Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Dziś na stronie Multimediów pojawił się nowy spis programów, w którym zawarte zmiany kanałów na HD, jakie nastąpiły dwa tygodnie temu. Nie poprawiony jest kanał FilmBox Premium, który w spisie jest wyszczególniony jako HD, w rzeczywistości jest w jakości SD.

 

Bezpośredni link do spisu: https://www.multimedia.pl/getattachment/c5347922-c203-454b-932c-ed70e486a40b/Lista programów Digital TV.aspx

 

pozdrawiam Marek.

Tak jeszcze sprawdzam ten spis i na pozycjach 10 i 11 nie ma programów są gdzieś pod koniec listy...

 

pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób nieco bardziej obeznanych: czy są dostępne na rynku dekodery PVR, które posiadają slot na moduł CAM i będą działać z modułem z MM? Nie na samą kartę CI, tylko cały moduł. Bo o ile wiem, karty CI z MM są parowane z danym dekoderem/modułem, więc nie ma opcji samemu przełożenia karty do swojego PVR. Bo mam wysłużonego KAONa PVR (10 lat), a próby wymiany (z racji mniejszych problemów, jak np. czasem brak odpowiedzi na naciśnięcie klawisza na pilocie) kończą się informacją że "nie mamy na stanie nowych dekoderów PVR", więc pomyślałem by może zainwestować we własny sprzęt i dekoder PVR z MM wymienić na moduł.

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć prosto, jaka jest różnica miedzy TV Catchup, a  nagrywarką  sieciową?

Konsultant starał mi się wytłumaczyć tę nagrywarkę sieciową, ale mu nie wyszło. Proszę o pomoc.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CatchUp to możliwość oglądania do 7 dni wstecz tego co już było ale tylko na wybranych kanałach.

Nagrywarka sieciowa to zwykly PVR ale z dużymi ograniczeniami. Zlecasz nagrywanie tak jakbyś miał dysk ale to sie nagrywa na ich serwerze. Plus taki, że możesz zlecić nagrywanie nawet na wszystkich kanalach jednoczesnie, przy zwyklym pvr  nagrywasz tylko jedna rzecz. Ograniczenia - masz miejsce na 60h nagran a sama mozliwosc nagrywania na dysku sieciowym dziala na kilkudziesięciu kanałach. Liste podawałem wczesniej. Nie warto tego brać, jak już to USB PVR, podpinasz swój dysk i nagrywasz z każdego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dla was sa warte te usługi : Pakiet SuperBox ,Internet 60 mb /uploadx2,Pakiet cutchup i nagrywarka sieciowa, Plan MultiMobile BIS , 2 x telefon komórkowy z multimedi, Internet Mobilny plus 4GB ,  Dekoder ADB-3831CDX ,modem Cisco, Pakiet Filmbox Extra , Pakiet Fun Club (erotyka ) , Pakiet HD ,

Usługa SaveMediaDostęp Multiscreen , Pakiet Filmy i Seriale . Ile byscie maksymalnie dali za taki zestaw bo ciekaw jestem czy nie przepłacam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...