Jump to content

tompatrz

Users
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About tompatrz

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Jak często w tym dekoderze aktualizuje się epg?
 2. Trochę trwało ale po tygodniu pojawiła mi się jednak aplikacja Netflix.
 3. Czy aplikacja netflixa dostępna jest dopiero gdy mamy pakiet z netflixem? Mam ultrabox 4k wg wersji i ta z netflix a od tygodnia nie widać netflixa.
 4. 1 wifibox do mr jest za 0 kolejne 49 zł z tego co zauważyłem wg symulacji i usłyszałem od konsultanta.
 5. Wiem że za 2 dodatkowe MR musałbym płacic aktywacje 49zł/szt. Ale nie gwarantują mi póki co ultrabox 4k za 0 , tak jak to ma przy nowych umowach... PS. Póki co jestem na wypowiedzeniu już z czasu nieokreślonego, obecnie płaciłem 74,99 ca extra+6c , 2 mr camele pace pvr i wifibox.
 6. Zastanawiam się właśnie czy przestać negocjować i po prostu całkowicie nową umowę wziąść, ale to zobacze może zadzwoni ktoś bardziej kompetenty. Bo na razie to tylko tzw bieda oferta ze strefy nic gratisów itp..
 7. Ci konsultanci to nic nie mogą, aby mi wyliczyć ofertę wymiany na Ultrabox 4k i 3 wifiboxy do MR to chcą abym najpierw stary MR oddał a potem nie wiadomo czy będę 5 czy 10 zł/m-ce . Mam obecnie Extra+ 6C , 2xcamele, pace pvr i 1 wifiboxna wypowiedzeniu.. Oferta przez telefon taka sama jak w panelu abonenta. Brak słów, nic nie daje tłumaczenie że nowi w extra+ bez c+ maja za 0... Ktoś wie ile kosztuje potem ewentalne dobranie paczki C+ do czystego extra+ jaki teraz dla nowych jest za 49,99 ?
×
×
 • Create New...