Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.05.2024 o 19:51, Pawop napisał(a):

Kto Ci takich bzdur nagadał, że SVOD miał być filmowo-serialowy? emoji1.png

Ktoś ma krótką pamięć chyba. A czym był na początku swojej działalności Netflix w Polsce? A co głównie miało HBO GO?

W dniu 14.05.2024 o 19:51, Pawop napisał(a):

Serwisy miały być czymś lepszym od kablówki ze względu na jakość techniczną, brak reklam, ekskluzywne treści i możliwość oglądania kiedy ma się ochotę.

No właśnie. Tym miały być. A czym teraz będą? Dostaniesz coś extra by były czymś lepszym, czy dostaniesz zaraz kolejną kablówkę z masą niepotrzebnych rzeczy?

W dniu 14.05.2024 o 19:51, Pawop napisał(a):

Oczywistym jest, że im więcej różnorodnych treści tym lepiej, gdyż to powoduje przyrost subskrybentów, a co za tym idzie większe wpływy.

Ale to każdy rozumie. Przecież piszemy o tym (co też wspomniałem), iż różnorodność przyciągnie widzów z kablówki i MAX dzięki temu będzie większy w Polsce. I umocni swoja pozycję w Polsce jako drugi gracz oraz będzie mocno walczył z NF o nr 1 sVOD, jeśli nie przegnie ceną. Zresztą to już było wałkowałem dlaczego NF ma taką popularność w Polsce, bo wielu nadal nie rozumie. Masowy widz to zarobek, biznes, większa oglądalność ale i też spadek jakościowy platformy.

W dniu 14.05.2024 o 21:03, muza_tv napisał(a):

Ale myślę, że po przeczytaniu pierwszego zdania, nie ma o czym dalej dyskutować. Bo nie znasz oferty HBO Max.

To źle myślisz. Znam lepiej od Ciebie. Ma kilka zapychaczy, które już dawno weszły do oferty HBO MAX od Discovery. Było to na tym forum wałkowane. Ale to jest promil do tego co ma w ogóle w ofercie. Podobnie wygląda sytuacja z Amazon. Apple w ogóle papki nie ma.

W dniu 14.05.2024 o 21:03, muza_tv napisał(a):

Uczulenie na programy TVN/Discovery też raczej nie budzi zaufania w merytorycznej dyskusji. Teraz chyba bardziej rozumiem, że co uważasz za "papkę tv". Ale oprócz paradokumentów, w ofercie grupie TVN Warner Discovery można znaleźć interesujące programy (oczywiście, wszystko zależy, kto co lubi). No chyba, że ma się założenie, że wszystko co z TVN to zło. Ale to już objawy  jakieś fobii, a nie oferty.

Discovery nie jest tym, czym było kiedyś. Po zmianie właściciela zmieniło całkowicie swój biznes. Przecież o tym pisałem, że to nie wina Discovery ale widzów. Gdy Discovery było starym dobrym Discovery nie dawało rady biznesowo i zmieniło właściciela. Nowy właściciel postawił na to co dzisiaj głównie Discovery produkuje i jest rentowny. Stare Discovery uwielbiałem oglądać. Nowe Discovery to dramat

TVN, Polsat czy cokolwiek nie mają nic ciekawego do zaoferowania. To głównie papka dla mas.

W dniu 14.05.2024 o 21:03, muza_tv napisał(a):

Uciekłeś z kablówki do YouTube, bo tam nie masz "prania mózgów" i "papki". Zabawne i to bardzo.

Nie widzisz różnicy. Wcale mnie to nie dziwi 🥴 Na YT oglądasz to co chcesz i subskrybujesz co chcesz. I UWAGA - masz to za darmo! Darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda. I kolejna sprawa - kanały sportowe, motoryzacyjne itd są dużo lepszej jakości niż na kanałach w TV. I na deser - muzyka, jak i jakieś koncerty, występy itd - tego nie ma w TV. I wiele wiele innych rzeczy ciekawych i lepszych niż w TV. TO WSZYSTKO MASZ ZA DARMO w lepszej jakości, więc na inne "śmieci" na YT nie zwracasz uwagi

MAX sie przeistacza w nowe, gdzie nie dostajesz niczego jakościowego extra.  Dostajesz masę rzeczy z TV kablowej (głównie niskiej jakości w stosunku do HBO)  za dodatkową opłatę.

 

Więc powtórzę. Nie jestem zadowolony, że będę musiał dopłacać do rzeczy, które nic wartościowego do MAX nie wniosą. TVN, Discovery są na kablówce. Ale rozumiem powody tego łączenia, których już napisałem naście razy.  Wyjaśniłem oraz wyczerpałem to w ostatnim wpisie (jak wyżej)

A że Tobie to nie przeszkadza i się tylko cieszysz, to Twoja sprawa. I masz do tego prawo. Tak jak ja ma prawo być z tego niezadowolony. Tylko nie nazywam Ciebie pępkiem świata z fobiami. To jest cała różnica w tej rozmowie.

 

**********************************

 

HBO szykuje komediowy serial ze Steve’em Carellem w roli głównej od twórcy serialu „Ted Lasso”

https://filmozercy.com/wpis/bedzie-hit-steve-carell-gwiazda-nowego-serialu-komediowego-od-tworcy-teda-lasso

 

Edytowane przez spotify
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z tym MAXem u nas w Polsce będzie, wszystkie treści od playera (tvn) wrzucą do MAXa? Co na start jest wątpliwe.

 

Czy po jakimś czasie player będzie stopniowo wygaszany? Z mojego punktu widzenia, biblioteka Discovery+ jest na bieżąco aktualizowana każdego dnia w samym playerze, to jak ma się przełożyć to w ramach nowego serwisu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diuna jak Władca Pierścieni będzie wielokrotnie powracać do kin. W ramach premiery trzeciej części pojawią się maratony z całą trylogią.

