Jump to content

Recommended Posts

Kiler. Jakby dzwonili to za to, co wyżej pisałem, jaka byłaby dobra oferta? Za ile radziłbyś mi brać?

W Gdyni chyba jest jakaś awaria telewizji - dekoder pokazuje brak sygnału, internet działa i TV analogowa też.

Kiler. Jakby dzwonili to za to, co wyżej pisałem, jaka byłaby dobra oferta? Za ile radziłbyś mi brać?

Max 110 PLN.

Klient u mnie to samo.

80km od Gdyni.

Edited by NOWY1916
Cytowanie treści innego postu zamieszczamy nad własną treścią postu, a nie pod nią. Poprawiono post.

Uważam, że w związku z dużą konkurencją jesteś w stanie zejść do 90-100 zł. Kwestia tego jaka cena Ciebie zadowoli, bo i 120 zł złą ofertą by nie było.

Dzięki za rady :-). Już się nie dam oszukiwać! Najwyżej zmienię kablówkę na UPC, Netię lub Orange. Jestem w Multimedii od ponad 10 lat i cały czas mnie traktowali jak jakiegoś bogacza (wcześniej płaciłem nawet ponad 200 zł). Koniec :-)

Edited by Pukus

Coś dziś kombinują z TV cyfrową gdy włączyłem dziś TV to na kanale 30 zamiast aMazing był dubel Epic Drama HD a aMazing wyrzucili na pozycję 232, tylko nie wiem czy kanały działały bo jak wszedłem na k30 to TV automatycznie przyłączył mnie na inny kanał to samo było z k232. Teraz aMazing wrócił na pozycję 30 ale odkryłem że na kanale 800 nadaje zdublowany Epic Drama HD bez EPG i potpisu. Tego jeszcze nie było żeby dublowali kanały HD i obydwa nadawały właśnie HD. Może będą jakieś nowości od września ale to był by chyba cud.

Nie doszukiwałbym się żadnych cudów. :P Widocznie musieli coś przez chwilę pokombinować. U mnie często na pozycji 802 nadają dubel jakiegoś kanału.

Multimedia jest w agonii i żadnych nowości się nie spodziewam!

Niech oni już nic więcej nie dają,jeśli to mają być kanały typu Red Carpet. Lepiej niech przekształcą wszystko na HD.  :wink:

No i jest jak mówiłem k30 Epic Drama HD (dubel), k147 Epic Drama HD obydwa nadają w HD, aMazing tym razem na pozycji 803. Albo tak zostanie albo rano wszystko wróci do normy.

Edited by Grzechu27

U mnie nie ma kanału 802, aMazing wylądował na kanał 803 na kanale 30 nadaje dubel Epic Drama HD, są jeszcze pozycje jak: 804 kanał kodowany, 805 Brak dostępu, 806 kanał kodowany, 807 tu nadaje obecnie reklama HBO, 808 kanał kodowany.

Edited by Grzechu27

Przejęcie MM przez Vectrę to malutki kroczek, za tym wszystkim stoi bardzo duży gracz, który przejmie po tym wszystkim Vectre. To wszystko jest już dogadane.

To kto? Byle nie Orange lub inna sieć komórkowa.... Może UPC sięgnie łapę po Vectre która już będzie po wchłonięciu Multimedii?

Mówi się o właścicielu T-Mobile czyli DT. Kupi UPC oddział polski lub to co powstanie po ewentualnym przejęciu MM przez Vectrę. Zależy ile potrwa przejęcie. Subiektywnie oceniam, że dla T-Mobile lepsza baza to UPC. Duże miasta gdzie również TMPL ma klientów więc efek synergii może być fajny.

Mówi się o właścicielu T-Mobile czyli DT. Kupi UPC oddział polski lub to co powstanie po ewentualnym przejęciu MM przez Vectrę. Zależy ile potrwa przejęcie. Subiektywnie oceniam, że dla T-Mobile lepsza baza to UPC. Duże miasta gdzie również TMPL ma klientów więc efek synergii może być fajny.

Martwi mnie to że nawet jak Vectra przejmie MM, i to w trakcie trwania mojej umowy (2lata) to po przedluzeniu / podpisaniu nowej nie będę mógł. Wykupić stałego IP, z tego co wiem w Vectrze nie ma takiej możliwości.

Więc pewnie po dwóch latach się pożegnam, może Netia lub inea będzie już wtedy mieć taką opcję, i wtedy wybór będzie prosty.

Edited by korni007

Nie wiem jak Inea ale Netia ma IPTV (podobnie jak Orange) i moim zdaniem jakość obrazu jest wyraźnie inna niż np: w MM czy UPC gdzie jest HFC. Wyraźnie inna na niekorzyść Netii i Orange.

Odnośnie przejęcia przez Vectrę to obecni klienci MM, którzy mieszkają w poniższych miastach powinni sprawdzić czy jest w nich również Vectra. Jeżeli jest to powinni spodziewać się, że nie staną się klientami MM ale innej sieci ;)

Chełm, Gdańsk, Gdynia, Kalisz, Kędzierzyn-Koźle, Lublin, Mielec, Sopot, Szczecin, Tarnów, Warszawa.

Hfc ma jedną mocna zaletę - w domu kabelek koncentryczny, podpinasz pod swój dekoder z głowica dvb-c i oglądasz na swoim sprzęcie.

A iptv? Tylko syf od operatora.