Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, bobo235 napisał:

Cześć,

Mam pytanko za ile obecnie można wynegocjować internet stacjonarny 60 mb?

Aktualnie płacę za niego 37,99 zł, promocja do końca października, wypowiedzenie złożyłem.

Interesuje mnie tylko sam internet, bez tv/telefonu.

 

Na pewno w tej cenie możesz mieć prędkość 120 mega. Jeśli coś urwiesz z ceny to kilka złotówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiler napisał:

 

Na pewno w tej cenie możesz mieć prędkość 120 mega. Jeśli coś urwiesz z ceny to kilka złotówek.

 

Jeszcze przed wypowiedzeniem proponowali mi za 2 zł więcej (czyli 39,99) właśnie zwiększenie prędkości do 120. Myślałem że po wypowiedzeniu są jednak lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoderach ADB - 3831CDX  nastąpiła wymiana oprogramowania na nowsze ale pisali ze we wszystkich dekoderach to nastapi - tylko trzeba poczekac

Mi sie wyswietlila plansza podczas ogladania filmu ze za pare dni nastapi wymiana oprogramowania - czekałem z niecierpliwosci i wczoraj sie stało.

Edytowane przez kris68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tak bardzo sie w to jeszcze nie wglebialem bo nie mialem czasu ale na pewno chodzi stablniej. Napisze cos wiecej tylko sie za niego zabiore. Z ciekawostek na infolini nie ma jeszcze powiadomienia o nowym sofcie albo jest bardzo słabe. Czasami nagrywam kilkadziesiat seriali z tv i potem kasuje grupowo po obejrzeniu. Pół godziny spedzilem z konsultantem zanim sprawdziłem własciwą opcje bo juz myslalem ze bede musial kasowac 0,5 GB recznie. Co do internetu mam max 60 mb/s i uplad x2. Co dzwonie do nich to odpowiadaja - trwa modernizacja sieci i nie wiadomo kiedy bedzie szybciej - to u mnie na osiedlu - natomiast w miescie wisza swiatłowody na słupach które maja predkosc do 500 Mb/s. Nie rozumiem tej polityki firmy MM. Sami traca klientów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bobo235 napisał:

Cześć,

Mam pytanko za ile obecnie można wynegocjować internet stacjonarny 60 mb?

Aktualnie płacę za niego 37,99 zł, promocja do końca października, wypowiedzenie złożyłem.

Interesuje mnie tylko sam internet, bez tv/telefonu.

W maju przedłużyłem taką opcję w cenie 25 zł.

8 godzin temu, bobo235 napisał:

Cześć,

Mam pytanko za ile obecnie można wynegocjować internet stacjonarny 60 mb?

Aktualnie płacę za niego 37,99 zł, promocja do końca października, wypowiedzenie złożyłem.

Interesuje mnie tylko sam internet, bez tv/telefonu.

W maju przedłużyłem taką opcję w cenie 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Zastanawiam się nad przejściem do Multimedia Polska. Powód ? Brak nsport+ w Cyfrowym Polsacie (EVOBOX PVR jest super).

Który dekoder polecacie ? 

 

https://www.multimedia.pl/Strefa-produktowa/Telewizja/VerticalMenu/Strefa-produktowa-Telewizja-Dekodery/Dekoder-Kaon

 

https://www.multimedia.pl/Strefa-produktowa/Telewizja/VerticalMenu/Strefa-produktowa-Telewizja-Dekodery/Dekoder-IPS3000

 

 

a może z listy dostępnych jeszcze coś  lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego programu chcesz przejść do Multimedia ?  Dobrze to przemyślałeś ?  TV satelitarna stwarza pewną niezależność (choćby programy niekodowane). a w kablówce masz to co ci łaskawie dadzą. Jeśli chodzi o dekodery to ja mam 3 moduły CAM na 3 telewizory i jestem zadowolony.Kiedyś miałem ADB i też był niezły.Sąsiedzi mają IPS3000 i póki co nie narzekają. Życzę trafnego wyboru.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zerojedynkaX napisał:

Dla jednego programu chcesz przejść do Multimedia ?  Dobrze to przemyślałeś ?  TV satelitarna stwarza pewną niezależność (choćby programy niekodowane). a w kablówce masz to co ci łaskawie dadzą. Jeśli chodzi o dekodery to ja mam 3 moduły CAM na 3 telewizory i jestem zadowolony.Kiedyś miałem ADB i też był niezły.Sąsiedzi mają IPS3000 i póki co nie narzekają. Życzę trafnego wyboru.  ?

 

Tu się nie zgodzę chyba, bo w kablówkach masz dostęp do wszystkich kanałów - zależy tylko od Ciebie który pakiet wykupisz.... a SAT, tu  jest C+, tu jest PolsatSport a nigdy wszystko razem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barty_L napisał:

 

Tu się nie zgodzę chyba, bo w kablówkach masz dostęp do wszystkich kanałów - zależy tylko od Ciebie który pakiet wykupisz.... a SAT, tu  jest C+, tu jest PolsatSport a nigdy wszystko razem....

Powodzenia w dostępie do np NatGeo czy BBC w multimediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barty_L napisał:

 

Tu się nie zgodzę chyba, bo w kablówkach masz dostęp do wszystkich kanałów - zależy tylko od Ciebie który pakiet wykupisz.... a SAT, tu  jest C+, tu jest PolsatSport a nigdy wszystko razem....

Odnoszę wrażenie, że @zerojedynkaX  pisząc o TV satelitarnej miał na myśli to, że TV satelitarna nadaje sporo kanałów FTA, które można sobie swobodnie oglądać, a w TV kablowej nawet jak programy są FTA to i tak nie można je oglądać inaczej jak tylko wtedy gdy TV kablowa włączy je łaskawie do jakiegoś swojego płatnego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki problem mieć w jednym dekoderze combo zarówno tv sat jak i kablówkę? Ja mam to właśnie rozwiązane w taki sposób, że abonament płacę w Multimedii, bo jak zauważył wyżej kolega, kablówka ma skonsolidowaną ofertę z obu platform satelitarnych i nie trzeba płacić 2 abonamentów, żeby mieć wszystko co się potrzebuje. Oprócz tego trzeba by mieć albo oddzielne dekodery od obu operatorów albo zakupić niezależny dość drogi sprzęt z dwoma wejściami na moduły CI+. Do głowicy satelitarnej mam podpiętą 120 centymetrową antenę na obrotnicy, dzięki czemu mogę np. oglądać LM, pomimo jej braku w Multimedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...