O wałkowaniu przez wiele lat w ramach piątkowego Superkina w TVN nie muszę wspominać. Diuna jeszcze Wam "znudzi się" jak nieustanne powtarzanie Harry’ego Pottera, Matrixa, Transformersów i Władcy Pierścieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/max-zamiast-hbo-max-w-krajach-europy-pakiety-canal-polsat-box-upc-polska-vectra-orange-play

Co ciekawe jak podają Wirtualne media w innych krajach, gdzie MAX już jest u operatorów nie jest różowo.

W 1 kraju migracja do najniższej wersji z reklamami w innych do standard ale bez możliwości płatnego upgradu czy dokupienia pakietu Eurosport+TV.

Być może takim działaniem chcą zachęcić do wykupywania poza operatorami. Myślę, że u nas duże ryby jak C+ wywalczą chociaż  możliwość płatnego upgrade'u i dokupienia kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na HBO MAX (22.05.24 r. [upflix.pl]):

"Diuna: Część druga", 
"Emma i Eddie: Para przed kamerą",
"Piekło na ziemi. Sprawa Veroniki", [3 odcinki] 
"Wytwórnia Stax: Legenda soulu", [4 odcinki] [+ 3 audio, + 2 napisy]        


Nowe odcinki:

"Młody Sheldon", [2 odcinki] 
"Pani sprzątająca", [S03E10] 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia

Geolokalizacja w MAX jest ostrzejsza niż na HBO Max, ofertę sportową można oglądać tylko w kraju wykupienia. U nas będzie tak samo, sport tylko w zakresie przewidzianym na Polskę, żadne tam "w podróży". Aż ciekawa jestem co nam zaserwują i w jakiej cenie, podejrzewam, że nie będzie taniej niż w Rumunii.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś po polsku? Większość pozycji z HBO MAX trafia do linearnych kanałów HBO oraz Cinemax. Pewnie też będzie tak przy MAXie.

 

Nie wiadomo co z Cinemax i Cinemax 2 w pakiecie "Kanały TV i Sport". Pozycje filmowe i serialowe również trafiają do Polsat Box Go - pakiet Premium.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie. Oby nie przegięli z ceną. Wiemy na razie, że dla stałych klientów ma być 33%.

Przykładowe ceny po obniżce

29zł-33% = 19,43zł

35zł-33%  = 23,45zł

40zł -33% = 26,80zł

Nie wygląda to aż tak źle.

 

Natomiast pytanie, czy nowi dostaną jakąś promocję i jaką. Za ok 3 tygodnie się wszystko dowiemy.

Trailer filmu Sok z Żuka 2.  Premiera w kinach 6 września. Duża szansa, że w tym roku jeszcze na MAX

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Czechach, Rumunii i innych krajach, w których usługa zadebiutowała 21 maja dali -16% na roczną subskrybcję bez sportu czyli dużo mniej niż w Stanach i Ameryce Łacińskiej.

Tam było -40 %

U naszych sąsiadów za sport życzą sobie 3€ miesiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na HBO MAX (24.05.24 r. [upflix.pl]):

"A Ghost Story", 
"Argentyna 1985", 
"Cannes bez tajemnic", 
"Country to ja: Beyoncé & renesans Nashville",
"Dobra osoba",
"Kalev", 
"Najlepsze drinki z Shay Mitchell", [S01E01] 
"Nasty: Więcej niż tenis",
"Normalni", 
"Saloum", 


Nowe odcinki:

"Komediantki", [2 odcinki] [+ 1 audio, + 1 napisy]   
"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny", [S02E04] [+ audio, + 2 napisy]    

 

Uzupełnione tłumaczenia:

"Gaz węży", [+ audio, + napisy]    


Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

"Wytwórnia Stax: Legenda soulu", [+ 1 audio, + 2 napisy]   

 

Usunięto:

"ALF",    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe odcinki na HBO MAX (25.05.24 r. [upflix.pl]) :

"Na planie", [S21E21] 
"We're Here", [S04E05] 


Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

"Komediantki", [+ 1 audio, + 1 napisy]    
"Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem", [+ 1 audio, + 1 napisy]   
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy "Aquamanie i zaginionym królestwie" także masz dubbing zamiast lektora. Skoro w kinach są dwie wersje z dubbingiem i z napisami, tak samo dają do serwisów vod. Wersji z lektorem nie było w kinie. VOD jest usługą dla tych, którzy chcą "poczuć się" jak w kinie. Lektor sprawia, że czujemy się jak przy oglądaniu telewizji. 
Gdyby wersje dubbingowe w kinach miały słabą oglądalność, dystrybutorzy nie inwestowaliby w niego. Wersje z napisami są w kinie na wieczornych seansach, a przez cały dzień króluje dubbing. Za rozwój dubbingu w Polsce przy filmach nie-animowanych podziękuj rodzicom, którzy idą z dziećmi nieumiejącymi czytać. W czasach mojego dzieciństwa chodziło się na "E.T." czy "Muppety" z napisami i nikt nie marudził. Dzieci mobilizowały się do szybszej nauki czytania.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym prawisz? Po co te wywody?

Mnie dziwi tylko to dlaczego w Max nie dali wersji z lektorem skoro jest gotowa?

Tyle, i tylko tyle, bez wywodów z twojego dzieciństwa poproszę.

Nie rozumiesz tego co piszę?

Jest wersja z lektorem Borowcem i wskazuje to raczej tylko na robotę HBO.

ET i inne bajanie nijak się ma do tego wątku.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...