5/10. Aktorsko to mimo, że czytałem różne skrajne opinie wszystko mi akurat pasowało. Klimat fajny, ale wszystkiego nie uciągnie, a jeśli chodzi o scenariusz to film jest z godzinę przeciągnięty. Dobrze, że można to obejrzeć w domu :). Ogólnie nadal "Mroczny Rycerz" z trylogii Nolana dla mnie rządzi, ale Batman w wersji 2022 też łapie się wysoko na listę udanych wersji.

Jakościowo mimo tego dużego bitrate wcale nie aż takich wspaniałych wrażeń (zresztą dobrze jest to opisane tutaj: https://hd-report.com/2022/04/20/review-the-batman-on-hbo-max-is-dark-grainy-flat/).

Czyżby wysoki bitrate to nie było wszystko jak brakuje dostosowania pod specyfikę contentu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mclusky napisał:

Hm, dostałem zaproszenie do panelu HBO Max Experts PL. Nie znalazłem w internecie opisu na czym to polega, czy też jakie korzyści z tego płyną.

 

Ktoś z was też dostał zaproszenie? Warto się w to angażować? :)

Wygląda na badanie opinii wśród użytkowników HBO Max. W Player jest coś takiego i nazywa się Player Labs. Masz szansę wypowiedzieć się, co chciałbyś zmienić w serwisie, co Tobie się podoba, a co nie. Powinni w ramach podziękowań dać np. miesiąc gratis dostępu do subskrypcji. Ewentualnie szybszy, przedpremierowy dostęp do 1. odcinka jakiegoś serialu. Będą kazali Tobie obejrzeć, a potem zapytają się o Twoją ocenę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...