Jump to content

moimzdaniem

Users
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About moimzdaniem

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Kruszwica

Recent Profile Visitors

183 profile views
 1. Jedynie przez dział utrzymania klienta coś zdziałasz, w biurze to zawsze walną cenę wysoką, tam to jedynie warto zostawić wypowiedzenie odpowiednio sformułowane. Podrzuć teściowi z biura spis kanałów niech sobie spojrzy jakie pakiety go interesują, ewentualnie multiroom, internet jeśli coś chce jeszcze poza tv, żeby określił się co chce z kablówki, wtedy można myśleć nad ceną przy negocjacjach.
 2. Panowie przecież nie wszystkie kanały nadające w multistream/t2mi na orbicie są FTA. Spójrzcie na strony z wykazami.
 3. Idzie o to że @korni007 odwaliłeś szkolny błąd bo trzeba było brać net i tv razem i wtedy negocjować, a jak coś dobierasz w czasie trwania umowy to wiadomo że koszą jak tylko się da. To raz. A dwa, czy odpowiedziałeś sobie na proste pytanie: po co mi wszystkie kanały jakie są w ofercie? Serio oglądasz każdy kanał, jak jeden, z każdego pakietu, jak najwięcej programów i kanałów od rana do nocy, i bez któregokolwiek brakującego nie wyobrażasz sobie życia? Czy to tak tylko taka sztuka dla sztuki, żeby było jak najwięcej kanałów na liście, coś 'dla szpanu'? Dla mnie osobiście płacenie 200 ileś zł za tv to jakiś ponury żart, to już wolałbym zostać przy tv naziemnej + fta ze satki z obrotnicy/siłownika. Wydałbym te dwie stówy na co innego. Poza tymi pakietami które posiadam: StartBox Plus, C+Prestige (choć tu w sumie wystarczyłby mi Select), Sport Champions, Sport HD Extra, Multiscreen, do tego multiroom z dwoma dodatkowymi dekoderami IPS i net 30Mb (bez WiFi bo mam swój router), i to wszystko kosztuje mnie 59 zł/mc i to uważam za bardzo dobrą cenę. I nie będę płacił za żaden inny dodatkowy pakiet, bo po prostu nie oglądam innych kanałów z pozostałych pakietów. Nie spędza się przecież całego życia przed tv.
 4. Z 5W te mulitstreamy to to, co jest FTA to jest cały czas FTA, a co jest kodowane to jest cały czas kodowane.
 5. Zaszumienie od słońca (sun outage) wypadnie w zbliżający się weekend, więc na to dziś jeszcze o kilka dni za wcześnie. A ustawienie Hotbirda polecam doprecyzować, poza 11508V, również na słabym transponderze 12476H.
 6. Np. tu: https://liveonsat.com/quickindex.html https://www.livesoccertv.com/schedules/
 7. 6.02.19, półfinał Pucharu Króla, Barcelona-Real, transmisja (poza naszym Eleven) na Match!TV oraz na greckiej stacji Open (kod. biss) z Eutelsata 3.1E.
 8. Zapewne dlatego że Mr.Orbita odszedł z Satkuriera to i teraz nie ma komu rubryki prowadzić. Trzeba patrzeć gdzie indziej. --------------------- @amidal - no i to jest właśnie denerwująca rzecz na Turkmenistan Sport że musisz siedzieć przed telewizorem i wypatrywać aż wyświetlą planszę jakie mecze będą transmitować, jakby nie mogli mieć na necie programu tv albo chociaż po prostu prowadzić EPG na kanale. /PS.Dzięki za rozpiskę./
 9. Strony z wykazem transmisji sportowych: https://liveonsat.com/quickindex.html https://www.livesoccertv.com/schedules/ Gdzieś w innym wątku bodajże kiedyś były podawane jeszcze jakieś inne strony tej tematyki. Ale trzeba też brać poprawkę na to że ktoś zarządzający taką stroną www może nie zaktualizować wykazu stacji transmitujących dany mecz na czas, i to że nie ma w wykazie to nie znaczy że nie ma transmisji FTA, np. czasami taka sytuacja ma miejsce w przypadku kanału Turkmenistan Sport z 52E - na liveonsat w wykazie nie ma a oni mecz nadają. Ale tu na forum często czuwa [email protected] Oni akurat transmitują część tego co leci na Setanta Sports (i Sports +) Eurasia, więc tu można wyczuć co pokażą. Przynajmniej póki co praw do Pucharu Króla nie mają w swojej ofercie. Wystarczy że FA Cup stracili.
 10. Z niekodowanymi transmisjami Pucharu Króla to raczej bardzo słabo. Nie jestem pewien ale jeśli dobrze pamiętam to w zeszłym roku free leciał chyba tylko finał i chyba tylko na Match!TV. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.
 11. Dziś, godz.17, FA Cup, Crystal Palace - Tottenham, transmisja na greckiej stacji SKAI z Eutelsata 3.1E - 12720,H,13960 (biss).
 12. Dziś w mojej lokalizacji pozamieniali miejscami część kanałów analogowych. Liczba kanałów i same programy TV pozostały bez zmian. Z kolei wszystkie kanały analogowe powróciły do poprzedniego ułożenia z przedwczoraj, czyli wczoraj jakiś chwilowy błąd nastąpił po stronie kablówki.
 13. Zgodnie z tematem; mam pytanie o model: Octagon SX88+ Optima Combo. (W DE mają po 70 euro.)
 14. Poniżej link do wykazu tej stacji: https://www.lyngsat.com/tvchannels/ru/Match.html 80cm... hmm... w paśmie Ku to z 90E możesz próbować odbioru jeśli masz niezasłoniętą widoczność nieba od wschodu / południowego wschodu, bo Yamal 401 tylko kilka stopni nad horyzontem patrząc z lokalizacji Polski, no i sygnał na nisko zawieszonych nad horyzontem satelitach pływa / faluje, na 80tce mogą być co jakiś czas przerwy w odbiorze na np. kilkanaście sekund. Posiadający konwerter na pasmo C mogą też próbować odbioru z Expressa na 40E. Polecam lekturę raportów odbioru poszczególnych satelit czy to na forum satkurier czy na satclubie, dobrze obrazują sytuację. Ogólnie to bardzo ciekawy rosyjski kanał sportowy.
 15. Szkoda że nie mają na Turkmenistan Sport dołączonego EPG, gdy grają ligi to trzeba domyślać się co będą pokazywać albo śledzić zapowiedzi wyświetlane na ekranie, a na to nie zawsze jest czas. No i duża strata że Setanta Eurasia - czyli następnie Turkmenistan Sport - od tego sezonu nie ma już praw do FA Cup, teraz pozostaje Match!TV, a ze stacji problematycznych w odbiorze to Irib Varzesh i BBC.
×
×
 • Create New...