Jump to content

moimzdaniem

Users
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About moimzdaniem

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Kruszwica

Recent Profile Visitors

462 profile views
 1. Dokładnie, jakbyś chciał zmienić w trakcie obowiązywania umowy, to raz że policzyliby za wizytę technika, a dwa że miałbyś doliczane do rachunku bodajże +10zł za urządzenie. Więc nie warto, lepiej doczekać do końca obecnej umowy, i wtedy negocjacja nowych warunków.
 2. Dokładnie, bez wypowiedzenia to chyba jedyne co można otrzymać, to propozycja podwyżki abonamentu...
 3. Powinni nakręcić jakąś serię pożegnalną i kwita, bo uśredniając druga połowa wszystkich odcinków Kiepskich wręcz demoluje, oszpeca ten genialny w swym zamyśle serial.
 4. Dziś (04.12.), Man Utd - Tottenham, na TRT Spor.
 5. 250 zł/m-c w MM??? Czyś ty chłopie zmysły postradał?!?
 6. Poza kanałem France3 reszta leci w DD+ więc jeśli tuner nie obsługuje tego formatu dźwięku to będzie cisza.
 7. @spejsi Póki co z sygnałem nie ma problemów, ale jeszcze trochę jak przełączą sygnały na nowego satelitę E5WB to na tak małych antenach skończy się odbiór mulitstreamów, bo powędrują one na specjalnie dla nich zawężoną wiązkę sygnału włosko-francuską. Tak że na 90cm korzystaj póki jest czas.
 8. Chyba po raz pierwszy widzę że na liveonsat oficjalnie podali że sobotni mecz Man City - Chelsea będzie transmitowany na feedzie DAD4-FT11 na 12588H3400 z Telstara 15*W. Wcześniej takich informacji chyba nie podawali, pomimo wielokrotnych transmisji meczów na w/w częstotliwości.
 9. Kiedyś kilka lat temu miałem umówioną wizytę technika ale był telefon od mm że coś tam im nie pasuje że nie dadzą rady na wcześniej uzgodniony termin i przepraszają i na kiedy mogliby zatwierdzić następny.
 10. Przedłużone od listopada, na kolejny rok. StartBoxPlus, C+, HBO, Eleven, Sport HD Extra, internet 60Mb (bez wifi, mam swój router), mmGO/Multiscreen, multiroom x2 (razem 1 moduł cam i 2 dekodery ips) = 70zł/mc.
 11. "Chciałbym móc oglądać oprócz naszego hotbirda jakieś brytyjskie kanały z 28,2E". Przy twojej lokalizacji, czyli blisko wschodniej granicy, w kwestii 28E to niestety Cię zmartwię bo w wiązce europejskiej to raczej nic ciekawego nie ma, to co najciekawsze jest nadawane we wiązce sygnału UK a tą idzie odebrać tylko w zachodniej połowie kraju. https://www.flysat.com/astra28.php
 12. A jest możliwa taka kombinacja, że wersja SD byłaby odkodowana, a wersja HD kodowana dla platform sat i kablówek? Tak jak np. RTL, Eurosport 1 itd. z Astry 19?
 13. Do sprawdzania na liveonsat.com. Wg tej strony niedzielny mecz Chelsea - Liverpool będzie transmitowany na TRT Spor.
 14. Do lnb monoblock Hotbird+Astra wystarczy. A do obrotu to od 120cm warto zaczynać temat.
×
×
 • Create New...