Jump to content

Recommended Posts

5 godzin temu, Grzechu27 napisał:

W końcu coś ruszyło TV 4 , Polsat, Viasat Nature , Kuchnia+, TVP Info , Domo+, Cartoon Network i TNT w HD na niektorych na razie jeszcz ciemność, normalnie święto jakieś.

I znowu będę musiał siostrze poprzestawiać kanały na telewizorze...Dodam że od dzisiaj w lokalnej chełmskiej kablówce interplus dodano 4eleweny i 6polsat sport premium bez dodatkowych opłat. A w MM o psp dalej cisza..

Dodano nowy kanał Music Box Hd i podmieniono na HD: Polsat Viaasat Nature, TV4, CN, Domo, Kuchnia, TVP info, TNT.

W tym roku dodali też: Metro HD, Red Carpet HD, Epic drama HD, Water planet HD, Nicktoons HD.

Nadal w SD pozostają: TTV, TV6, Super Polsat, Polsat 2, Super stacja, AXN Spin, Bomerang, CSB Europa, Sportklub, 13 ulica, Sci fi, Da Vinci, MTV Polska, MTv Music, Comedy Central Family.

😎Pochwalę się ,a co.

Nowa umowa po wypowiedzeniu :MaxBox + HD + Sport Champions HD + Canal+ Prestige HD + HBO HD  + Multiroom .> Dekoder i 2 karty CAM  + 60 MB/s + Multimedia GO= 89 PLN Jak myślicie dobra cena👍

Umowa na 24 miesięcy.

Edited by Ryszard48

Moglibyście podać na jakich częstotliwościach jest teraz:

- TVP Info

- Cartoon Network

- Domo+

I ten nowy - MusicBox

Nie chcę na nowo układać listy, tylko ręcznie dodać.

1 godzinę temu, Ryszard48 napisał:

😎Pochwalę się ,a co.

Nowa umowa po wypowiedzeniu :MaxBox + HD + Sport Champions HD + Canal+ Prestige HD + HBO HD  + Multiroom .> Dekoder i 2 karty CAM  + 60 MB/s + Multimedia GO= 89 PLN Jak myślicie dobra cena👍

Umowa na 24 miesięcy.

Ja mam to samo tylko bez dekodera, internet 120 i Cinemaxy za 99 PLN na 12 miesięcy.

Witam,

Posiada ktoś z Was aktualna listę kanałów, łącznie z wczorajszymi zmianami?

Najlepiej w excelu .

Pozdrawiam.

Ale ta Multimedia wspaniała

Rzucili część ochłapu który już dawno powinni rzucić, a wy się cieszycie jakby garniec złota dali 😃

Pochwalę ich jak dadzą kanały National Geographic, Foxy i History

Ja tam nie oczekuje jakiś tam nowości typu NG czy Fox, nawet wszystkich Discovery w HD wiadomo jak się MM z nimi dogaduje ale wszystkie kanały z dopiskiem HD powinny być w HD koniec i kropka. Sygnał od nadawcy już otrzymują wystarczy dobra wola lub jak ktoś woli pozwolenie z góry.

Edited by Grzechu27

Na temat kanałów NGCh HD, Fox HD itp. dostałem odpowiedź z MM że nie planują w najbliższym czasie wprowadzenia tych programów.

Witam,

Zniknął kanał NGTV, czy tylko u mnie?

PS.Jest , tylko ChanSort go nie znajduje po wpisaniu nazwy 😉

Edited by MrB

21 godzin temu, Przemkus napisał:

Na jakich częstotliwościach jest teraz:

- TVP Info - 626

- Cartoon Network

- Domo+ - 394

I ten nowy - MusicBox

Nie wiem czy to radość z nowych kanałów HD przesłania mi oczy,ale wydaje mi się że jakość wszystkich kanałów sie poprawiła.Przynajmniej w moim tv tak to wygląda.😃

Witam,

na jakich warunakach przedłużę umowę na Canal + Prestige - jaki okres zobowiązania i abonament ?. Dotychczasowy okres zobowiazania kończy mi się 31.10.2018 r. (cała umowa do 30.09.2019 r.) . Do tej pory przez 13 m-cy płaciłem za to 39 zł/mc.

Dzięki i pozdrawiam

Krzysiek

Ja mam na rok C+Prestige za 29 zł/mc oczywiście po uprzednio złożonym wypowiedzeniu, bez tego ani rusz. Podobno taka oferta cenowa wciąż aktualna. Osobiście nie słyszałem żeby dało radę Prestige dostać taniej.

Dzięki za odpowiedzi. Zastanawiam się tylko czy ta cena jest do osiągniecia przy negocjacji przedłużenia samego C+ czy przedłużeniu całej umowy ? 

Pozdrawiam

Krzysiek

Z tego co wiem to dzwonią bardzo różnie, ale najczęściej jednak dosyć szybko. Do mnie dzwonili na drugi dzień od złożenia wypowiedzenia.