Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.09.2018 o 03:55, kozaa napisał:

 

250 i 500mbit to i tak pewnie tylko po FTTH. HFC dalej 120mbit.

Konkurencja robi po HFC 500mbit+ to MM postanowiła dodać do oferty to co daje po światle na mikrym zasięgu, aby nie odstawać od reszty :D

Witam.

Panowie, a jak cenowo wyglądają te pakiety na 250 lub 500 Mbit/s w MM? Myślę tutaj o samej ofercie na internet światłowodowy, bez TV/telefonu.

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, damian96 napisał:

Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem i na pytanie odnośnie tych prędkości odpowiedział, że nie posiadają takich w ofercie. ? Jak powiedziałem, że mają takie informacje na stronie to powiedział, że są tam, gdzie jest światłowód. Czyli nigdzie?

Jak nigdzie, u nas na wsi są światłowody MM. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Czy mogę mieć jakiekolwiek roszczenia do Multimedia z powodu szafowania szybkością wysyłania, którą to usługę dokupiłem - prędkość x2?

Znowu widzę, że mam o połowę mniejszą prędkość wysyłania, niż w umowie. Mogę w tej kwestii coś osiągnąć, czy tylko stałe reklamacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać,że cenowo Multimedia wyprzedza konkurencję o co najmniej ćwierć mili.  Jeżeli ktoś jest średnio wymagającym klientem bez pędu na HD i nowości kanałowe to oferta jest jak najbardziej przystępna. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99,99% nie będzie negatywna. Tak samo jak nie była negatywna przy UPC. Będzie warunkowa. Sprzedajecie sieć podmiotowi trzeciemu w tych i tych miastach to macie zgodę na sprzedaż/ zakup. Netia/ Cyfrowy Polsat już przebiera nogami bo cena będzie raczej bardzo przystępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co Vectrze będzie ta transakcja potrzebna jak prawie połowę sieci będą musieli odsprzedać komuś innemu ? U mnie akurat Vectry nie ma ale za przejęciem nie jestam ten sam syf może kilka kanałów więcej,  masa dubli do tego również kanały SD z dopiskiem HD  z tego co ludzie piszą również gorsza jakość obrazu. Jak właściciele nie chcą już prowadzić tego biznesu to niech lepiej znajdą jakiegoś nowego inwestora który pociągnie markę MM dalej i zainwestuje w sieć ale czy ktoś taki by się znalazł ?

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukają od 10 lat i znaleźć nie mogą. Kupuj jakby co! :D

Połowę sieci to nie, wybrane miasta. Ostatnio było chyba 10-15? Vectra przejmując MM chce zrobić konsolidację na rynku. Moim zdaniem prędzej czy później Vectra też zostanie łyknięta przez większego gracza. Obstawiam, że T-Mobile prędzej czy później kupi UPC lub Vectrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mixiorek napisał:

Na 99,99% nie będzie negatywna. Tak samo jak nie była negatywna przy UPC. Będzie warunkowa. Sprzedajecie sieć podmiotowi trzeciemu w tych i tych miastach to macie zgodę na sprzedaż/ zakup. Netia/ Cyfrowy Polsat już przebiera nogami bo cena będzie raczej bardzo przystępna.

11 miast jest na celowniku UOKIK.

 

Netia ma dosyć dużą infrastrukturę więc też może mieć dużo dubli i średnio będzie im to się opłacać. Pewnie ogrom tych łącz trzeba pilnie zmodernizować by być konkurencyjnym dla Vectry. Szczególnie że Netia nie używa DVB-C/T tylko ogólnie pojęte IP oparte na unicast. A to rządzi się swoimi prawami.

 

Także nie jest to tak że będą przebierać nogami. Bo odkupić starą nie modernizowaną sieć całkowicie inną niż do tej pory się posiada to też wyzwanie. HFC Warszawa i Kraków do tej pory stwarzają problemy. A po Asterze sieć była w dużo lepszej kondycji niż ta w Multimedii. Tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o wymianie w dekoderach multimedii oprogramowania? W sumie moze stalo sie mniej przejrzyste ale łatwe do opanowania.No i mozna na razie wrocic jeden dzien do tylu jak sie czegos nie zdażyło obejrzeć a od 1 pazdziernika ma byc ze mozna cofnać tydzien do tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...