Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Kiler. Jakby dzwonili to za to, co wyżej pisałem, jaka byłaby dobra oferta? Za ile radziłbyś mi brać?

Max 110 PLN.

 

 

Klient u mnie to samo.

80km od Gdyni.

Edytowane przez NOWY1916
Cytowanie treści innego postu zamieszczamy nad własną treścią postu, a nie pod nią. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady :-). Już się nie dam oszukiwać! Najwyżej zmienię kablówkę na UPC, Netię lub Orange. Jestem w Multimedii od ponad 10 lat i cały czas mnie traktowali jak jakiegoś bogacza (wcześniej płaciłem nawet ponad 200 zł). Koniec :-)

Edytowane przez Pukus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dziś kombinują z TV cyfrową gdy włączyłem dziś TV to na kanale 30 zamiast aMazing był dubel Epic Drama HD a aMazing wyrzucili na pozycję 232, tylko nie wiem czy kanały działały bo jak wszedłem na k30 to TV automatycznie przyłączył mnie na inny kanał to samo było z k232. Teraz aMazing wrócił na pozycję 30 ale odkryłem że na kanale 800 nadaje zdublowany Epic Drama HD bez EPG i potpisu. Tego jeszcze nie było żeby dublowali kanały HD i obydwa nadawały właśnie HD. Może będą jakieś nowości od września ale to był by chyba cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma kanału 802, aMazing wylądował na kanał 803 na kanale 30 nadaje dubel Epic Drama HD, są jeszcze pozycje jak: 804 kanał kodowany, 805 Brak dostępu, 806 kanał kodowany, 807 tu nadaje obecnie reklama HBO, 808 kanał kodowany.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsze dywagacje na temat ewentualnego przejęcia przez Vectrę:

https://www.telko.in/mozna-rosnac-nie-tylko-na-sprzedaz

 

4-6 miesięcy? Zobaczymy! ;) jeżeli proces będzie trwał znowu 1,5 roku i nie dojdzie do sprzedaży to MM będzie warta chyba 1zł z takim wielkim brakiem inwestycji w sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się o właścicielu T-Mobile czyli DT. Kupi UPC oddział polski lub to co powstanie po ewentualnym przejęciu MM przez Vectrę. Zależy ile potrwa przejęcie. Subiektywnie oceniam, że dla T-Mobile lepsza baza to UPC. Duże miasta gdzie również TMPL ma klientów więc efek synergii może być fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się o właścicielu T-Mobile czyli DT. Kupi UPC oddział polski lub to co powstanie po ewentualnym przejęciu MM przez Vectrę. Zależy ile potrwa przejęcie. Subiektywnie oceniam, że dla T-Mobile lepsza baza to UPC. Duże miasta gdzie również TMPL ma klientów więc efek synergii może być fajny.

Martwi mnie to że nawet jak Vectra przejmie MM, i to w trakcie trwania mojej umowy (2lata) to po przedluzeniu / podpisaniu nowej nie będę mógł. Wykupić stałego IP, z tego co wiem w Vectrze nie ma takiej możliwości.

Więc pewnie po dwóch latach się pożegnam, może Netia lub inea będzie już wtedy mieć taką opcję, i wtedy wybór będzie prosty.

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Inea ale Netia ma IPTV (podobnie jak Orange) i moim zdaniem jakość obrazu jest wyraźnie inna niż np: w MM czy UPC gdzie jest HFC. Wyraźnie inna na niekorzyść Netii i Orange.

 

Odnośnie przejęcia przez Vectrę to obecni klienci MM, którzy mieszkają w poniższych miastach powinni sprawdzić czy jest w nich również Vectra. Jeżeli jest to powinni spodziewać się, że nie staną się klientami MM ale innej sieci ;)

Chełm, Gdańsk, Gdynia, Kalisz, Kędzierzyn-Koźle, Lublin, Mielec, Sopot, Szczecin, Tarnów, Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...