Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wojtaas napisał:

Panowie czy w MM jest możliwość mieć jeden dekoder i dwie karty CI jednocześnie czy muszę wybierać jedno z powyższych bo dziś byłem w BOK złożyłem wypowiedzenie i nie wiem jak mam negocjować przy przedłużaniu umowy.

Z tego co się orientuję to albo dekoder albo karta. Tak mi mówił kiedyś technik jak przechodziłem z dekodera na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam uslugę TV z tym dekoderem https://www.multimedia.pl/Strefa-produktowa/Telewizja/VerticalMenu/Strefa-produktowa-Telewizja-Dekodery/Dekoder4-ADB-3831CD

 

Jak wezmę internet to w jaki sposób on będzie podłączony? Dostanę modem? Jestem po negocjacjach z DUK-iem, no ale pani oczywiście technicznie nie bardzo temat ogarniała, spytała mnie jedynie czy mam swój router, czy chcę od nich. Odparłem, że mam swój i to był koniec "technicznych" tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Wojtaas napisał:

Panowie czy w MM jest możliwość mieć jeden dekoder i dwie karty CI jednocześnie czy muszę wybierać jedno z powyższych bo dziś byłem w BOK złożyłem wypowiedzenie i nie wiem jak mam negocjować przy przedłużaniu umowy.

Ja mam dekoder i dwie karty. Tylko, że dekoder jest na kartę. W rzeczywistości to jest tak, jakbym miał trzy karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Przemkus napisał:

Mam pytanie, czy MM puszcza w Warszawie również sygnał DVB-T? Nie wiem, czy brać dekoder czy moduł?

 

nie, przynajmniej u mnie na Muranowie nie ma w kablu (MM) sygnału DVB-T, i do tego wszystkie kanały są kodowane (także te darmowe). Mam moduł.

Jest też z ok 25 kanałów analogowych

Edytowane przez pawel319
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mixiorek napisał:

Podoba mi się "nowa" komunikacja prędkości internetu w MM. 60, 120 i 250. A po wejściu w inną zakładką to nawet 60, 120 i 500Mb/s ?

Jest 60, 120, 250 i 500. Tylko tych dwóch ostatnich praktycznie nie promują, a do 500 to paradoksalnie zniechęcają.

 

Jakie teraz dają routery do światłowodu? Tylko Zohne, czy można jeszcze dostać Huaweia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mixiorek napisał:

Podoba mi się "nowa" komunikacja prędkości internetu w MM. 60, 120 i 250. A po wejściu w inną zakładką to nawet 60, 120 i 500Mb/s ?

 

250 i 500mbit to i tak pewnie tylko po FTTH. HFC dalej 120mbit.

Konkurencja robi po HFC 500mbit+ to MM postanowiła dodać do oferty to co daje po światle na mikrym zasięgu, aby nie odstawać od reszty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2018 o 11:46, Pawel napisał:
Macie nadal problemy z netem ?Przez ponad dwa lata nie mogę powiedzieć złego słowa wszystko śmigało bezbłędnie.Od kilku tygodni zaczęły się problemy. Modem zsynchronizowany a internetu brak.Strony przestają się otwierać.Po kilkunastu sekundach problem znika i za jakiś czas ponownie występuje.

U mnie dość często tak jest .
Dodatkowo, w ciągu ostatniego tygodnia, wieczorami, prędkość pobierania potrafi spaść do 10-15 Mb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prędkość pobierania nie narzekam. Jest nawet więcej, niż powinno być, ale te przycinki mnie coraz bardziej wkurzają, bo oglądam coś na telewizorze i nagle zwis, a wcześniej takie coś się nie zdarzało.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kiler napisał:

Ja mam za 6 zł. Jeśli lubisz filmy to na pewno warto wziąć te kanały.

 

Trzeba dodać, że taka cena jest możliwa, gdy ma się też pakiet HBO(zresztą w takiej sytuacji standardowa cena bez negocjacji to jest 10zł). Dodatkowo jeszcze chyba 2 pierwsze miesiące są gratis. Moim zdaniem bez pakietu HBO tak niska cena nie jest możliwa do wynegocjowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...